320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Pongolle\'i vigastus tõsine. Millise LFC mängija oma seda poleks?
    Ääretult kahju, kui mõelda, kui tublilt ta laupäeval mängis ja oma spurtidega õieti ainsana Pühakute kaitsele probleeme valmistas... Ah...
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Pongolle kohta:

      Sinama-Pongolle will now miss the rest of the season and will probably miss the start of the 2005/2006 campaign.


      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        kahju, mulle pingo-pango meeldis

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          täitsa müstika see Liverpool oma vigastustega, mehed mis on korrast ära? Aga pidage vastu, muud küll ei oska enam soovida.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Algselt postitas eston maravilha


            see on vist esimene
            ja jäi ka viimaseks...mõneks ajaks vähemalt..

            Sorry for Pongo..

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Finaal - jah hea. Saaks nüüd sellelt laibahooajalt mõne trofeegi, oleks täitsa tore.

              Watford - Liverpool mängu nägin alates teisest poolajast, kuid mängupilt oli suht vilets. Mehed mängisid kuidagi laisavõitu ja Watfodile jagus palli üpris palju. Rünnakutel nad siiski ohtu ohtu ei suutnud tekitada. Kena et Stevie ka pealtvaatajatele midagi pakkus, otsustas üksi ühe ära lüüa, nunnu. Finaalis läheb meie nn. reservmeeskonnal kindlasti väga raskeks, pole vahet kumb vastu tuleb.
              Nägin hiljuti Portsmouth - Chelsea mängu ning jälgides tolles mängus Lampardi, tuli mulle meelde, kuidas siin kord Lampardi ja Gerrardi võrreldi ning seda sinisemat paremaks mängijaks peeti. Täielik bullshit. Juba ainuüksi selles mängus oli Frank saast ja põhjustas oma meeskonna kahjuks mingi 2 olukorda, millele järgenvalt Por\'i meestel tekkisid ideaalsed skoorimise võimalused. Arjen Robben on Chelsea võlusõna ! Tõeline nauding oli meest jälgida.

              Pongolle - Telepildist tundus too vigastuse olukord üsna süütu välja, kuid eih...meie õnne juures muidugi poiss hooajaks väljas. Fakkk ma ütlen, mõnusalt kiire ja tehniline kutt teine.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Algselt postitas -Marko-
                Finaal - jah hea. Saaks nüüd sellelt laibahooajalt mõne trofeegi, oleks täitsa tore.
                Laipadest kahjuks trofeesid ei valmistata
                Rünno The Hunter

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Algselt postitas -Marko-


                  Nägin hiljuti Portsmouth - Chelsea mängu ning jälgides tolles mängus Lampardi, tuli mulle meelde, kuidas siin kord Lampardi ja Gerrardi võrreldi ning seda sinisemat paremaks mängijaks peeti. Täielik bullshit. Juba ainuüksi selles mängus oli Frank saast ja põhjustas oma meeskonna kahjuks mingi 2 olukorda, millele järgenvalt Por\'i meestel tekkisid ideaalsed skoorimise võimalused.
                  Selles osas on muidugi sul õigus Gerrard selliseid kardinaalseid vigu ei tee. lampardist tuleb eriti meelde see EM-il prantslaste vastu tehtud tagasisööt... Tra kus ikka oli idioot onju
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Algselt postitas vello99
                    Selles osas on muidugi sul õigus Lampard selliseid kardinaalseid vigu ei tee. Gerrardist tuleb eriti meelde see EM-il prantslaste vastu tehtud tagasisööt... Tra kus ikka oli idioot onju
                    ...la la laa, ei huvita, SG ruulib ikkagi kokkuvõttes rohkem...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Algselt postitas -Marko-
                      ...la la laa, ei huvita, SG ruulib ikkagi kokkuvõttes rohkem...
                      Ruulib ta tõesti... veel.
                      Sest tänane hommik on hämmastavalt sinine jälle.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Juba hiiglama kaua aega polnud meie reservid mänginud, aga eile õhtul see juhtus. Ja hästi läks kah - Birmingham alistati 2:0 Mellori ja Welshi väravatega. Debüüdi tegi Scott Carson, kuid eriti tal tööd polnud. Noored Punased olid oma vastastest märgatavalt üle. Eriti saab kiita üks nendest, keda põhis veel nähtud pole: David Mannix.
                        \'pool: Carson, Otsemobor, Warnock, Raven, Whitbread, Potter, Foy (Wilkie 80), Welsh, Mellor, Mannix, Smyth.

                        Anthony Le Tallec naaseb ilmselt veel sel nädalal Inglismaale. St. Etienne\'is ta platsile ei saa ja sinna jääda ei taha. Samas on noormehe tulevik enam kui ebaselge. Benitez pole vist samuti just fänn.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Tallec pidi pealikuga reedel kohtuma ja siis tuleb otsus.
                          Vaadates mis Pooliga toimud see hooaeg siis mina usun et ta võetakse tagasi.
                          Pole aimugi mis vormis tüüp on ,mängida pole ta viimasel ajal eriti saanud.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Kas ma ainuke, kellele Pellegrino ja meie eks-kaitsja Babbel välimuselt üpris sarnased tunduvad ?

                            Igatahes...paistab, et Stephane Henchoz maandubki suure tõenäosusega Celticus.

                            Natuke kahju. Mees polnud siin midagi imelist, kuid kehvikuks nimetada ei saa. Saab näha, kui palju paremaks asendusmeheks härra Pellegrino osutub, kuid Carra on juba korduvalt ennast hea keskkaitsjana tõestanud ja tõesti Stephanele pole first team\'is ruumi.
                            Aidjöö

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Algselt postitas -Marko-

                              Natuke kahju. Mees polnud siin midagi imelist, kuid kehvikuks nimetada ei saa. Saab näha, kui palju paremaks asendusmeheks härra Pellegrino osutub, kuid Carra on juba korduvalt ennast hea keskkaitsjana tõestanud ja tõesti Stephanele pole first team\'is ruumi.
                              Minul on lausa väga kahju. Mina pean Henchoz\'st väga lugu ja kui päris aus olla, siis ei olegi ma päris täpselt aru saanud, miks juhtus see, mis juhtus. Kas lihtsalt Rafa-le ebasümpaatne vm? Ja värav jääbki siis löömata? Pellegrino on aga see, kelle pärast peamiselt mul süda viimaste mängude ajal lööke vahele jätab.

                              Carraga on aga nii, et iga kord kui ma teda näen tuleb mul silme ette ... ei mitte see jõulupidu 98ndast või mis aasta see oligi ...., vaid üks teatav mäng Man U-ga, mis toimus 11.09.99. Andke andeks, aga sellest on siiani raske üle saada.
                              BACK WHERE WE BELONG

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Algselt postitas Melwood

                                Ja värav jääbki siis löömata?
                                lohuta end sellega, et osava tõrjetööga on ta ainuisikuliselt teile (vähemalt) 1 karika võitnud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X