320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

    teine? ja milleks kaitsjad on?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

      Õnneks saime täna viigi kätte Birminghami käest. Nagu oleks totaalne alavorm, kuigi kolmapäeval näidati Bayerni vastu igati ilusat mängu. Mis saab siis järgmine nädal Münchenis??? Loodame siiski kõike paremat Chelseale!
      \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
      Marcello Lippi

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Chelsea FC\'

        claudio

        PI-ZAR-RO!!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

          Ja midagi pole parata , Chelsea juhibki Bayernit 1-0 pärast väikest rikošetti lõi värava Frank Lampard.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

            Algselt postitas telekavaataja


            Ja midagi pole parata , Chelsea juhibki Bayernit 1-0 pärast väikest rikošetti lõi värava Frank Lampard.
            rohkem nagu ilus omavärav luciolt

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

              järjekordne.
              kuigi see joe cole värav eelmine kord ei olnud muidugi Lucio süü, lihtsalt ebaõnn
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                omaväravaks seda küll kutsuda ei saa...
                Sagnol on oscarit väärt selle kukkumise eest kui Eidur kollase sai
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                  Algselt postitas marcello


                  omaväravaks seda küll kutsuda ei saa...
                  Sagnol on oscarit väärt selle kukkumise eest kui Eidur kollase sai
                  nõksa nagu irooniaga öeldud aga ilusti suunatud

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                    Lõpp vajus ära aga hea et niigi läits
                    one down,two to go
                    Kurb ainult,et poolfinaalis Pooliga kokku minnakse...
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                      Lucio is a blue!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                        Eilne mäng oli üks paras rahmeldamine. Meenutas suvalist Inglise liiga lahingut, muidugi vaid mängijate klass oli pisut teine. Bayernil õnnestus Chelsea kaitse päris kõvasti maha murda, lihtsalt liiga hilja. Cole\'i-Drogba teine värav oli imeilus kombinatsioon.
                        Ma ei tea, kuidas selle John Terry vigastusega lood on. Ise olla ta pärast mängu öelnud, et jalg on päris päris haige.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                          muide ise panin eile tähele (ka juba enne eilset aga eile just eriti kaitsemängu kohapealt) et Joe Cole\'ist on saanud mängija suure algustähega... inglise koondisele on see ainult kasuks! supertöö!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                            Vaadates eilset Chelsea mängu tundus, nagu pelaksid Eesti ja mingi tugev koondis. Chelsea etendas Eesti rolli, vaid selle vahega, et nad suustid väravaid lyya
                            \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
                            Marcello Lippi

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                              Ma ei saa aru miks teile ei meeldi Chelsea...ma olen seda teemat juba nii palju läbi võtnud et jube kohe...paljud toovad põhjuseks seda et nad ei mängi õiget jalgpalli ja nii edasi...see ei ole nii...Chelsea on parim,seal on head mängijad...mulle nad meeldivad ja et teie siin neid maha teete,mind ei häiri,sest Chelseal on palju fänne...kahjuks mitte eestis...aga ega ma ka ei tea
                              Have you ever seen Chelsea win the league?Yes,I have.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                                Algselt postitas bluesoccer
                                Ma ei saa aru miks teile ei meeldi Chelsea...ma olen seda teemat juba nii palju läbi võtnud et jube kohe...paljud toovad põhjuseks seda et nad ei mängi õiget jalgpalli ja nii edasi...see ei ole nii...Chelsea on parim,seal on head mängijad...mulle nad meeldivad ja et teie siin neid maha teete,mind ei häiri,sest Chelseal on palju fänne...kahjuks mitte eestis...aga ega ma ka ei tea
                                Tõesti noh, mul on ka nii kahju, et Chelseal vähe fänne on. Aga sa võta asi ette ja hakka neid kokku ostma!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X