320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    [QUOTE=Tim|;1078686]
    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    ma ei saa, pean ikka... United ei ole Hispaaniast küll kedagi ostnud.
    QUOTE]

    Varahommikune kirjutamine tegi minu silmis Pogba'st hispaanlase, no igatahes ja teda ma ka mõtlesin, isiklikult arvan, et tema ostmine ning apparently ära meelitamine lepingut rikkuma on rohkem mingi loll bullshit kuna küllap le havre said ise ka aru, et said üle.
    Unitedist helistati mängijale kui ta oli lepinguga ilma klubi teadmata...

    Kommentaar


      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
      Slobodan Rajkovic (FC Twente, loan), Jimmy Smith (Leyton Orient, free), Lee Sawyer (Southend, loan), Miroslav Stoch (FC Twente, loan), Ryan Bertrand (Reading, loan), Frank Nouble (West Ham, free) Morten Nielsen (AZ Alkmaar, free), Scott Sinclair (Wigan, loan), Patrick van Aanholt (Coventry, loan), Michael Mancienne (Wolves, loan), Shaun Cummings (Reading), Jack Cork (Coventry, loan), Liam Bridcutt(Stockport).

      Tuleb ikka kyll!
      Selles mõttes ,et ega esindusmeeskonda ikke ei tule. Terry on vist ainuke, kes hetkel Chelseal akadeemiast on tulnud põhimeeskonda. Arsenalil on kuhjaga andekaid noori peale tulemas.

      Kui mõtlema hakata, siis talvel läheb Chelseal päris raskeks, kui mustad poisid lähevad Aafrikasse mängima.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Selles mõttes ,et ega esindusmeeskonda ikke ei tule. Terry on vist ainuke, kes hetkel Chelseal akadeemiast on tulnud põhimeeskonda. Arsenalil on kuhjaga andekaid noori peale tulemas.

        Kui mõtlema hakata, siis talvel läheb Chelseal päris raskeks, kui mustad poisid lähevad Aafrikasse mängima.
        mis see A**enal siia puutub?

        Deco, J.Cole, Lampard, Ballack, Belletti, Malouda, Zhirkov, Sturridge ja Anelka peaks olema piisav, et Hull (A), Sunderland (H), Birmingham (H) ka Burnley (A) kotti panna.
        Little things worry little minds.

        Carlo Ancelotti, 2009

        Kommentaar


          Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
          mis see A**enal siia puutub?
          Kui sa mu eelmist postitust loed, siis saad ka teada.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Muidugi väga mäda on selline karistamine, sest sukeldumisi on palju, aga karistada saavad vaid vähesed. Minu poolest andku kõigile 2 mängu bänni, siis lõppeb nuss ära.
            Ma ei ole küll usklik aga sellegipoolest, Aamen

            Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
            Deco, J.Cole, Lampard, Ballack, Belletti, Malouda, Zhirkov, Sturridge ja Anelka peaks olema piisav, et Hull (A), Sunderland (H), Birmingham (H) ka Burnley (A) kotti panna.
            Aga nüüd arvesta sellega, et mõni mees saab vigastada ning Deco on selleks ajaks jällegi oma vormi kaotanud ning on väsinud ja mis siis saab. Muidu võib teil ka hästi minna ja muidugi on lihtsad vastased seal, aga teadavärk, et need väiksemad kõrgliiga klubid just suurte vastu hambad ristis võitlevad.

            Kommentaar


              arvan et viis mängu oleks piisavalt palju et ka treenerid midagi ütleks divaritele
              Proud to wear Claret & Blue!

              Kommentaar


                [QUOTE=Nohik;1078694]
                Algselt postitas Tim| Vaata postitust

                Unitedist helistati mängijale kui ta oli lepinguga ilma klubi teadmata...
                See on ka see mida on mingi erinevad meedia väljaanded öelnud kõik erineval viisil ning mitte midagi ametliku pole öeldud, ma ei imestaks kui jääb see lõpuks le havrel tõestamata ja midagi selle peale teha muud ei saa.

                Kommentaar


                  Roman peaks Lensi ära ostma, kuidas nad julgevad nii käituda.

                  Chelsea are banned from registering any new players, either nationally or internationally, for the two next entire and consecutive registration periods following the notification of the present decision.
                  Kas laenul olevad mängijad saavad tagasi Chelseasse mängima tulla selle aja jooksul?

