320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    lol@Terry. leader, legend, igas pulmas peigmees.
    ahjaa, palun tooge see asi tagasi:

    Et kõik teised kaptenid istuks kössis kuskil tribüünil ja ei läheks aru pärima/rüselust lahutama/etc?


    Video on äge. Selline asi võiks tõepoolest olla, ka ilma pühapäevase resultaadita
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Ei noh ma mõtlesin lihtsalt, et kui seal on juba klubi boss ja peatreener ja igasugused inimesed asjatamas, ja sul on endal selline karistus all, et siis äkki võiks jätta torkimata selleks korraks. A mis ma ka tean.

      ja noh samas muidugi on ka ilmselge, et ta läks ju rassismi vastu võitlema sinna...
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Ei noh ma mõtlesin lihtsalt, et kui seal on juba klubi boss ja peatreener ja igasugused inimesed asjatamas, ja sul on endal selline karistus all, et siis äkki võiks jätta torkimata selleks korraks. A mis ma ka tean.

        ja noh samas muidugi on ka ilmselge, et ta läks ju rassismi vastu võitlema sinna...
        Miks mitte, aga mida see karistus ikka määrab. Ta ei läind sinna ka kaklema ju.

        Ning noh, millest oleks tulnud alustada on see, et kui asi on ametliku käigu saand, siis mingid bollocks artiklid ei vääri üldse vaidlust tegelt. Aga bollocks artiklid on bollocks artiklid tavaliselt ikka ainult oma klubi kohta
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Üldiselt ma olen bollocks artiklite kohapealt nõus,aga kui siin nüüd seda viimasel ajal populaarseks saanud konspiratsioonivankrit edasi veeretada , küll vähe teises suunas siis :
          Ramires and Luiz allege they heard the midfielder being racially abused by a referee who is known for having a dismissive and patronising tone when he talks to players about their behaviour.
          Mata is an astute and intelligent professional and, according to sources at the club, he was visibly shocked when he heard Clattenburg’s insult


          no ja siis on veel see http://www.guardian.co.uk/football/2...ea-allegations mida kõike ei saa lugeda inimesest ,kes kannab peas geeli. Enivei, fck the free world, kõik on makstud.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
            Üldiselt ma olen bollocks artiklite kohapealt nõus,aga kui siin nüüd seda viimasel ajal populaarseks saanud konspiratsioonivankrit edasi veeretada , küll vähe teises suunas siis :




            no ja siis on veel see http://www.guardian.co.uk/football/2...ea-allegations mida kõike ei saa lugeda inimesest ,kes kannab peas geeli. Enivei, fck the free world, kõik on makstud.
            Hahah. Imeline, kuidas meelsust saab suunata. Veider oli suisa lugeda nii totralt pro-Chelsea tükke. Peaks vist salvestama, sest ega siukesi enam selle dekaadi jooksul oodata pole vist Aga õige ta on jah, mõni 'it is understood, alleged, rumoured, known' on välja jäetud ja mõni uus lisatud, lõppkokkuvõttes ikka sama jurr.

            Need Ramiresi ja David Luizi (kui klubi top5 umbkeelikute) kuuldu põhjal tunnistamised saavad ka huvitavad olema. Üldse, ei jõua ära oodata, et see jurr kiirema käigu saaks ja otsa lõppeks. Mitte keegi ei võida sellest.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Mulle meeldis see:

              Algselt postitas Mirror
              Ramires and Luiz allege they heard the midfielder being racially abused by a referee who is known for having a dismissive and patronising tone when he talks to players about their behaviour.
              Algselt postitas Guardian
              In recent years Clattenburg's "matey" refereeing style has, on occasion, created on-field sparks. Sometimes his casual, chatty approach towards the game's multimillionaire players...
              no kumb on siis.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                daily fail on päris hea koomiksi välja mõelnud.



                pildil, mis peaks illustreerima šokeeritud matat pärast manku 3:2 väravat 75. minutil, figureerib ka 10 minutit varem duši alla saadetud torres.

