320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei ole seal kuidagi erinev, kui meil siin. Seisad, hüppad, elad kaasa, siis tuleb turva ja käseb istuda, keerab selja, tõuseb kogu kaader püsti, siis karjub turva jälle 2 minutit kuni kutsutakse turvaülem, siis istutakse, sõimeldakse ja tõustakse uuesti püsti. Püsti seista ei tohi. Ajuvaba. No mitte üks ainuke ka ei taha The Kop-il maha istuda. Ses mõttes on AVFC õigel teel vähemalt.
    sigpic
    It's all about Football, Football and Nothing else.

    Kommentaar


      mu meelest n-ö fännisektorite puhul see jutt küll alati ei kehti? ehk siis luba loomulikult ei ole, aga suurematel mängudel seistakse ikka, ei ole ju võimalik puhtfüüsiliselt keelata, kogu tribüünitäit ei lohista minema. seisab nii Stretford End kui ka Kop, ja võtsin suvalise MOTD ette - Park Lane, Street End Goodisonil jne, kõik püsti. mulle on jäänud mulje, et ka SB'l seisab näiteks Harding Stand pea kogu aeg, kui vähegi midagi ohtlikku toimub - eks Chelsea fännidest mängudel käijad oskavad täpsustada.

      aga eks seda kõvemini muidugi kiusatakse n-ö tavasektoreid.

      ja teine asi on võõrsilfännidega, sest seal on küll see, et kui paar tuhat matsi ikka tuleb ja tahab seista, siis nad lihtsalt seisavad ja ongi kõik. samas on see ka üks hea võimalus karistada, nt aasta-paar tagasi Liverpool vähendas mankufännidele jagatavate piletite arvu, sama on varem tehtud ka Riverside'ile ja SoL'il. põhjendus oli, et blokitakse vahekäike, mis on ka igati arusaadav, sest kui peaks tõesti mingi jama juhtuma, siis ei ole küll vaja, et kiirabi-politsei peab endale läbi inimeste teed rajama.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Ma pesitsen Matthew Hardingu alumisel korrusel enamus ajast ning see hooaeg pole veel istuma saanud. Seisab esimene rida ja sealt on juba doominoefekt kuna tagumised istudes siis ju ei näe. Poolajal saab õnneks natuke jalga ka puhata muidugi. Sama lugu on ka teise värava taga asuval Shed Loweril. Teiste klubide kohta ei meenu, aga Chelsea kirjutab iga pileti peale, et "Persistent standing is not allowed" ja seega saab olukorras, kus midagi juhtub ka öelda, et me ju informeerisime pealtvaatajaid. Küljetribüünidel muidugi teine lugu ja tõustakse vaid siis kui ohtlikud olukorrad/väravad. Ka otsatribüünide ülemised sektorid on minu kogemuse põhjal olnud korralikud.

        Kui rääkida külastatud võõrsilmängudest Chelsea sektoris, siis ei meenugi mänge, kus olen üldse istuma saanud/pidanud. Anfieldil, Traffordil, Emiratesil ja Etihadil oli küll kogu siniarmee jalgadel. Samuti ka igasugused Wiganid ja Blackburnid lähiajaloost, kuigi seal oli võõrsilfännidele eraldatud sektori suuruse või siis väheste reisinud fännide tõttu igal sellil pea 2 istekoha. Pole ka keegi otseselt ütlema tulnud. Nagu öeldud on ilmselt paarituhande inimeselist armeed suhteliselt raske kontrollida.

        PS! Matthew Hardingul on muidugi see probleem veel, et viimase 3 rea vaade on ülemise korruse põranda tõttu rikutud. Klubi muidugi küsib nende piletite eest ka ainult väga marginaalse hinna (25 poundi oli vist). Kuid need 3 rida tahavad ka muidugi normaalselt mängu näha ja siis suruvadki end kuhugi alumiste ridade sisse. Õnneks mingeid õnnetusi pole seetõttu veel siiani juhtunud

        Kommentaar


          Kompany on üks nendest palluritest, kellel on mõistlik suuvärk. PFA juht Gordon Taylor arvas, et peaks rääkima turvavõrkude kaasamisest sesoses Rio Ferdinandi juhtumiga. Kompany aga arvab, et eeltööd on vaja teha, mitte inimesi puuri pista.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            UEFA sanctions
            Full run down of sanctions imposed on England and Serbia


            Dafuq lihtsalt UEFA...

