320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Saka on teistest universaalsem. Ehk otse ründetegevuses on teised nimed kõvemad, kuid kui Saka katab suuremat ala ja on kaitses tugevam. Seega loogiline otsus.
    mul emakeele õpetaja ütles alati, et loll kes vabandust ei leia.

    btw mulle saka meeldis, aga sterlingu 120 minuti fenomenist ma ei saa absull aru, täpselt sama stiiliga või paremaid mängijaid on pingil küllalt.

    kui trippier sisse toodi graelishi asemele ja tahtis sterlinguga kiirust hoida ees, kas siis mõistlikum poleks olnud võtta pingilt värskete jalgadega kiire poiss?? vahetusi ju oli? või lõpus oli mingi vahetuste reegel, et 2 korraga enam ei või or something? ja kui keegi väidab, et 110minti jooksnud sterling on ükskõik kellest seal pingil parem, et lõpus ise lüüa 3:1 mitte taanilt 2:2 saada võib otse *** käia ja mitte vastata mulle.


    (ootan vastust, ala et ei tea kes krambid saab ja vahetust oli vaja hoida, sul on 6 fucking vahetust, pool meeskonda..)
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      linnupoja, puhka palun.

      Kommentaar


        see on lihtsalt nii naeruväärne absoluutselt kõigi jaoks, et sa ketrad selle treeneri otsuste pärast, kelle CV-s on inglismaa koondisega MM semis ja EM finaal.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          see on lihtsalt nii naeruväärne absoluutselt kõigi jaoks, et sa ketrad selle treeneri otsuste pärast, kelle CV-s on inglismaa koondisega MM semis ja EM finaal.
          See on nii naeruväärn, et kuna ta on nüüd MM poolfinaali ja EM finaali jõudnud ta automaatselt kunagi ühegi otsusega viga ei tee.

          Naeruväärne on ka see, et kui mingit otsust kritiseerida, siis alati on vastus, et aga ta jõudis finaali!

          Ainukene mainimist väärt meeskond keda ta võitis oli Saksamaa kahe turniiri play offides. Mõlemad korrad jopanud ikka jube lihtne tee. Ma arvan, et kaala oleks ka vähemalt sama kaugele jõudnud selle meeskonna eesotsas.

          Horvaatialt tappa saamine oli hale. Vaata kuidas pr maa teda loputas finaalis. Arvan, et MMil oleks vasakpool võitnud kõik Horvaatiat v.a Jaapan.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            See on nii naeruväärn, et kuna ta on nüüd MM poolfinaali ja EM finaali jõudnud ta automaatselt kunagi ühegi otsusega viga ei tee.
            vigu ta teeb kindlasti, praegu ja tulevikus. lihtsalt vigade hulk ja määr on selline, mis on taganud MM poolfinaali ja EM finaali. tuleriidale ei paneks ja ühe potentsiaalse jäämata jäänud vahetuse pärast elu elamata ei jätaks.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              vigu ta teeb kindlasti, praegu ja tulevikus. lihtsalt vigade hulk ja määr on selline, mis on taganud MM poolfinaali ja EM finaali. tuleriidale ei paneks ja ühe potentsiaalse jäämata jäänud vahetuse pärast elu elamata ei jätaks.
              MMil oleks korralik treener finaali saanud.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                MMil oleks korralik treener finaali saanud.

                ja kui SAF oleks Parki mängitanud, siis me oleks CL finaalis uefalona homoseksuaalidele pepusse pannud, SAF ise ütles ka nii!

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  ja kui SAF oleks Parki mängitanud, siis me oleks CL finaalis uefalona homoseksuaalidele pepusse pannud, SAF ise ütles ka nii!
                  jep, parki*. aga tema enda karikatega on vast ära teeninud selle otsuse. oleks southgate MM finaali võitnud mul oleks ka üsna savi keda ja kuidas ta mängib kui kaugele jõuab.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    jep. aga tema enda karikatega on vast ära teeninud selle otsuse. oleks southgate MM finaali võitnud mul oleks ka üsna savi keda ja kuidas ta mängib kui kaugele jõuab.
                    Southgate on ära teeninud benefit of a doubti sellega, et ta on inglismaa viinud EM finaali, olgugi, et seda tehes on neile löödud üks reeglitevastane värav, VAR on ära ostetud ja poolfinaalis sai sterling lausa 120 minutit mänguaega. ebareaalne, ma tean!

                    Kommentaar


                      Southgate teeb muidugi vigu, nagu teeb ka Klopp ja teeb ka Pep. (Ei, ma ei pea teda paremaks treeneriks kui eelnimetatuid)

                      Aga tema töö ja ka taktikavalik on olnud lähtuvalt sellest, et igast mängust võit kätte saada. Ilmselgelt ei ole Inglismaa läinud mingit karuselli peale panema. Mängitud on väga kindla peale, kaitse lukus ja rünnakul oma asjad ära teha.

                      Ja ta on selle 100 protsendiliselt ära teinud. Teinud väga palju esialgu küsitavaid otsuseid, aga need on toiminud sest tulemus on ära tulnud. Ilmsegelt on näha, et kogu meeskond on tema ja ta otsuste taga ja on ühtne, ka see on treeneri vastutus ja ilmselgelt propsi sellega ära teeninud.

                      Ei ole eelmised treenerid sellega pigem hakkam saanud Inglismaal ja ei ole ka paljudel teistel tiimidel. (Vaata ka Prantsusmaa see EM)
                      Ta pole ideaalne treener, aga tundub olevat ideaalne treener antud hetkel sellele tiimile.