                Kommentaar


                  BREAKING NEWS: Ashley Cole confirms he is willing to act as a witness to the Clattenberg incident, as soon as Chelsea's management tell him what he heard.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    ma pole nüüd ilmselt kõige popim poiss foorumis, aga kogu see rassisimi jura on sita mingi viimase kahe kuuga nii ventikasse visanud, et kogu sealt tulev pasarahe on endagi paar tooni pruunimaks võõbanud. siit ka mõte/küsimus suurtele mõtlejatele kommenteerimiseks/seletamiseks: mis põhjusel neegrid - ups, the n-word - üldse ennast rassilisele abjuusile avavad elik miks nad solvuvad kui neile neeger, ahv, must munn vms öelda?

                    ses suhtes, et kui mingi neeger - tra, jälle! - ütleks mulle (palliväljakul või kusiganes) valge pask või lubi vms, siis oleks ikka rängalt pohhui. veits mingi geneetiline alaväärsus või põhjendatud viha värvipõhise diskrimineerimise õhutamisest? lisaks kõigele saab igaüks aru, et suarez/terry või mõni muu mees, et ole mingi rassist/die hard neonats, kes regulaarselt peale trenni (vastavalt) sterlingule või obi mikelile pasunasse sõidavad, vaid tegemist on pigem vastase psühholoogilise mõjutamisega. (mitte, et see muidugi ilus oleks, aga selline torm üles tõmmata?!)

                    seega...taandades keerukad laused ja kohati jaburad mõttekäigud, siis mis alustel on "alkohoolikute laps, läbi insesti sündinud v*tupea" vähem solvav kui mõni samaväärne ebaviisakustelaviin läbi rassilise prisma?
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                      ma pole nüüd ilmselt kõige popim poiss foorumis, aga kogu see rassisimi jura on sita mingi viimase kahe kuuga nii ventikasse visanud, et kogu sealt tulev pasarahe on endagi paar tooni pruunimaks võõbanud. siit ka mõte/küsimus suurtele mõtlejatele kommenteerimiseks/seletamiseks: mis põhjusel neegrid - ups, the n-word - üldse ennast rassilisele abjuusile avavad elik miks nad solvuvad kui neile neeger, ahv, must munn vms öelda?

                      ses suhtes, et kui mingi neeger - tra, jälle! - ütleks mulle (palliväljakul või kusiganes) valge pask või lubi vms, siis oleks ikka rängalt pohhui. veits mingi geneetiline alaväärsus või põhjendatud viha värvipõhise diskrimineerimise õhutamisest? lisaks kõigele saab igaüks aru, et suarez/terry või mõni muu mees, et ole mingi rassist/die hard neonats, kes regulaarselt peale trenni (vastavalt) sterlingule või obi mikelile pasunasse sõidavad, vaid tegemist on pigem vastase psühholoogilise mõjutamisega. (mitte, et see muidugi ilus oleks, aga selline torm üles tõmmata?!)

                      seega...taandades keerukad laused ja kohati jaburad mõttekäigud, siis mis alustel on "alkohoolikute laps, läbi insesti sündinud v*tupea" vähem solvav kui mõni samaväärne ebaviisakustelaviin läbi rassilise prisma?
                      Sa muidu ajad ikka päris normaalset juttu, aga wtf?

                      Aga et vaikiv mees mulle turja ei kargaks, siis kasutaks analoogiat: miks miski rahvus end solvatuna tunneb, kui teatud "seltskond" statal "peremehed tulid tagasi" plagu lahti tõmbavad?
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                        ma pole nüüd ilmselt kõige popim poiss foorumis, aga kogu see rassisimi jura on sita mingi viimase kahe kuuga nii ventikasse visanud, et kogu sealt tulev pasarahe on endagi paar tooni pruunimaks võõbanud. siit ka mõte/küsimus suurtele mõtlejatele kommenteerimiseks/seletamiseks: mis põhjusel neegrid - ups, the n-word - üldse ennast rassilisele abjuusile avavad elik miks nad solvuvad kui neile neeger, ahv, must munn vms öelda?

