320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Manchester United\'

    nojah, seda ma silmas peangi. kui me suudaks praegust suht ok vormi hoida, arvestades järgmiste voorude vägagi võidetavaid vastaseid, ning lootes arsenali ebakindluse jätkumist, oleks praegune vahe võimalik tubli kolme-nelja vooruga tasa teha.

    lootus on lolli lohutus jne
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Manchester United\'

      Kus interneti aadressil näeb tänast ManU - Lyon LIVE.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Manchester United\'

        Algselt postitas Van Nistelrooy


        Kus interneti aadressil näeb tänast ManU - Lyon LIVE.
        sa telekast ei taha vaadata.telekast näeb muidu mängu viasat 2 pealt

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Manchester United\'

          Aga kui mul ei ole Viasati?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Manchester United\'

            Algselt postitas promootor


            Aga kui mul ei ole Viasati?
            siis lihtsalt ei näe mängu

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Manchester United\'

              üldiselt ei ole kombeks mängu ajal postitada, aga kas mitte huvitava kokkusattumusena just alagrupiturniiri esimese Lyoni mängu ja Howardi nalja järel vv positsioon Carrolli kätte ei läind? kurat, roy...
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Manchester United\'

                Algselt postitas fittibaldi


                üldiselt ei ole kombeks mängu ajal postitada, aga kas mitte huvitava kokkusattumusena just alagrupiturniiri esimese Lyoni mängu ja Howardi nalja järel vv positsioon Carrolli kätte ei läind? kurat, roy...
                njah, see oli Carrollilt ikka korralik pirukas.. aga see oli nii mänjuväravavahilik äpardus et õudne.. pärast Peterit on ikka kõik vapralt pirukaid küpsetanud.. Royl vedas et see mängu lõpptulemust ei mõjutanud.

                ja teine Roy - Keane - näitas et võib vanusest hoolimata ikka veel mängu parim mees olla kui tahab.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Manchester United\'

                  Huvitav on nüüd näha, kes West Bromi vastu väravas alustab, Timile võiks ju uue shansi anda Wes paremal äärel on viimases kahes mängus lausa maagiline olnud Keano oli jumalik Ruud & Rooney partnerlus rünnakul muutub iga mänguga üha põnevamaks

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Manchester United\'

                    Algselt postitas Epic
                    Wes paremal äärel on viimases kahes mängus lausa maagiline olnud
                    kusjuures ma ise mõtlesin et kui Brown 18-aastaselt ManU põhisse ilmus, mängis ta just paremkaitsja kohta ja tegi seda nii hästi et teda pakuti isegi koondisse. siis aga tulid vigastused ja miskipärast ka positsioonivahetus keskkaitsjaks. Wes on parim just paremkaitsjana! juba ennemuiste räägiti temast kui Gazi järeltulijast nii ManU kui ka koondise paremkaitsjana.. nüüd hakkabki see stsenaarium lõpuks justkui täide minema. see teeb headmeelt.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Manchester United\'

                      Algselt postitas Epic
                      Wes paremal äärel on viimases kahes mängus lausa maagiline olnud
                      Sun annab talle küll nõrgima hinde (uue taibi järel) kogu meeskonna peale aga ilmselt väljendub tema maagilisus tõepoolest milleski muus.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Manchester United\'

                        Carroll tegi jah Didat...
                        muidu võib mänguga rahule jääda

                        Algselt postitas erts


                        Algselt postitas Epic
                        Wes paremal äärel on viimases kahes mängus lausa maagiline olnud
                        kusjuures ma ise mõtlesin et kui Brown 18-aastaselt ManU põhisse ilmus, mängis ta just paremkaitsja kohta ja tegi seda nii hästi et teda pakuti isegi koondisse. siis aga tulid vigastused ja miskipärast ka positsioonivahetus keskkaitsjaks. Wes on parim just paremkaitsjana! juba ennemuiste räägiti temast kui Gazi järeltulijast nii ManU kui ka koondise paremkaitsjana.. nüüd hakkabki see stsenaarium lõpuks justkui täide minema. see teeb headmeelt.
                        väga õige, nii see täpselt oligi,
                        aga kui Gary ja Wesley mõlemad terved olid ja platsile tahtsid mahtuda,
                        sai Brown keskkaitses paremini hakkama kui Neville
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Manchester United\'

                          Algselt postitas SleepWalking


                          Algselt postitas Epic
                          Wes paremal äärel on viimases kahes mängus lausa maagiline olnud
                          Sun annab talle küll nõrgima hinde (uue taibi järel) kogu meeskonna peale aga ilmselt väljendub tema maagilisus tõepoolest milleski muus.
                          Sun andis mängu parima tiitli ka Heinzele kuigi.. ta tegi küll hea mängu aga mängu parim oli minu arust küll Roy Keane

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Manchester United\'

                            Algselt postitas SleepWalking


                            Algselt postitas Epic
                            Wes paremal äärel on viimases kahes mängus lausa maagiline olnud
                            Sun annab talle küll nõrgima hinde (uue taibi järel) kogu meeskonna peale aga ilmselt väljendub tema maagilisus tõepoolest milleski muus.
                            peaksid hakkama asjalikke väljaandeid lugema nagu näiteks planetfootball

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Manchester United\'

                              Pole aega siin pikemalt kirjutada. Teen lühidalt. Nõustun Epicuga, et nüüd tuleks võimalus Howardile anda. Kui ta varem võimalust ei saa, siis karikasarjas Arsenal või CL-s Fenerbaches vastu kindlasti.
                              Wes Brownilt minu meelest super esitus. Neville(te) kordaminek(ud) valmistavad mulle alati topeltrõõmu. Mängu nõrgim oli kahtlemata Carroll. Heinze mängis küll hästi, aga minu meelest Rooney (läks iga minutiga väljakul paremaks) ja Ferdinand olid veel paremad.
                              van Man (37/36)
                              minge Kingissepa praami peale

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Manchester United\'

                                Algselt postitas vanRooney

                                ...aga minu meelest Rooney (läks iga minutiga väljakul paremaks)...
                                märgatav progress - lõpuks sai ühe löögi raamile pihta oleks veel pool päeva mänginud oleks äkki löögi raamidevahele ka saanud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X