320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Näe Oscar skooris ka. Seni kahe mängu järel 1 värav ja kaks söötu. Juttude järgi on päris solid vend
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Tsitaati ka: Oscar on scoring at Old Trafford today: "I hope to get used to scoring here."

      Early signs of a legend
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar



        Sturridge'ilt ka täiesti korralik sooritus päeva lõpetuseks. Lihtsalt fantastiline.

        Kommentaar


          Põnev tuleb hooaja algus, et kes selle eelistatuma ründaja koha endale saab, kas Sturridge või Torres ise kaldun rohkem siiski Torrese poole

          Kommentaar


            Või hoopis Cavani?

            Kommentaar


              Ärge tooge seda karvast
              Algselt postitas zip
              Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

              Kommentaar


                thse Sun aga siiski... http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...e-to-100m.html

                Kommentaar


                  No RB on kindlasti tulemas.
                  Ise teeks veel Jobiga nii pika lepingu kui saaks, kupataks ta siis reservidesse mädanema ning ostaks mõne korraliku poolkaitsja asemele.

                  Kommentaar


                    No ma ei mängi Football Manageri Aga mul siis küsimus teile. Kes on FJTS ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                      No ma ei mängi Football Manageri Aga mul siis küsimus teile. Kes on FJTS ?
                      Fernando Jose Torres Sanz

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                        No ma ei mängi Football Manageri Aga mul siis küsimus teile. Kes on FJTS ?
                        Nii uskumatu kui see ka sinu jaoks ei tundu siis sõnad Right Back ehk lühidalt ja lihtsalt RB ei ole mitte-teps Football Manageri leiutatud.

                        Nimede lühendid nagu RDM ammugi mitte.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Kevin de brüüna läks werderisse
                          Algselt postitas zip
                          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                            Kevin de brüüna läks werderisse
                            Väga hea, mittevajalikud mehed ära saata! Järgmisena noorem Hazard?

                            Kommentaar


                              noorem hazard on u-21 tiimi pärusmaa, aga laenule minek on üks mitmest valikuvariandist küll.

                              Kommentaar


                                Hea poiss.
                                Lisatud failid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X