320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Et nagu tunned neid isiklikult, et seda väita? Karistused pidanuks olema võrdväärsed. Kumbki tüüp ei vääri seda särki, mida kannab.
    Eih, lihtsalt eeldasin, et kui probleemiks oleks justnimelt black ja mitte niivõrd cunt, siis see selgunuks juba päris ammu ja mitte karjääri lõpusirgel.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
      Et kui sa jaurad terve mängu negrito negrito, et teine vend tilti ajada vs üks kord ebamäärases kontekstis fucking black cunt on siis sama vä?
      Kui sinu jaoks on u 58-62minuti vahele jäänud lõik terveks mänguks siis ok. Kui selle aja jooksul väidetavalt (sest faktilist materjali pole on vaid latiinosõna vs neegri sõna) lausutud "negro"x7 on jauramine siis olgu.

      Captain Cunti lause puhul oli vesi täpselt sama sogane. Kas Londoni seksikuningas ja miljonite iidol tõesti ütles seda kui solvangut? Või see oli hoopis küsimus? Noh tead nagu meil siin vahest küsitasks: "a pizdets utebja eto hujoobenovo sigaretu nebudjet bljat?"

      Ise olen ma tegelikult veidikene isegi üllatunud, et FA'l oli mune riigi endisele kaptenile mingi muu karistus peale trahvisumma määrata. Asi seegi. Kuigi sitamaiku see ära ei võta.

      Kommentaar


        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
        Kui sinu jaoks on u 58-62minuti vahele jäänud lõik terveks mänguks siis ok. Kui selle aja jooksul väidetavalt (sest faktilist materjali pole on vaid latiinosõna vs neegri sõna) lausutud "negro"x7 on jauramine siis olgu.

        Captain Cunti lause puhul oli vesi täpselt sama sogane. Kas Londoni seksikuningas ja miljonite iidol tõesti ütles seda kui solvangut? Või see oli hoopis küsimus? Noh tead nagu meil siin vahest küsitasks: "a pizdets utebja eto hujoobenovo sigaretu nebudjet bljat?"

        Ise olen ma tegelikult veidikene isegi üllatunud, et FA'l oli mune riigi endisele kaptenile mingi muu karistus peale trahvisumma määrata. Asi seegi. Kuigi sitamaiku see ära ei võta.
        Mai bääd

        Aga üldiselt jah. Nõme olukord on nõme nagunii. Õnneks vähemalt nüüd saab sellega ühele poole, trahvid makstud ja keelud kantud. Ainsad, kes üle ei saa, on ferdicundid, aga ega ma neilt vähemat ei ootakski.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Eks põhjustest, miks üks sai nii- ja teine naapalju, loeme peatselt ilmuvas eeposes, mis kannab otsuse selgituse ja põhjenduse nime. Enne seda pole vast vaja päris puusalt tulistama hakata ja võrdlema, kumb suurem emm on. Terry kaasuse puhul FA-le kõvasti respekti selle eest, et peale õigeksmõistvat kohtuotsust siiski asja enda närida võtsid. Põhjendus, millega härra seal pääses, oli usutav ilmselt vaid kahtlusaluse vanaemale, aga kuna selle versiooni tõenäosus siiski säilis, ei saanud austet kohtunikuhärra muud lõpptulemust välja kuulutada. Mängijad peavad lihtsalt selgelt arvestama, et emotsioonidemöllus üle huulte lipsanud ja vb ka täiesti rassistliku tagamõtteta "kuradi neku" toob neile hulgaliselt peavalu ja mittevajalikku tähelepanu.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            ei oleks ilmas uskunud, et pean JT kaisteks välja astuma

            Loen seda teemat ja olen teie suht ühte väravasse reaktsioonist pisut šokeeritud. Minu arust on asi hoopis teist pidi väga kaldu.

            Kui juba kohtu arust ei ole Terry süü piisavalt tõendatud, siis on FA poolt määratud pikk mängukeeld ja hiigeltrahv täiesti ajuvabad. See trahv on vanas rahas mingi 4 meeki, mis on ükskõik kui räige solvangu eest liiga kõrge trahv. Halloo poisid, üks täiskasvanud onu ütles midagi teisele ja te teete talle 4 meeki trahvi! FA kasutab loogikat stiilis "a ta teenib ka palju", mis minu arust ei ole eriti oluline. Küll aga on oluline, et FA seadis oma õiguse kõrgemaks kohtusüsteemi omast, mis käib tugevalt vastu minu arusaamale õigusriigi toimimisest. Näib, et FA silmis on kõik rassismi alla kasvõi vägisi klassifitseeritav kuidagi oluliselt erinev muudest pahategudest, mida nii ühiskonnas kui palliplatsil ikka ette tuleb. Mida ta ju ei ole. Loodan, et kohus FA otsuse tühistab, päriselt ka.

            Ma saan küll aru, et inimeste halvustamine nende nahavärvi pärast ei ole ilus. Samuti on olukordi, kus rassism võtab väga koledad mõõtmed. Terry/Suareze juhtumid ei ole aga mingi rassism, vaid vastase psühholoogiline töötlemine, tõsi, mõnevõrra inetul moel. See ei too kaasa mingit rassiviha ühiskonnas ega muud sarnast. Pseudoteema on ilgemalt suureks aetud ja karistuste väljamõtlejad on igasuguse reaalsustaju kaotanud. Mis rassistid need Terry ja Suarez on? Viimane on ju ise ka mingi kuradi segavereline.