                  Kommentaar


                    Ikka peaksid saama. See oleks ajuvaba, kui Mancienne kaks aastat kuskil Wolvesis peaks hiilgama. Samas oleks ikka nali küll, kui WC2010 listis oleks Mancienne (Wolves)

                    Kommentaar


                      Kakuta bänn peaks alguse saama 24 septembrist, niiet 23 september loodan teda kindlasti mängimas näha Carlingus QPRi vastu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                        mis see A**enal siia puutub?
                        Fantastiliselt püstitatud küsimus. Arsenali fännidel on patoloogiline haigus enda nina sinna pista kuhu pole vaja (loe: risustage enda foorumit). Võite teha eraldi topicu, kus saate arutleda teemadel "kui kuradi lahedad ja perspektiivikad noored meil on" või "onu Arsene on äss ja kõik ta lapsed muutuvad kunagi kah ässadeks". Nädalake tagasi halasite ManU teemas kui ebaõiglane Eduardo vastu oldi, olgugi et mankul ei olnud teie Celticu vastu madistamisega mitte midagi pistmist, nüüd olete siin ja ajate enda sooja ila suust välja. Bravissimo!

                        Teemast aga niipalju, et fucking disgrace tõepoolest
                        Loodame, et tugev appellatsioon läheb mingilgi määral läbi ja nii hullult me ka tuima ei saa. Sisekliima koha pealt on selline asi pigem positiivne, ka Ancellotile on tegemist suure proovikiviga.

                        P.S. African Cupi pärast ma ka ei põe, kui härrad Kalou/Drogba/Essien/Mikel eemal on. Allesjääv sats on tugev ja selliseid vastaseid nagu eelpool mainiti, ei maksa küll alahinnata, kuid samas ka karta mitte.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas szandor Vaata postitust
                          olgugi et mankul ei olnud teie Celticu vastu madistamisega mitte midagi pistmist
                          Probleem oli vast selles, et miks ei karistatud Rooneyt sukeldumise eest samamoodi nagu Eduardot.

                          Kommentaar


                            no Eduardo sukeldus UEFA turniiril eks? Ja UEFA määrkas karistuse. Rooney värk oli inglise liigas ja seal on teised otsustajad

                            Kommentaar


                              Pole justkui näinud kuskil reeglites, et vastava klubi teemasse võivad ainult fännid kirjutada. Hea kui on olemas foorumi politsei, kes oskab öelda kelle postitusi kuhugi on vaja.

                              Rivaali teemas on ikka äge kekutada kui viimased on valusavõitu karistuse saanud. Arsenali ju tõepoolest kahe akna pikkune regamiskeeld nõnda ei heidutaks, nagunii ei osteta suurt kedagi ja noori sohilapsi on meil samuti küllaga.
                              Arneseni töö pole samas selle viie aasta jooksul, mil ta akadeemia juures on tegutsenud, vist suurt esindusmeeskonda panustanud. Noormängijate üldine tase, ma eeldan, on paranenud ja ehk on seal ka mõni tõsiseltvõetav kandidaat esindusmeeskonda, teab keegi valgustada?

                              Rooney'le polnud nagu põhjust tegelikult karistust nõuda. Eduardo juhtumi vahele tõmmatud tinglik võrdusmärk oli selline oleks-poleks laadi, Rooney üritus oli lihtsalt tehniliselt õnnestunud. Relevants Celticu mänguga oli seetõttu täiesti olemas. Lisaks, palun näita millises postis Unitedi teemas mõni Arsenali toetaja konkreetselt Eduardo ebaõigluse üle kurtis.


                              Meie "oma" foorumit risustatakse juba niigi piisavalt, tänan soovitamast. Tore muidugi, et Igasugu 89. aastal sündinud Plaguede ruigamine närvi ajab ja võimaldab Arsenali fännide kohta üldistusi teha, ilmselgelt pole cunti nimeline tornaado siit veel üle käinud.

                              Kommentaar


                                Esiteks Count on peaaegu nagu minu liitlane ja minu poolt õnnistatud sõdur

                                Teiseks we´re the best and fuck the rest!

                                Ja viimaseks see jaanuari aken on savi...vähemalt nii palju, kui mina olen aru saanud, polnud meil küll plaanis tol aknal kedagi nillida. Kahju on aga järgmisest suvest, sest tõenäoliselt jääme ilma 2st potentsiaasest väärt ostust: Kun ja Pato

                                Kommentaar

                                Working...
                                X