                        ses suhtes, et kui mingi neeger - tra, jälle! - ütleks mulle (palliväljakul või kusiganes) valge pask või lubi vms, siis oleks ikka rängalt pohhui. veits mingi geneetiline alaväärsus või põhjendatud viha värvipõhise diskrimineerimise õhutamisest? lisaks kõigele saab igaüks aru, et suarez/terry või mõni muu mees, et ole mingi rassist/die hard neonats, kes regulaarselt peale trenni (vastavalt) sterlingule või obi mikelile pasunasse sõidavad, vaid tegemist on pigem vastase psühholoogilise mõjutamisega. (mitte, et see muidugi ilus oleks, aga selline torm üles tõmmata?!)

                        seega...taandades keerukad laused ja kohati jaburad mõttekäigud, siis mis alustel on "alkohoolikute laps, läbi insesti sündinud v*tupea" vähem solvav kui mõni samaväärne ebaviisakustelaviin läbi rassilise prisma?
                        nõus.
                        bbc lehel video, kus robbie savage ja dion dublin räägivad rassisimist jalgpallis. kui hr metsikult küsitakse kas teda on kunagi rassipõhiselt solvatud, siis tema vastab ei. aga mis siis nt sheepshaggeriks sõimamine on? selle peale pole küll keegi sitta ventikasse visanud.

                        Kommentaar


                          rixxerile...
                          no vot. mul on personaalselt poogen - neli poognat, isegi -, kui mingi aleksei statkal sinu mainitud hüüdeid väljastab. ei tunne ennast okupeerituna, pole okupeeritud olnud jne. saan täiesti aru nende härrade pahameelest, kelle jaoks on see enamat kui ajaloohõnguline rant, neist, kelle jaoks see rahvus oligi kunagi peremees. aaaaga...las ma arvan, mitu tundi orjatööd nt evra on pidand elu jooksul piitsa ja kupja valvsa pilgu all tegema või vennad ferdinandid, kes on pärit aristokraatide perest vms. (bisaids: those boys ain't that nigga.)
                          see on tegelt pikem teema ja kui postkasti liiga palju hatemail'i ei tule või kui kaposse välja ei kutsuta, kirjutan homme edasi. siiski on paar mõtet, mille tahaks välja öelda.
                          esiteks: nii neegrid kui ka meie (eestlased) - kui siin juba analoogiate teemasse mindud sai - peaksime sellest orjarahvakromosoomist enda dna's vabanema, olgu selleks siis "mõisa köis, las lohiseb" või "peaasi, et saaks naabrist parem olla/türa panna" või "iga teine valgenahaline näeb mind aafrikas toodud ahv-orjana" või nii edasi ja edasi ja edasi. mis iganes stereotüüpne mõtteviis see ka poleks, on see vaja enne nendes inimestes sirgeks mõelda ja ülesaada/-olla. seda kõike võrdsema, armastusrohkema ja parema maailma nimel.
                          ps ehk teiseks - seda, et terry, suarez või aleksei väljakult täielikud kürvad ei ole, ei väida ma kohe kindlasti, aga asju menti anda...tühi paat*.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Murdoki mõttekäik tuletas mulle meelde vestlust ühe iirlasega. Sai temaga kord pubis räägitud maast ja ilmast ja kuskil lause sees ma juhtusin kasutama n-sõna. Iirlane sai väga pahaseks ja ütles, et fekk, seda sa lihtsalt ei tohi enam öelda ja kõik. Siis rääkisime edasi, mh. ka ajaloost, ja iirlane küsis mingi hetk, et kas ma tõesti ei vihka kõiki venelasi ja et miks me neid lihtsalt maha ei löö. Ma küsima, et hei, kuidas, ma ei tohi öelda n-sõna, aga peaksin käima venelasi maha löömas, ja iirlane ütles et jah, n-sõna sa ei tohi mitte öelda, aga okupante tuleb lõikuda nagu jaksad.

