320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
    Kohtuniku töö kohta nii palju, et punane kindlasti selles olukorras ei olnud, kuna Anelka koperdas oma jalgade otsa.
    Naljamees. Kui keegi suure kiiruse pealt sul tagant jalga tripsab, vaata kas koperdad enda jalgade otsa või mitte. Piisab õhkõrnast puudutusest, et sul jalad risti oleks nagu kusehädasel lapsukesel.
    Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

    Kommentaar


      Algselt postitas silverman Vaata postitust
      Naljamees. Kui keegi suure kiiruse pealt sul tagant jalga tripsab, vaata kas koperdad enda jalgade otsa või mitte. Piisab õhkõrnast puudutusest, et sul jalad risti oleks nagu kusehädasel lapsukesel.
      Sul on õigus, puude oligi õhk õrn. Iga kontakt ei tähenda punast .
      AILTON

      Kommentaar


        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
        Sul on õigus, puude oligi õhk õrn. Iga kontakt ei tähenda punast .
        Õhkõrn või mitte, aga punase sai ta sellepärast et oli viimane mees ja takistas väravale minevat meest. Reegel on reegel. Vaevalt et kohtunik selles veas midagi megajõhkrat nägi.
        Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

        Kommentaar


          Algselt postitas silverman Vaata postitust
          Õhkõrn või mitte, aga punase sai ta sellepärast et oli viimane mees ja takistas väravale minevat meest. Reegel on reegel. Vaevalt et kohtunik selles veas midagi megajõhkrat nägi.
          no kuule, sama hästi takistas staadioni muru Anelkat ja oleks tulnud muru niitjale punane anda.
          AILTON

          Kommentaar


            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
            no kuule, sama hästi takistas staadioni muru Anelkat ja oleks tulnud muru niitjale punane anda.
            Punane tuleks anda sellele, kes ilmselgelt liiga kaua on viivitanud sulle teki peale panemisega.
            Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

            Kommentaar


              Väheke rahunenumalt kommenteerides.

              Kiidan Drogba, Ballacki ja Hiddinki reaktsiooni peale mängu. "Fucking disgrace" - spot on. Isegi praegu ei suuda uskuda selle vilega mehe tegevust, mis pani isegi tasakaaluka Hiddinki teda kritiseerima. Barcal oli üks pealelöök raamidesse terve mängu jooksul, Cech ei pidanud pmst midagi tegema, ja tra ärgu keegi tulgu ütlema et Barca ikka vääris seda võitu. Oma viga muidugi ka, et paari head võimalust ära ei löönud. Samas sellised mängud panevad meeskonna üle uhkust tundma, võideldi hästi, eeldatavalt parema võistkonna vastu. Ja need, kes arvavad et jalgpall on ainult see kena söödumäng, mis Barca mängib, ei tunne seda mängu.

              Meele teeb kurvaks et kuigi mina näen Chelsea CLi võidu ikkagi kunagi ära, siis Drogba, Lampard, Ballack, Anelka - neile pole ju palju võimalusi jäänud, täielikult mõistan seda viha mis kiilakas norrakas mängu lõpus enda kaela sai. Kuradi Skandinaavia kohtunikud.

              Kommentaar


                Ei viitsi siia midagi konstruktiivset kirjutama hakata, kui siis vaid et:

                Võtke välja tüdrukud!!!

                Kommentaar


                  siiralt kahju teist :/

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elevant Vaata postitust
                    Cech ei pidanud pmst midagi tegema.
                    ma kuulsin enne vaatamise lõpetamist statistikat, et ta oli teie enim sööte teinud mees. kui väravavaht on playmaker siis ... ä ... ma ei oskagi midagi öelda. igatahes ei nimeta ma seda mittemidagi tegemiseks.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Chelsea tegi hea mängu aga kahju jah et Iniesta viimane löök sisse läks.
                      Palju õnne Barcale siis.

                      Ainuke mis ma loodan on see , et see kiilakas kohtunik enam uefa meistrite liigase ei lasta!!!

                      Kommentaar


                        Eilne mäng oli minu arvates üks viimaste aastate emotsioonirikkamaid mänge.
                        Chelsea mängis taktikaliselt täiesti loogiliselt ning Barca üritas seda lahti harutada, läks 93 min aega, aga noh - värav on värav ja milline veel : )

                        Barcal oli muidugist kakiauguni õnne - Pique oleks pidanud Abidali asemel lahkuma, agaa see selleks - mis tehtud, seee tehtud. Barca poolt parim oli minu arvates Iniesta - pohh, kas ta lõi selle värava või mitte - ilma temata oleks Barca ammu välja langenud.

                        Chelsea poolt oli parim... tead, ma kiidaks Bosingwat ning poolikuid - hääästi võeti Barca kinni ning ajati nende rünne rappa. Taktikaliselt mängis Hiddink Pepi üle, agaa jah - skoor näitab sama, viiki, agaa võõrsil väravad viisid Barca edasi.
                        Nüüd ootan Bobi ja Karla viha mu vastu.

                        Ahjaa, kohtunik oli nagu Trondheimi kalur, kes sai sinna mängi vilistama ilmselt läbi ussim*nni, kriitikat ei kannata. : )
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elevant Vaata postitust
                          Väheke rahunenumalt kommenteerides.

                          Kiidan Drogba, Ballacki ja Hiddinki reaktsiooni peale mängu. "Fucking disgrace" - spot on. Isegi praegu ei suuda uskuda selle vilega mehe tegevust, mis pani isegi tasakaaluka Hiddinki teda kritiseerima.
                          Vilega mees kinkis olematu punasega kodumeeskonnale sisuliselt mängu, aga mis teha, sitahädad ei saanud hakkama.
                          Fucking disgrace oleks Hiddink pidanud iseendale ja sõber Drogbale ütlema, sest niimoodi jalgpalli ei mängita. Ma saan aru, et kaitse on tähtis faktor, aga koduplatsil taktikaga stiilis 8-1-1 mängima minna on ikka täielik bullshit ja mul on kuradima hea meel, et finaalis on võimalik isegi jalgpalli mängimist näha.




                          Hale statistika. Ma üldse ei saa aru, kuidas saab nii "meeletut" jalgpalli mängival tiimil olla fänne
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            väga asjalik ja erapooletu mänguanalüüs erapooletult ja õiglaselt postitajalt.
                            Little things worry little minds.

                            Carlo Ancelotti, 2009

                            Kommentaar






                              Little things worry little minds.

                              Carlo Ancelotti, 2009

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust




                                Jah kui ikka neid olukordi ikka ei nähta siis peab pime olema aga usun et Barca fännid on sama pimedad.krt nüüd tuleb ühepoolne finaal,sest vaevalt barcast manule mingit vastast on
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X