320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    mkm, iga mäng jääb mulle liigapalju asju ette (mulle, mul väga pohui, et ma pole ekspert) ja sellepärast ta mulle ei meeldi. Ainuke mäng kus propsi saab on saksamaa 2:0. tehku nüüd itaaliale ka 3:0 ja ma söön midagi ära.
    aga mõtle nii, et... need asjad, mis sulle ette jäävad on siiski sellised, mis on taganud pääsu finaali. royga jäi ehk vähem ette, aga saadi tuppa islandilt, eksole. inglismaa ei ole meeskond nagu bayern*, kus võit on garanteeritud ja fännide ainuke kick ja aruteluteema on see, kas võideti ikka piisava arvu punktidega ja piisavalt hea stiiliga.

    *jätkuvalt arusaamatu, kuidas täiskasvanud, terve mõistusega mees lihtsalt võtab kätte ja hooajast hooaega soovib oma igapäevaellu päikest tuua sellise tiimi pooldamisega.

    Kommentaar


      Minu arust kõige naljakam on see meeleheitlik manu meestr pushimine, kui ülejäänud foorumile on ilmselge, et inglismaa parimad mängijad tulevad teisest manchesteri klubist.

      Ilma Sterlingu, Walkeri ja Stonesita poleks see koondis midagi.

      Kusagilt lugesin, et maguire parim kaitsja vms. Pliis selle kaika võiks mingi lambi burnley mehega ka asendada

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Minu arust kõige naljakam on see meeleheitlik manu meestr pushimine, kui ülejäänud foorumile on ilmselge, et inglismaa parimad mängijad tulevad teisest manchesteri klubist.

        Ilma Sterlingu, Walkeri ja Stonesita poleks see koondis midagi.

        Kusagilt lugesin, et maguire parim kaitsja vms. Pliis selle kaika võiks mingi lambi burnley mehega ka asendada
        krt, oleks ma teadnud, et graelish juba manus on.. oi bljaa. päev läks kohe ilusaks.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Minu arust kõige naljakam on see meeleheitlik manu meestr pushimine, kui ülejäänud foorumile on ilmselge, et inglismaa parimad mängijad tulevad teisest manchesteri klubist.

          Ilma Sterlingu, Walkeri ja Stonesita poleks see koondis midagi.

          Kusagilt lugesin, et maguire parim kaitsja vms. Pliis selle kaika võiks mingi lambi burnley mehega ka asendada
          aus, natuke too much siiski. koondises on mees nimega Shaw, kes mõne olulise passi turniir jooksul andnud : (

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            aus, natuke too much siiski. koondises on mees nimega Shaw, kes mõne olulise passi turniir jooksul andnud : (
            Selliste vastaste vastu annaks Märten Kuusk ka selliseid passe!

            Kommentaar


              järgmine EM on inglise tuumik Henderson Shaw Maguire Bissaka Rashford Sancho ja Greenwood. EMi aastal jääb liverpool liigas viiendaks. jään dollarionu nutmist ootama.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Selliste vastaste vastu annaks Märten Kuusk ka selliseid passe!
                naersin isegi nii, et päris elus suu liikus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  järgmine EM on inglise tuumik Henderson Shaw Maguire Bissaka Rashford Sancho ja Greenwood. EMi aastal jääb liverpool liigas viiendaks. jään dollarionu nutmist ootama.
                  Noh, vähemalt Liverpooli kapten koondises põhis . Indrek Zelinski on treener eks, sest vahet pole kes viiks selle tiimi EMi finaali?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust

                    Kusagilt lugesin, et maguire parim kaitsja vms. Pliis selle kaika võiks mingi lambi burnley mehega ka asendada
                    Olles Manku fänn, siis Maguire on klubis ikka tõsiselt kettasse ajanud, ei ole teda ise kõrgelt hinnanud ja minu senise hinnangu põhjal võiks olla meeskonna 3s keskkaitsja.

                    Samas see turniir on ta olnud ikka absolute beast. Võitnud vist sisuliselt kõik õhuvõitlused? Teinud ägedaid tõuse palliga, löönud värava, andnud nii mõnegi briljantse läbisöödu liinide vahele. Pole ühtegi väravat ta vastu löödud. (Seda karistuslööki on nüüd raske keskkaitsjate kapsaaeda ajad)

                    Et noh, ma isiklikult enne turniiri oleks öelnud et mees on pigem kaigas, aga siin MMil on ta olnud absolute beast. (mida on ka Stones muidugi)
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                      Olles Manku fänn, siis Maguire on klubis ikka tõsiselt kettasse ajanud, ei ole teda ise kõrgelt hinnanud ja minu senise hinnangu põhjal võiks olla meeskonna 3s keskkaitsja.