                            Ehk et mõnda aega ei ole nüüd küll mõtet briti meediat lugeda, nad on seal oma n-sõnadega täitsa lolliks läinud peast; ja kui nad peast lolliks lähevad, siis ikka põhjalikult, aga see ei tähenda, et ka meie siin peame nende järgi samamoodi umbluu karjuma ja verist vahtu suust välja ajama, vahest nad tüdivad ise lõpuks ära ja siis hakkab ka guardian football jälle vahelduseks jalgpallist rääkima.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                              rixxerile...
                              no vot. mul on personaalselt poogen - neli poognat, isegi -, kui mingi aleksei statkal sinu mainitud hüüdeid väljastab. ei tunne ennast okupeerituna, pole okupeeritud olnud jne. saan täiesti aru nende härrade pahameelest, kelle jaoks on see enamat kui ajaloohõnguline rant, neist, kelle jaoks see rahvus oligi kunagi peremees. aaaaga...las ma arvan, mitu tundi orjatööd nt evra on pidand elu jooksul piitsa ja kupja valvsa pilgu all tegema või vennad ferdinandid, kes on pärit aristokraatide perest vms. (bisaids: those boys ain't that nigga.)
                              see on tegelt pikem teema ja kui postkasti liiga palju hatemail'i ei tule või kui kaposse välja ei kutsuta, kirjutan homme edasi. siiski on paar mõtet, mille tahaks välja öelda.
                              esiteks: nii neegrid kui ka meie (eestlased) - kui siin juba analoogiate teemasse mindud sai - peaksime sellest orjarahvakromosoomist enda dna's vabanema, olgu selleks siis "mõisa köis, las lohiseb" või "peaasi, et saaks naabrist parem olla/türa panna" või "iga teine valgenahaline näeb mind aafrikas toodud ahv-orjana" või nii edasi ja edasi ja edasi. mis iganes stereotüüpne mõtteviis see ka poleks, on see vaja enne nendes inimestes sirgeks mõelda ja ülesaada/-olla. seda kõike võrdsema, armastusrohkema ja parema maailma nimel.
                              ps ehk teiseks - seda, et terry, suarez või aleksei väljakult täielikud kürvad ei ole, ei väida ma kohe kindlasti, aga asju menti anda...tühi paat*.
                              Ah, las olla. Minu jaoks see teema ei alga ega lõpe jalkaga. Stata oli pigem selline teatrilava, kus No oma teatrit teeb ja sõnumit edastab/võimendab. See, et menti antakse jne... kus algab showbiz ning algab äri või vastupidi ning kus on tegemist ajalooliste armide ja sotsiaalpsühholoogiaga.

                              Lihtsalt ühiskond ja selle nähtused ning välja kasvanud normid ei ole taandatavad ühele isiknäitele a la rahas püherdav evra või aristrokraadist ferdinand veike ja rassism ei ole ka nähtus, mille ainuke element on N sõna. Kuigi hirmsasti tahetakse seda sellisele tasemele sageli taandada.

                              Vist lugesin Murdoki kirjest pisut seda, mida seal ei olnud (ühesõnaga, kui see on N sõna ümber teema tõstatamine, siis kõlbaks vastuseks Sutropi hea selgitus PMis, kui see postitus on aga selle üle, kas rassism kui selline nähtus on probleem ühiskonnas ja selle nähtustes elik jalkas, siis ikkagi wtf)
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Aga et vaikiv mees mulle turja ei kargaks, siis kasutaks analoogiat: miks miski rahvus end solvatuna tunneb, kui teatud "seltskond" statal "peremehed tulid tagasi" plagu lahti tõmbavad?
                                Väga vale analoogia. Teatud rahvus oli põhjusega solvunud aga mingit hüsteerilist nõiajahti väljamõeldud põhjusel lahti ei läinud.
                                Lugesin just Postimehe onlaini. Mingit Chelsea fänni otsitakse taga kuna ta olevat statal "ahviliigutusi teinud". Pildi põhjal ajas lihtsalt oksad laiali, sealt võib haige fantaasia järeldada ükskõik mida. On normaalne või?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X