320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kurat..... Vaadates vihma hulka, mis Roomas terve päeva on sadanud, siis tuleb sellest üks korralik veepidu

    Meie vennad, kes veesõjast osa võtavad:
    Cech,Bosingwa, Alex, Terry, Bridge, Mikel, Lampard, Deco, J.Cole, Malouda, Anelka
    Pingilt vahivad alguses heitlust:
    Cudicini, Ivanovic, Ferreira, Belletti, Kalou, Di Santo, Drogba

    Positiivse tulemuse nimel!

    Kommentaar


      Te olete nii tublid Roma vastu....




      ilus vaadata
      slimm.ee

      Kommentaar


        Minge perse-Head ööd

        Kommentaar


          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
          Kurat..... Vaadates vihma hulka, mis Roomas terve päeva on sadanud, siis tuleb sellest üks korralik veepidu

          Meie vennad, kes veesõjast osa võtavad:
          Cech,Bosingwa, Alex, Terry, Bridge, Mikel, Lampard, Deco, J.Cole, Malouda, Anelka
          Pingilt vahivad alguses heitlust:
          Cudicini, Ivanovic, Ferreira, Belletti, Kalou, Di Santo, Drogba

          Positiivse tulemuse nimel!
          Positiivsus missugune, loomulikult minu poolt vaadates

          Kommentaar


            mnjaa, Decol vedas, et pidas väljakul niikaua vastu, väravad olid nagu olid, esiteks vajub kaitse aeg-ajalt magama ja Mikel pole mingi Makelele, ainus pool-positiiv on see, et Drogba-Anelka ründeduo näitas natuke oma potensiaali ja et Scolari näeb ära kus teha treeningul paar lisasessiooni ning igasugustele parastajatele tuletaks meelde, et vaadake igaks juhuks üle, kes gruppi juhib...
            Little things worry little minds.

            Carlo Ancelotti, 2009

            Kommentaar


              Me olemegi iga hooaeg sellise taktikaga.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Deco teine kollane ja punane on üks haigemaid eemaldamisi, mida ma eales vist näind:S

                Kommentaar


                  jh üllatav tulemus tõesti aga tabelit vaadates chelseal põdemiseks ei ole põhjust, kuid kehva mäng siiski

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Deco teine kollane ja punane on üks haigemaid eemaldamisi, mida ma eales vist näind:S
                    khõhõmm... Holland-Portugal, MM, kaks aastat tagasi. See mees oskab.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      kui ma õigesti aru sain, siis eile palus kohtunik selgelt vile peale mängida, aga Deku mõtles see on soovituslik, nagu enamus jalkareegleid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        kui ma õigesti aru sain, siis eile palus kohtunik selgelt vile peale mängida, aga Deku mõtles see on soovituslik, nagu enamus jalkareegleid.
                        a millal sa oled varem näinud, et teine kollane antakse karistuslöögi varaselt lahti mängimise eest?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          a millal sa oled varem näinud, et teine kollane antakse karistuslöögi varaselt lahti mängimise eest?
                          Mitte päris sama aga vince kirjutas sellest Roma teemas. Mina guugeldasin:
                          Deco was booked for a flying foul on Johnny Heitinga and he was off soon after, shown a second yellow for refusing to hand the ball back to Holland as Ivanov continued to throw cards around like confetti.
                          MM 2006, Portugal-Holland.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            See Hollandiga oli äge jah. Deco visati judo võttega sellili ja sai kaardi

                            Aga ei meenu küll jah et teine kollane antakse sellise asja eest. Siis veel kui takistad lahti mängimist või midagi...

                            Kommentaar


                              üleüldse on deco pärast esimest kuud kuidagi kehvasti mänginud

                              Kommentaar


                                ärme nüüd siin vilest küll räägi, selle taha ei maksa küll pugeda. scolari s... puhas see, lähevad siis nii üleolevalt mängule, lubades 4-5 kolli lüüa ja pannes juba roma finalliks hotelli kinni, omad vitsad peksavad

                                Kommentaar

                                Working...
                                X