320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

    Algselt postitas Martin


    Algselt postitas vincent
    PS see Mourinho ja co. ülalnähtav käeliigutus käis minu meelest joonekohtuniku pihta, kes nende arvates liiga agaralt lippu tõstis vahepeal. Aga eks igaüks mõtleb oma rikutuse tasemel muidugi .
    Seda videofaili on minu arvates muudetud. Käsi liigub ebanormaalselt - eks see ole selge, et miks muudetud ja mida saavutada taheti.
    ei, just nii ta tegigi. sa mängu ei näinud?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

      Algselt postitas vincent

      Odott nüüd. Kas keegi seletaks mulle, mismoodi see kohtunik eilse mängu ära tegi? Ma nägin peamiselt Chelsea võimetust ette üle kahe täpse söödu järjest anda, eriti esimesel poolajal. Merk oleks pidanud tulema neile abiks palli hoidma või?

      vastus on postitatud: 08-03-06 00:37:45

      Kuidas peaks vastama sinu küsimusele, kas Merk oleks pidanud tulema neile abiks palli hoidma või..?
      äkki siis nii...
      ta ju ei saa, sest ta on kohtunik

      See, et Chelsea tegi järjekordselt nigela mängu, selle vastu ma ei vaidle..

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Chelsea FC\'


        Ma seda pidasin silmas, et mis mõttes \"kohtuniku poolne mängu tapmine\"?
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

          Algselt postitas vincent


          Ja Graeme - kui ma lähen igal reede õhtul keset Raekoja platsi ja võtan vembla paljaks, siis olen ka tähelepanu keskpunktis tõenäoliselt. Seega, olen tegija?

          Kui sa enne seda CL-i ja UEFA cupi võitnud oled ja palju muudki siis oleksid tegija jah

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

            Ma olen ennegi tunnistanud ja tunnistan ka edaspidi ausalt, kui keegi on Liverpooli üle mänginud.

            Sellist \"fuck off, mul pohh, imege sitta\" poosi võid sa võtta enne mängu ja mängu ajal, kuid kui sind on igas elemendis üle mängitud, siis viisakas on ka seda tunnistada ja vastastele au anda. Get my drift?
            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
            Cry welcome to the song.
            And as it lifts you, time to move on.
            We go!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

              Algselt postitas vincent



              Ma seda pidasin silmas, et mis mõttes \"kohtuniku poolne mängu tapmine\"?
              Kõik kõksid vigadeks võttes, tuletab meelde Hispaania liigat.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                Algselt postitas Sajets


                Ma olen ennegi tunnistanud ja tunnistan ka edaspidi ausalt, kui keegi on Liverpooli üle mänginud.

                Sellist \"fuck off, mul pohh, imege sitta\" poosi võid sa võtta enne mängu ja mängu ajal, kuid kui sind on igas elemendis üle mängitud, siis viisakas on ka seda tunnistada ja vastastele au anda. Get my drift?
                No täpselt. Ja oma meeste kaitsmine on üks asi, kõigi teiste süüdistamine ja solvamine teine. Ikskuus mai frentš, aga ükski varasem saavutus ei anna nüüd küll kellelegi moraalset õigust mu**i mängida.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                  Milline tsitaat siis nüüd teid nii pöördesse ajas? Ma nagu ei pannud tähele, et tatti oleks pritsitud ja kõiki valimatult süüdistatud. See, et mees kergelt üleoleva näoga ringi patseerib, ei anna eriti põhjust m***i mängimises süüdistada. Niigi oli ta mängujärgselt üllatavalt tagasihoidlik. Asi otsustati siiski Stamfordil ära ja seda olukorda eriti nämmutada enam ei tahaks. Ja kui eilset mängupilti vaadata, siis Liverpool oli eelmisel hooajal CL-s samavõrra Chelsea poolt \"üle mängitud\", kuid vist ei pea meelde tuletama, kes ja mismoodi edasi pääses tookord. Nagu Mourinho isegi mainis, on sellisel tasemel asi pisiasjades kinni. Üldiselt pole vaja asju üle paisutada.

