320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lampard
    1:0

    Robben
    2:0

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    No kõik olid ju tegelikult puhtad Wigani kaitse kobinad (3 esimest). Sisuliselt kingiti Chelskile need väravad. Robbeni väravad olid eriti koomilised.
    no tegelikult on v6it siis ju teenitud, kui vastane on nii n6rk ja teeb lihtsaid vigu
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Jaah, see võit oli eriti hea veel seetõttu, et suudeti sellise koosseisuga välja pigistada 4-0 võit ilma Terry, Cechi,Ashley ja Maka´ta.

      Kommentaar


        Lamps tegi Beckhami ütleme nii. Becky on juba see hooaeg kaks sarnast väravat löönd..Paraguaile(ei tea kas seda World Cupi mängu selleks hooajaks saab pidada) ja Sevillale.

        Kommentaar


          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust

          no tegelikult on v6it siis ju teenitud, kui vastane on nii n6rk ja teeb lihtsaid vigu
          ma ei väidagi, et võit teenitud poleks olnud, aga ma imestasin selle üle, et ühes mängus nii palju õnne on.

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            ma ei väidagi, et võit teenitud poleks olnud, aga ma imestasin selle üle, et ühes mängus nii palju õnne on.

            Jah, kahjuks Readingu, Fulhami ja Astoni vastu seda kohe üldse ei olnud. Kuid õnn on jalgpallis tähtsal kohal:P

            Kommentaar


              Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
              Jaah, see võit oli eriti hea veel seetõttu, et suudeti sellise koosseisuga välja pigistada 4-0 võit ilma Terry, Cechi,Ashley ja Maka´ta.
              Ma kardan et Maka ikka mängis.
              Võit oli meil igati teenitud aga iseasi kas nii suurelt nagu 4-0.

              Kommentaar


                Nonii.... Jose´le lubatakse siiski üks keskkaitsja sisse tuua, kui ründaja koha pealt öeldi kindel ei. Roman ja Jose ei pidanud üksteisele teregi ütlema. Ju neil siis suurem kana kitkuda:P

                Kommentaar


                  loodan et see kaitsja ei tule Boltonist teile
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    loodan et see kaitsja ei tule Boltonist teile
                    No viimaste andmete kohaselt see nii tundub olevat:P

                    Kommentaar


                      Sheva ei pea pingele vastu

                      Kommentaar



                        Pick Shevchenko
                        The Reward is Cheese.

                        Kommentaar


                          Küllasõit Liverpooli ees,vähemalt ManUl sama raske pähkel vaja katki teha loodame,et vahe ManUga ei suurene.
                          Little things worry little minds.

                          Carlo Ancelotti, 2009

                          Kommentaar


                            No liverpool pole viimasel ajal supermängu näidanud, kuid kodus on nad võitmatutena veel püsinud nii et kindlasti tuleb raske lahing. Aga ütleks, et arsenal on hetkel paremas vormis kui pool seega tuleb manul kindlasti veel raksem. Loodan, et vahe väheneks 3p suuruseks:P

                            Kommentaar


                              Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
                              No liverpool pole viimasel ajal supermängu näidanud, kuid kodus on nad võitmatutena veel püsinud nii et kindlasti tuleb raske lahing. Aga ütleks, et arsenal on hetkel paremas vormis kui pool seega tuleb manul kindlasti veel raksem. Loodan, et vahe väheneks 3p suuruseks:P
                              Huvitav. Minu arvates on just Pool hetkel kõige paremas vormis liigas...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Huvitav. Minu arvates on just Pool hetkel kõige paremas vormis liigas...
                                ma räägin üleüldiselt. Kui meeskond laseb arsenali poolikul koosseisul 6 väravat lüüa pole see just väga hea vormi märk või kuidas?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X