320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    PETER CROUCH!!!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Laupäeval ma lihtsalt naersin. Kõva häälega ja palju. Nii jube oli.
      Mis värk on siis ikkagi, kas need härrased Pellegrino ja Morientes on ainult kohutavas vormis või hoopistükkis küündimatud? Noh anname aega natuke, tõsi härra Garcia koha pealt olen ma juba oma otsuse langetanud.
      Ainsana tahaksin kiita Pongolle\'i, kes üksi \'pooli poolel jalgpalluri moodi välja nägi. Keegi teine isegi ei üritanud. Veebruaris peab Meistrite Liigat täie rinnaga nautima, sest uuesti selles võistluses \'pooli lähiajal ei näe.

      Ah jaa, vana kapten Jamie\'t oli hea üle hulga aja näha. Tema oli tubli.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Algselt postitas mcnamara

        Ainsana tahaksin kiita Pongolle\'i, kes üksi \'pooli poolel jalgpalluri moodi välja nägi. Keegi teine isegi ei üritanud.
        Baros siiski ka .... üritas


        Algselt postitas mcnamara
        Ah jaa, vana kapten Jamie\'t oli hea üle hulga aja näha. Tema oli tubli.
        Kuigi ma mõtlesin terve mängu (või noh nii palju kui ma seda nägin), et punane ja valge eraldi sobisid Jamie\'le hulka paremini kui punase-valge kombinatsioon, tundus Ta olevat üle platsi mees. Well done!
        BACK WHERE WE BELONG

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Pellegrino eksis jah,samas ta ei olnud palju halvem kui ülejäänud kaitse.

          Aga ma ei saa aru mängijate mahategemisest peale kahte mängu.

          Kes on kiirelt Premieriga kohanenud ?Mul tuleb hetkel pähe ainult paar meest selle aasta Chelski\'st ,vast see hollandlane ka Manu\'st.
          Henry,Pires ..nende esimesi hooaegu mäletad ikka ?


          Meil on ründes eelmise aasta CL\'i ja EMi suurimad väravakütid ,kui neile ülejäänud 8 meest ei suuda palli toimetada siis polegi midagi teha.



          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Algselt postitas lfc
            Pellegrino eksis jah,samas ta ei olnud palju halvem kui ülejäänud kaitse.

            Aga ma ei saa aru mängijate mahategemisest peale kahte mängu.

            Kes on kiirelt Premieriga kohanenud ?Mul tuleb hetkel pähe ainult paar meest selle aasta Chelski\'st ,vast see hollandlane ka Manu\'st.
            Henry,Pires ..nende esimesi hooaegu mäletad ikka ?
            Ma ei tee mängijaid maha - niivõrd. Fakt on see, et ma olen Liverpooli päris palju näinud aastate lõikes. Olen näinud tublisid mehi Julian Dicksi ja John Scalesi ja Neil Ruddockit ja palju muudki huvitavat.
            Aga midagi nii koledat kui laupäeval esimesel poolajal ei taha meenuda. Ausalt.
            Ma ei tahaks hästi Henry\'d või Pires\'t Pellegrino või Morientesega võrrelda. Esimesed olid Premieri tulles alles teel tippu, teised juba maailma näinud ja palju ringi käinud. Pealegi ütlesin ju, et neile tuleb tõesti aega anda.
            Baros jooksis ja üritas, ok. Korda ei saatnud ometi midagi.

            Praegu on tunne, et saab ainult paremaks minna. Vist. Aga millal - vaat seda ei julge isegi ennustada mitte.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              kaotada ei ole midagi, pangu \"Karlsson\" väravasuule ja mõelgu tulevikule, ega hullemaks enam minna ei saa...mängupilt siis
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                nüüd siis 11 meest väljas Liverpoolil. Ning kui need 11 \"haiget\" panna mängima praegus first 11 vastu, siis ma usun, et \"haiged võidaksid.
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Algselt postitas mcnamara

                  Praegu on tunne, et saab ainult paremaks minna. Vist. Aga millal - vaat seda ei julge isegi ennustada mitte.
                  Mina arvasin seda sama juba 3 mängu tagasi ,aga näed läks ikka hullemaks.
                  Eks homme saab näha /kuulda kuidas Watfordi vastu mängime.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Keegi muretseb peale minu veel. \"The need for new investors is so imperative it\'s untrue.\" Täpipealt.
                    Samas Benitezi ülistussõnad oma mängijate kohta on pärast laupäeval nähtut ääretult kohatud. Pole meil vaja jälle kuulda, kui supermängijad need senor\'id on - olgu parem vait ja tehku trenni ja siis näidaku platsil oma oskusi.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Algselt postitas mcnamara
                      Samas Benitezi ülistussõnad oma mängijate kohta on pärast laupäeval nähtut ääretult kohatud. Pole meil vaja jälle kuulda, kui supermängijad need senor\'id on - olgu parem vait ja tehku trenni ja siis näidaku platsil oma oskusi.
                      Ära nüüd muretse. Vähemalt pole te Newcastle
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Mul siuke tunne jälle ,et üks senjoor lööb meie eest oma esimese(d)värava(d) täna ja ilusa mängu järel tuleb meile vägagi tähtis võit!!!
                        mc jünger.Anus Äärits.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Tänan Stevie, et aitasid meid veel ühte finaali.
                          Täna: J Dudek, J Carragher, M Pellegrino, D Traore, J Riise, S Finnan, S Gerrard (90 D Potter) , D Hamann, I Biscan, M Baros (85 F Sinama Pongolle; 89 Luis Garcia), F Morientes

                          Cardiff here we come!
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Finaalis!
                            1:0 ,värav jälle SG\'lt.


                            Seekord sai vigastada Pongolle ,Finnan selle eest tagasi.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Algselt postitas mcnamara
                              Cardiff here we come!
                              macca on heas tujus ja optimistlik, lähen teen seinale risti.
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                see on vist esimene

                                Kommentaar

                                Working...
                                X