                      Mees ületas eelmine MM kõiki ootusi noore koondisega ja jõudis poolfinaali.
                      Nüüd on täitnud vähemalt kõik ootused ja jõudnud finaali. Lasknud endale lüüa 1 värava ja seda karistuslöögist.

                      Treenereid hinnataksegi tulemuste järgi ja ta on faking Inglismaa koondise vedanud suurturniiridel poolfinaali ja finaali.

                      See jutt, et iga teise treeneriga oleks eelmine MM ja EM jõutud kaugemale on nii loll, et seda ongi raske kommenteerida. On ennegi kuldseid põlvkondi olnud ja pole mitte sittagi saavutatud.

                      On sellel MMil olnud Prantsusmaa, suurepärase koosseisuga, sellest loogikast lähtudes peaks ka iga treener nad finaali vedama. Aga näed, ei vedanud veerandfinaaligi.
                      Giggs will tear you appart.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                        S
                        Mees ületas eelmine MM kõiki ootusi noore koondisega ja jõudis poolfinaali.
                        rootsi võitmine ja columbiat pennudega võitmine on ootuste ületamine?

                        või tuneesia ja panama edestamine alagrupis on ootuste ületamine? belgiale ainult 1:0 alla jäämine grupis ootuste ületamine?

                        minu jaoks, as played oli MM peaaegu läbikukkumine, columbia võit (penaltitega, aga siiski) oli tore, aga horviaatiale poolfinaalis alla jäämine oli hale.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          linnupoja sa oled ikka eriline väljalase... mis vahet sellel on turniiril, mis on nende riikide nimedel, keda võideti? jõuti poolfinaali, see on see, mis loeb. oldi turniiri 4 parima meeskonna seas. kui taani oleks pääsenud finaali, itaalia võidaks, siis võiks ka Mancini mingit tegemata jäänud vahetust heitida, sest igaüks oleks ju sellega hakkama saanud ja "taani võitmine on siis mingi ootuste ületamine, grow up dude ha ha"?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            linnupoja sa oled ikka eriline väljalase... mis vahet sellel on turniiril, mis on nende riikide nimedel, keda võideti? jõuti poolfinaali, see on see, mis loeb. oldi turniiri 4 parima meeskonna seas. kui taani oleks pääsenud finaali, itaalia võidaks, siis võiks ka Mancini mingit tegemata jäänud vahetust heitida, sest igaüks oleks ju sellega hakkama saanud ja "taani võitmine on siis mingi ootuste ületamine, grow up dude ha ha"?
                            suur vahe on kas võidetakse poolfinaali jõudmisel Belgiat/Brasiiliat/Itaaliat vs Rootsit/Panamat/Kolumbiat.

                            see jutt meenutab midagi sellist, et läksin A7 1000 blindi deep preflop allin ja AA callis. Flop 222 Turn 7 River 7. järeldan sellest käest, et A7 allin oli taktikaline geenius move.

                            Samamoodi võib praegu väita, et Häberli Eesti koondise eest on juba tõestanud, et on southgatest ja üldse kõikidest inglismaa peatreeneritest parem, sest võitis karika, millal viimati inglismaa võitis mingi 69 ve.

                            reaalselt loodan, et homme tuleb koju, aga kui itaalia võidab, siis southgate on minu jaoks TÄIELIKULT läbi kukkunud koondise treenerina.

                            ei tasu ka mainimata jätta, et 7st mängust 6 mängititi(finaal k.a) wembleyl.

                            ps

                            ma rohkem southgate heiti ei kirjuta siin, mõttetu kordamine, aga kui itaalialt pähe saadakse, ai bljat, siis ma kettas : D
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              suur vahe on kas võidetakse poolfinaali jõudmisel Belgiat/Brasiiliat/Itaaliat vs Rootsit/Panamat/Kolumbiat.

                              see jutt meenutab midagi sellist, et läksin A7 1000 blindi deep preflop allin ja AA callis. Flop 222 Turn 7 River 7. järeldan sellest käest, et A7 allin oli taktikaline geenius move.

                              Samamoodi võib praegu väita, et Häberli Eesti koondise eest on juba tõestanud, et on southgatest ja üldse kõikidest inglismaa peatreeneritest parem, sest võitis karika, millal viimati inglismaa võitis mingi 69 ve.

                              reaalselt loodan, et homme tuleb koju, aga kui itaalia võidab, siis southgate on minu jaoks TÄIELIKULT läbi kukkunud koondise treenerina.

                              ei tasu ka mainimata jätta, et 7st mängust 6 mängititi(finaal k.a) wembleyl.
                              see ei ole result oriented thinking sellisel kujul nagu sa tahad presenteerida. sul õigus oma arvamusele, aga see on imelik hetkel ja ma kardan, et sa tegelikult saad sellest ise ka aru. lihtsalt ei taha poolel teel hobeseid vahetada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                see ei ole result oriented thinking sellisel kujul nagu sa tahad presenteerida. sul õigus oma arvamusele, aga see on imelik hetkel ja ma kardan, et sa tegelikult saad sellest ise ka aru. lihtsalt ei taha poolel teel hobeseid vahetada.
                                mkm, iga mäng jääb mulle liigapalju asju ette (mulle, mul väga pohui, et ma pole ekspert) ja sellepärast ta mulle ei meeldi. Ainuke mäng kus propsi saab on saksamaa 2:0. tehku nüüd itaaliale ka 3:0 ja ma söön midagi ära.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X