                  Nüüd ootaks rõõmuga Mourinho vihkajate vastulööke. Palun ärge päris näkku virutage.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                    Algselt postitas vincent



                    Ma seda pidasin silmas, et mis mõttes \"kohtuniku poolne mängu tapmine\"?
                    kuna ta vilistas kontaktid ja õhuvõitlused enamus Barca kasuks, kuigi enamus juhtudel oleks võinud vile andmata jätta .. näiteks..

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                      Tõesti, tõeliselt vastik on vaadata neid mittemillestki mahalangemisi nagu oleks tellis pähe tabanud. Samamoodi nagu sülitamiste ja jõhkrate taklamiste eest bännid või tarhvid!! Kord majja.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                        Algselt postitas runno



                        oli sel lõpu penaltil mingit märkimisväärset tähtsust?
                        seda kül, ega tähtsust polnud, aga oli siis Chealseal mõni selline olukord, kus jäi värav tulemata tänu kohtunikul?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                          no see Mourinho teeb jah päris julgeid väiteid ja tihti ka vastaseid halvustavaid, aga tema tasemel treener mängijate hindamisega juba ei eksi... pealegi kui ta ütles et 11 vs 11 pole Barcelona neid võitnud, siis seal oli samuti jälle tõsi sees, ise arvan et Stamfordil Barca mängis nad üle ka 11 - 11 vastu... aga sellist mängu kestis ainult 37 minutit kui ma ei eksi, kunagi ei tea, mis edasi oleks juhtuma hakanud. Nou Campil mängis Barcelona jälle tänu koduseintele paremini... vähemalt mina arvan nii... ja ega Chelseal väga hästi välja ka ei tulnud, äkki oli liiga suur pinge meestel peal vms...kuigi barca sai imehästi hakkama :P
                          üldiselt mulle Chelsea ei meeldi kooslusena(rahafaktor ja see väljaku teema, mis kaks nädalat tagasi oli, samuti fännid, kes Inglismaal toimivad lausa organiseeritud kuritegevusena - selle kohta oli lausa dokumentaalfilm...) siiski tuleb au neile anda, sest tegu on hea meeskonnaga, nii et ma ei mõista neid kes elu hinnaga maha teevad Chelseat, võiks tuua ikka ühepoolseid kindlaid fakte, näiteks, et Barcelona sai 2-3 kokkuvõttes edasi

                          oleks tegelt veel neid asju lisada, aga noh :P põhimõtteliselt ma ei mõista Mourinho kallal näägutamist, õieti teeb, et ennast ja oma tiimi iga hinnaga kaitseb !!
                          härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                            See oli öeldud vastuseks varasemale väitele stiilis \"ta on ju kõvasti saavutanud, ta võib laiata\" ning käis Mourinho üldise käitumise pihta. Eile oli ta tõesti suht vaikne edit: peale mängu.
                            Ja kindlasti ma ei vihka teda - mõttetu emotsioon ju. Lihtsalt kuidagi nõme on, kui täismees niimoodi jaurab. Mis algul oli lihtsalt suur ego, mõjub tänaseks lapsiku lällamisena. Ja seda kurvem, et tegu on ju iseenesest väga hea treeneriga, ainut et see fakt jääb tihti tema enda lolli käitumise tõttu teenimatult varju. Mcnamara poolt üle-eelmisel lehel viidatud The Timesi lugu võtab selle asja suht hästi kokku. Aga olgu, ei nämmuta sel teemal rohkem .
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                              Algselt postitas mt013


                              Algselt postitas runno



                              oli sel lõpu penaltil mingit märkimisväärset tähtsust?
                              seda kül, ega tähtsust polnud, aga oli siis Chealseal mõni selline olukord, kus jäi värav tulemata tänu kohtunikul?
                              ei.. otseselt mitte..

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                                küll tore tore lugeda et nüüd kõik saavad nautida chelsea läbipõrumist CL

                                Kommentaar

                                Working...
                                X