            Kommentaar


              Peter Ndlovu oli Coventry päevil väga äge mängija, tänaseni hästi meeles. Loodan, et tal läheb õnnelikult.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Jalgpallurid ja jõulupeod läbi aegade.

                Kommentaar


                  kellel see klounaad nägemata jäi:

                  Algselt postitas BBC
                  The Wigan fans are booing the officials as Franco Di Santo is forced from the field for a couple of minutes because they thought he had an ear-ring in. Which he didn't. Poor stuff that, from referee Jon Moss and his fellow officials.
                  geniaalne. mitu minutit uurimist, et tuvastada - polegi kõrvarõngast!
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    ilmselt hooaja rämedaim mängu ärarikkumine kohtuniku poolt ka nähtud. kuidas saab sellise asja eest Cole'ile punast kaarti näidata. ja loomulikult viis minutit hiljem lööb peenar 2:1.

                    e: ja nüüd andis see idioot Gibsonile täpselt sama asja eest sama olematu punase. mõlemad mehed üritavad täiesti reeglitepäraselt kõrgel olevat palli mängida ja ta annab ohtliku mängu eest kaks korda otse punase. jääb ainult loota, et Taylor ei vilista tükk aega ja mõlemad mängukeelud ka tühistatakse.


                    e2: tõstsin West Hami teemast siia, sest osutus üldisemaks käkiks. kui Taylor ei saa selle eest mingit karistust, siis on kohtunikud ikka tõepoolest puutumatud. tüüpiline "sain aru, et tegin täiesti vale otsuse ja siis tasakaalustan teise samasugusega".
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      mõlemad mehed üritavad täiesti reeglitepäraselt kõrgel olevat palli mängida
                      Tald ees, rinnakõrguselt ja täiesti reeglitepärane? Minu arust ainuke moment neist kolmest vaidlusalusest ohtliku mängu olukorrast, kus keegi ka reaalselt kollast kaarti väärt oli. Punased olid muidugi wtf hetked, samas tulnuks ka Anichebe koks vastu Collinsit ära vilistada.
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        okei okei, sul on õigus, vea võinuks vilistada. mind isiklikult häirib selliste olukordade puhul vaid, et pikal poisil on see pall umbes puusa, kummardaval päkapikul aga tõesti pea kõrgusel. termin "ohtlik mäng" tundub siinkohal kuidagi kummaline lihtsalt.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          me against the world
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            me against the world
                            tunnen kaasa.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              juhul kui sa ei saanud aru, siis pidasin silmas seda, et mängijad peavad (olenemata kasvust, kaalust, rassist, soost jne) arvestama tesite mängijatega. tuua põhjuseks see, et kuule-kuule see tüüp on minule nabani ja kui ma jalga tõstan, siis on see tal juba näos... on selline lihtsalt kummaline argument.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Lihtsalt naljakas tõik jäi silma, et umbes täpselt sellel ajajärgul, kui Roman ostis Chelsea, hakkas siia riiki ka sellenimelise tiimi toetajaskonda tekkima.
                                Ennem seda oli Chelsea teemal siin ca 20 lehekülge juttu, pärast seda aga lähes 670.
                                Huvitav, milline see statistika City kohta on.
                                Noh, et kus need fännid enne olid, kui klubi väga midagi ei võitnud, ma mõtlen.
                                Samas selle loogika järgi ei tohiks Arsenali teemas juba seitse aastat midagi toimuda.
                                Ilmselt võitudel siiski pole fännide hulgaga otsest seost.
                                Häid jõule.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X