320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Carlo lehvitab Pariisist

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Ja mis see suur erinevus praeguse Chelsea ja aasta taguse Interiga siis on?

      Vahel tuleb samm tagasi minna, et pärast kaks sammu edasi astuda ja minu arvates oli Villas-Boas sobiv treener nende "kahe sammu" tegemiseks, kui talle vaid aega oleks antud. Praegune koosseis on selgelt vana ja mitmelgi positsioonil jääb lihtsalt kvaliteedist puudu. Peamiselt tipuründes, kuna Drogba enam ei suuda tervet hooaega sama hooga mängida, Torres on lihtsalt alavormis ja Lukaku kael vähemalt hetkel veel ei kanna. Probleeme tegelikult on ju ka keskkaitses ja paremal äärekaitses. Poolkaitses jääb üks Cabaye (või siis Modric nagu teile meeldiks) tüüpi mängija puudu.

      Aga noh, mida mina ka tean.
      No sa katsu seda Lukaku ja Nasfali sugustele selgeks teha.

      Kommentaar


        Lõpuks ometi, kuid ma kaldun arvama, et sellega jäädi natukene hiljaks.

        Kommentaar


          Maffiamees peaks selle pulli ära lõpetama, et vahetab treenereid nagu sokke. Aus oleks siis juba pakkuda järgmisele õnnetule vähemalt 1+1 lepingut,AGA vallandamise võimaluseta.Jutt käib muidugi kuudest.Las inimene tegeleb rahulikult 30 päeva mingi uue kallistamise juurutamisega ja kui juhtub,et võidab vähemalt 75% mängudest, saab boonuseks veel 30 päeva pingil istuda ja Torrese erinevaid soenguid imetleda.Vähemalt saab öösel magada ja ei pea kartma, et hommikul peab naisele häbi nägu ees seletama, et sai suuska....+ Roma saab endale 6xaastas uue mänguasja osta.win/win rsk.
          How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

          Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

          Kommentaar


            To save money and time, Chelsea have already sacked their next manager.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Ja mis see suur erinevus praeguse Chelsea ja aasta taguse Interiga siis on?

              Vahel tuleb samm tagasi minna, et pärast kaks sammu edasi astuda ja minu arvates oli Villas-Boas sobiv treener nende "kahe sammu" tegemiseks, kui talle vaid aega oleks antud. Praegune koosseis on selgelt vana ja mitmelgi positsioonil jääb lihtsalt kvaliteedist puudu. Peamiselt tipuründes, kuna Drogba enam ei suuda tervet hooaega sama hooga mängida, Torres on lihtsalt alavormis ja Lukaku kael vähemalt hetkel veel ei kanna. Probleeme tegelikult on ju ka keskkaitses ja paremal äärekaitses. Poolkaitses jääb üks Cabaye (või siis Modric nagu teile meeldiks) tüüpi mängija puudu.

              Aga noh, mida mina ka tean.
              Asi pole selles. Lihtsalt nagu ma olen aru saanud on Boasel viimasel ajal olnud konflikt paljude mängijatega, nagu näiteks Lamps ja Cole ja veel teised. Ei saa mingi lambise treeneri pärast pool meeskonda maha müüa. Boas oli ainukene nõrk koht meie tiimis.

              Loodan ikkagi, et Matteo asemele kutsutakse Benitez hooaja lõpuni. Tahaks näha, mida ta teha suudab. Kuna halvemaks juba minna vast ei saa.

              Kommentaar


                Saab küll, mis sul viga on?
                Algselt postitas zip
                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                  Asi pole selles. Lihtsalt nagu ma olen aru saanud on Boasel viimasel ajal olnud konflikt paljude mängijatega, nagu näiteks Lamps ja Cole ja veel teised. Ei saa mingi lambise treeneri pärast pool meeskonda maha müüa. Boas oli ainukene nõrk koht meie tiimis.

                  Loodan ikkagi, et Matteo asemele kutsutakse Benitez hooaja lõpuni. Tahaks näha, mida ta teha suudab. Kuna halvemaks juba minna vast ei saa.
                  Ei, Benitezt ei kutsuta, klubi official statement ütles, et Robbie on hooaja lõpuni. www.chelseafc.com on ka huvitav sait

                  Ning milleks fakk on vaja venda, kes on juba premieris perse kukkund?