            Copypaste Wikipediast, loodetavasti täpne info:
            When the trial began in July 2012, Terry entered a not guilty plea and was acquitted of the charge on 13 July 2012. The court established that neither Ferdinand nor anyone else had heard Terry's words, but Terry himself admitted that he had directed the words "fucking black cunt" and "fucking knobhead" at Ferdinand, which was affirmed by two expert lip readers from video evidence. Terry maintained that he used the words when questioning what he thought had been an allegation of racism from Ferdinand; neither lip reader was able to "identify whether the statement was made as a question or in what type of voice it was said". Justice Riddle concluded that while there was no doubt Terry had uttered those words in anger, "it is impossible to be sure exactly what were the words spoken by [Terry] at the relevant time" and that there was a lack of evidence to prove beyond a doubt that Terry had used them as an insult instead of "a challenge to what he believed had been said to him". The court therefore found Terry not guilty.
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Nii. Tsiviilkohus leidis, et Terry öeldud fraas ei ole ühiskonnale ohtlik ega rassistliku alatooniga ning lõpetas kemplemise.
              ma pole küll toimikuid lugenud, aga vähemalt wikipedia andmetel leidis kohus, et sündmuse toimumine pole tõestatav. järelikult süütu. FA aga lähtus justkui süü presumptsioonist
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                Loen seda teemat ja olen teie suht ühte väravasse reaktsioonist pisut šokeeritud. Minu arust on asi hoopis teist pidi väga kaldu.

                Kui juba kohtu arust ei ole Terry süü piisavalt tõendatud, siis on FA poolt määratud pikk mängukeeld ja hiigeltrahv täiesti ajuvabad. See trahv on vanas rahas mingi 4 meeki, mis on ükskõik kui räige solvangu eest liiga kõrge trahv. Halloo poisid, üks täiskasvanud onu ütles midagi teisele ja te teete talle 4 meeki trahvi! FA kasutab loogikat stiilis "a ta teenib ka palju", mis minu arust ei ole eriti oluline. Küll aga on oluline, et FA seadis oma õiguse kõrgemaks kohtusüsteemi omast, mis käib tugevalt vastu minu arusaamale õigusriigi toimimisest. Näib, et FA silmis on kõik rassismi alla kasvõi vägisi klassifitseeritav kuidagi oluliselt erinev muudest pahategudest, mida nii ühiskonnas kui palliplatsil ikka ette tuleb. Mida ta ju ei ole. Loodan, et kohus FA otsuse tühistab, päriselt ka.

                Ma saan küll aru, et inimeste halvustamine nende nahavärvi pärast ei ole ilus. Samuti on olukordi, kus rassism võtab väga koledad mõõtmed. Terry/Suareze juhtumid ei ole aga mingi rassism, vaid vastase psühholoogiline töötlemine, tõsi, mõnevõrra inetul moel. See ei too kaasa mingit rassiviha ühiskonnas ega muud sarnast. Pseudoteema on ilgemalt suureks aetud ja karistuste väljamõtlejad on igasuguse reaalsustaju kaotanud. Mis rassistid need Terry ja Suarez on? Viimane on ju ise ka mingi kuradi segavereline.

                Copypaste Wikipediast, loodetavasti täpne info:
                When the trial began in July 2012, Terry entered a not guilty plea and was acquitted of the charge on 13 July 2012. The court established that neither Ferdinand nor anyone else had heard Terry's words, but Terry himself admitted that he had directed the words "fucking black cunt" and "fucking knobhead" at Ferdinand, which was affirmed by two expert lip readers from video evidence. Terry maintained that he used the words when questioning what he thought had been an allegation of racism from Ferdinand; neither lip reader was able to "identify whether the statement was made as a question or in what type of voice it was said". Justice Riddle concluded that while there was no doubt Terry had uttered those words in anger, "it is impossible to be sure exactly what were the words spoken by [Terry] at the relevant time" and that there was a lack of evidence to prove beyond a doubt that Terry had used them as an insult instead of "a challenge to what he believed had been said to him". The court therefore found Terry not guilty.
                Konnaga 101% nõus. See ühelt poolt vägisi multikultimine ja teiselt poolt arhailiste standardite hoidmine muudab onud FA-s sama koomiliseks kui ...
                jätan igaks juhuks ütlemata, muidu mõni arvab, et olen rassist
                299195

                Kommentaar


                  Newcastle-i fänn nüüd rassist kohe 100 prossa ei ole!
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    Üldiselt the fcuk. Hala et kohtunikud otsustavad palju minuteid juurde lisada.

                    Kommentaar


                      30 seconds were lost for each United goal, a minute for the Spurs goal
                      tsura võiks endale selgeks teha, et väravate tähistamisele kuluvat aega ei arvestata lisatava aja sisse, kui see ei ületa normaalsuse piiri.

                      Kommentaar


                        Ma arvan, et ta teab neid reegleid isegi paremini, kui mõni kohtunik. Nende pikkade aastatega võiksite teie hoopis endale selgeks teha, et mõnes tulevas mängus annab mõni nõrgema närviga kohtunik, selle meedias pideva käiva ajukepi eest veel eilse mängu mänguminutid ka tagant järgi.
                        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                        Kommentaar


                          Jimmy Bullard lõpetab põlvevigastuse tõttu karjääri.

                          Kommentaar


                            Kahju,et nii noorelt lõpetama peab!
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar




                              + see, et Foy määrati League 2 mängule peale eelmise nädala OT esitust.

                              Lihtsalt Cannumani rõõmuks ja vincentile vastukribamiseks ainest pakkuv blogipost teema elavdamiseks.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Foy sai lihtsalt puhkust (kerge sörk-trenn-mäng, et end vormis hoida) ja rambivalgusest eemale.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X