                      Samas see turniir on ta olnud ikka absolute beast. Võitnud vist sisuliselt kõik õhuvõitlused? Teinud ägedaid tõuse palliga, löönud värava, andnud nii mõnegi briljantse läbisöödu liinide vahele. Pole ühtegi väravat ta vastu löödud. (Seda karistuslööki on nüüd raske keskkaitsjate kapsaaeda ajad)

                      Et noh, ma isiklikult enne turniiri oleks öelnud et mees on pigem kaigas, aga siin MMil on ta olnud absolute beast. (mida on ka Stones muidugi)
                      No selliste vastaste vastu...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                        Olles Manku fänn, siis Maguire on klubis ikka tõsiselt kettasse ajanud, ei ole teda ise kõrgelt hinnanud ja minu senise hinnangu põhjal võiks olla meeskonna 3s keskkaitsja.

                        Samas see turniir on ta olnud ikka absolute beast. Võitnud vist sisuliselt kõik õhuvõitlused? Teinud ägedaid tõuse palliga, löönud värava, andnud nii mõnegi briljantse läbisöödu liinide vahele. Pole ühtegi väravat ta vastu löödud. (Seda karistuslööki on nüüd raske keskkaitsjate kapsaaeda ajad)

                        Et noh, ma isiklikult enne turniiri oleks öelnud et mees on pigem kaigas, aga siin MMil on ta olnud absolute beast. (mida on ka Stones muidugi)
                        skypes on üks hea emotikon mille nimi on (speechless). 15 aastat foorumit ja nüüd ühe hetkega... kadund see kõik...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          skypes on üks hea emotikon mille nimi on (speechless). 15 aastat foorumit ja nüüd ühe hetkega... kadund see kõik...
                          Väljendasin end vähe valesti. Mitte praeguste keskkaitsjate lõikes, kes klubis on. Mõte oli pigem selles, et kui tahaks olla absoluutne tippmeeskond, kes võistleb Meistrite Liiga tiitli eest, siis võiks ideaalis Maguire olla meeskonna 3s keskkaitsja, mitte absoluutne ja kindel nr 1 nagu ta praegu on.

                          Muidugi kui ta nii mängib nagu MMil, siis võib ta ka number 1 olla. Agajah...milliste vastaste vastu ja muu jama.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                            Väljendasin end vähe valesti. Mitte praeguste keskkaitsjate lõikes, kes klubis on. Mõte oli pigem selles, et kui tahaks olla absoluutne tippmeeskond, kes võistleb Meistrite Liiga tiitli eest, siis võiks ideaalis Maguire olla meeskonna 3s keskkaitsja, mitte absoluutne ja kindel nr 1 nagu ta praegu on.

                            Muidugi kui ta nii mängib nagu MMil, siis võib ta ka number 1 olla. Agajah...milliste vastaste vastu ja muu jama.
                            oled andestatud

                            Kommentaar


                              võtan kõik halvad sõnad southgate suunal tagasi ja vabandan kõikide inimeste ees kes pidid mu kirjutisi lugema. homme tuleb koju.

                              ilus muusika https://www.youtube.com/watch?v=1z21...l=RoyalCentral
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                võtan kõik halvad sõnad southgate suunal tagasi ja vabandan kõikide inimeste ees kes pidid mu kirjutisi lugema. homme tuleb koju.

                                ilus muusika https://www.youtube.com/watch?v=1z21...l=RoyalCentral
                                Hea poiss.

                                Aga päris ausalt ka, kuigi ma reaalselt arvan et Southgate on head tööd teinud, siis...
                                Olles 3/4ndik oma elust olnud Inglismaa fänn, poisiklutina teleka ees lahinal nutnud nagu väike tüdruk kui Inglismaa jälle penaltitega välja langes. (rohkem kui korra)

                                Kuradi äge emotsioon on, et Inglismaa finaalis on. Veider olla sellest nii vaimustuses, ise mitte inglane olles, aga eks tulebki see lapsepõlv ja need emotsioonid meelde kui Inglismaa edu MMil või EMil oligi kõige tähtsam asi mis kogu suve juuksul juhtuda võis. Iga kuradi turniir perse läinud ja lõpuks ometi saab finaalis kellegile kogu südamest pöialt hoida.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X