                  Sellest võiks ka aru saada,et Lamps ja Cole on 30+ ja ükskõik kui legendid, mõtlevad suuresti oma perse peale. (sest kui asjad oleks vastupidi, poleks nad Andrega üldse nussima hakanud). Seda ka, et nn ''lambisel'' treeneril pole midagi isiklikku mängus, peale selle, et klubi hästi töötaks. Jah Andre oli noor, jah, tegi vigu, aga see ei tähenda,et mängijad peaks kohe enda peale mõtlema hakkama, vaid särk ja märk peaks eelkõige mõttes olema (seda enam, et palgad on fakin idiootsed). Ehk siis mu point oli see, et ei saa mingiste lõpusirgel olevate vanade pärast treenereid vahetama jääda. Tuleks Jose, tuleks Pep (fakin lol), tuleks kas või RaFA (FAKIN IUUUU), nad teeks sama asja: vanurid nahui ja tsekiks värskendusi. Üks viga mis mulle endale AVBst silma jäi oli see, et ta suvel üldse personali ei vahetand. Pep tuli Barcasse ja esimesel pressikal ütles, et samuel ja ronaldinho ja deco võivad nahui tõmmata. Oleks Chelseas AVB sama teind, poleks ta täna saabast saand vast. Aga eiii, ikka vaatame, sest kogenud ja võitnud ja nimekad ja blabla. Kui on noorenduskuur, siis noorenduskuur, liigne materjal nahui. Klubi tulemused ehk langeks, aga rahakott võidaks ja küll need tulemusedki peagi jälle rajale saaks. Seda enam,et sul on omanik, kes ühena vähestest nii kapitaalset keissi finantsida võiks.

                  Seega kokkuvõttes tramaivõi.

                  Ja kahju, et ma kõige asjalikumaid poste alati joobes tahan kribada, kannatavad
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    algus - kõik on häpid, gruupid kohal, seljatagune rahvast täis


                    lõpp - magus koht, tuumakas, kõle sein ja muidu tühjus, ADM suudab vaevu kõrval olla
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      boob, rdm, siiki.

                      aga ilus, härrased mask ja wordprez! ühinen seisukohtadega.
                      nagu ma ka varem kirjutanud olen, siis kellelegi peab roma selle rahuliku ehitamise aja andma. minevaste treenerite tegemata või ebaõnnestunud töö noori kutte meeskonda krahmamisel maksab nüüd samuti kätte: auk, mida avb ju ka lappima hakkas. samas ka see teema, et carlo aegadest nii väike squad oli. palun väga: lamps pandi mingil põhjusel pingile ja essien sai kohe hooaja alguses vigastada, terryl on üksjagu hädasid olnud ja ei drogs ega fernanda pole need, kes nad peaks (sama läheb ka igasuguste maloudade ja bosingwade kohta). seega väga lihtne: kui igast liinist üks põhivend ära kukub/vajub ja eriti ebaõnnelikuna juhtus see asi ühe korraga igas liinis, sekka egode põrkumised riietusruumis ja asjad, millest keegi meist ei tea, siis ongi täpselt tänane päev.

                      ei tahaks üldse oma satsi kiitvat tilli mängida - vabandan -, aga manku on satsi komplekteerimises parim näide igale meeskonnale. (siin peaks olema väike pilt cpt. obviousist.) võtkem kasvõi käesolev hooaeg, kus kapten vidicil kogunes aasta peale 6 premmi mängu ja (hooaja alguses nähtu põhjal) ühe keskväljamootori saatus on suhteliselt sama õnnetu. sinna otsa veel youngi üpris arvestatav laatsareti reis.

                      hea päev kollasele pressile, kes saab iga päev hakata potentsiaalsetest asendajatest rääkima. moyes jõudis juba kuskil läbi käia ja imo ongi tema kõige pädevam vend (peale Mourinho), arvestades premmi kogemust, vanust ja eelistatavat mängustiili, järgmiseks Smurfikuningaks saama, aga sedagi ainult anna-aega koefitsendi kaasamisel. (tõe huvides märgin, et näeksin teda pigem 'arry või SAFi järeltulijana, aga see selleks...)

                      igatahes põnevad ajad on tulekul, nii fännile kui kõrvaltvaatajale. sitema õnne korral peate paar hooaega euroopa liigas nokkima, aga isiklikult loodan, et vähemalt sel aastal saate mingisuguse RDMi ime läbi ikkagi FC RVPst ette. suvel robben tagasi, taadid jeebet ja nii see pidu hakkab. tugevat närvi!
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Väikene võrdlus siis:

                        Torres: 49 mängu ja 5 väravat, maksis 50mil naela.
                        Pavel Pogrebnyak: 3 mängu ja 5 väravat, maksis 400k naela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust


                          Si, Andre, väljapääs on sealpool .

                          Kas teeme panuseid ametliku teate kohta ? Minu bet oleks 15.03 (ehk järgmisel päeval peale CList väljalangemist).
                          Haha, veits kümpi pilt või mis

                          Sellessuhtes panin oma panusega mööda, ei uskunud, et Roman NII kiirelt tegutseb... Ühesõnaga... ah lugege selle teema esimest postitust . Huumorivennad rsk

                          Kommentaar


                            No Chelsea Chelseaks, mis Andrest nüüd saab? Portugali tagasi? Brasiiliasse? Näikse, et mehele ikka liiga suurt tükki hammustada anda ei või, vaevalt, et Hispaania/Itaalia/Saksa ladvikklubid teda tahaksid.

                            Kommentaar


                              eesti u-19

                              ja pavel on opis laenul
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                ...ja no for the love of god, ei usu mina, et Benitez mingisugune lahendus teie muredele on. Ikka väga imelikke käike suudab see mees teha, pole ta premieris tegelikult midagi saavutanud väga. Ja olgem ausad, 2005. aasta CLi finaal oli tegelikult Milani käkk, mitte Liverpooli supertriumf.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X