320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas malagar Vaata postitust
    Mitte Arjen vaid pigem klaasjalakestega Ariel
    Haha... See pani mind küll maha rullima ja naerma. Rofl.

    Kommentaar




      no ma ei tea nüüd. abramovitš on minu meelest kogu aeg liiga ihne olnud. mõtleb vaid endale
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
        http://www.sportnet.ee/index.php?id=49123

        no ma ei tea nüüd. abramovitš on minu meelest kogu aeg liiga ihne olnud. mõtleb vaid endale
        mulle muidu drogba meeldib, aga selline jutt on küll kukesupp ja ega ma eriti sportneti juttu ei usu, jälle niikuinii kuskilt sopakast kisutud
        AILTON

        Kommentaar


          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
          mulle muidu drogba meeldib, aga selline jutt on küll kukesupp ja ega ma eriti sportneti juttu ei usu, jälle niikuinii kuskilt sopakast kisutud
          seda kindlasti, et sopakast kistud. aga samas on ta varem minu teada ka esinenud kahtlaste ütlemistega. ma võin eksida ka, aga siiski on ta varem ka minu teada huvitavaid lauseid tootnud
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
            seda kindlasti, et sopakast kistud. aga samas on ta varem minu teada ka esinenud kahtlaste ütlemistega. ma võin eksida ka, aga siiski on ta varem ka minu teada huvitavaid lauseid tootnud
            jah, a la olen maailmanaba jne, sealsest artiklist jääb mulje et drogba arvates pole ilma üleminekutasuta liitunud mehed midagi väärt, et tähtis on suur rahasumma kellegipeale magama panna, ma ei saa aru mis vinguda, enese kõrval mängivad maailma ühed parimad jalgpallurid ja üks parimatest treeneritest ja ikka ei ole rahul, mingu siis araabiasse, seal on suured rahad mängus
            AILTON

            Kommentaar


              reede ehk homme saab siis john terryst abielumees
              AILTON

              Kommentaar


                postitan siia ka väheke ruumoreid, mis on kuulda olnud viimasel ajal:

                1) Tal Ben Haim on Daily Expressi sõnul pööramas selga Sam Allardyce juhitavale Newcastlele ning otsustanud tulla Chelseasse. Ise arvan, et see variant läheb käiku siis kui ei suudeta hankida Alexit. Kuid kui värvatakse ka mõlemad, on Boularouzi Chelsea karjäär tõenäoliselt läbi.

                2) Chelsea olla väga huvitatud Hertha Berlini ründajast Marko Pantelic´ist. Tegemist on serblasega ning lähemalt saab lugeda siit:

                Pakutud summa olla siis 2,5M naela. Iseenestest oleks see ost päris hea, muidugi kui mees ise rahulduks pingil olemisega sest vaevalt ta väljakule saaks enne kui ründajaid pinab vigastus või siis aafrika rahvuste karika ajal.

                3)Florent Malouda- Kui just keegi 3 äärepoolikust( SWP, J.Cole, Robben) ei lahku, siis vaevalt see teoks saab. Pealegi tundub, et Liverpool on tast rohkem huvitatud.

                4) Carlos Tevez- Küll väga hea ründaja kui sellise raha eest mõttetu. Väidetavalt tahetakse tema eest 40M naela.

                Kommentaar


                  Esimene mäng siis kodus Birminghamiga.... pole paha

                  Kommentaar


                    Londoni Chelsea palkab sel suvel kolmanda uue mängija, kui sõlmib lepingu seni Boltonis pallinud Iisraeli koondise kaitsja Tal Ben Haim`iga.

                    See Delfi tekst siis väidab et Tal Ben Haim ongi juba siirdunud Chelseasse.

                    Kommentaar


                      Welcome to the official Chelsea FC website. All the latest news, videos and ticket information as well as player profiles and information about Stamford Bridge, the home of the Blues. Browse the online shop for Chelsea FC products and merchandise.

                      Kommentaar


                        vabandust, kuid
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Mis värv see on? Kusekollane?

                          Kommentaar


                            Kohutav... Hea, et Manu koguaeg särkide värve ei vaheta
                            Glooory glooory ManUnited!!!

                            Kommentaar


                              See on ka hea, pimedas mängides on meil kindlasti eelis
                              Little things worry little minds.

                              Carlo Ancelotti, 2009

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
                                See on ka hea, pimedas mängides on meil kindlasti eelis
                                Paraku on jalgpall Inglismaal niivõrd arenenud et igal korralikul staadionil on valgustus. Ja peale kella kümmet jalgpalli niikuinii ei mängita.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X