320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    kas on legit koht mängu jälgimiseks?
    Või on mingi muu sait kiireks jälgimiseks pakkuda?

    Kommentaar


      wiziwig

      Kommentaar


        Inglise vutt on ikka cool.

        Neegrid mängivad, asiaadid plekivad ...ja valged plaksutavad

        Kommentaar


          Algselt postitas kesa Vaata postitust
          Inglise vutt on ikka cool.

          Neegrid mängivad, asiaadid plekivad ...ja valged plaksutavad
          rofl sa oled nii naljakas Mine parem Venemaale kus saad rõõmsalt neegreid banaanidega loopida nagu sinusugustele kohane.
          Algselt postitas fitti
          Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
          LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

          LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

          Kommentaar


            Algselt postitas kesa Vaata postitust
            Inglise vutt on ikka cool.

            Neegrid mängivad, asiaadid plekivad ...ja valged plaksutavad
            Piinlik võiks olla.

            Algselt postitas Singi kaupmees Vaata postitust
            rofl sa oled nii naljakas Mine parem Venemaale kus saad rõõmsalt neegreid banaanidega loopida nagu sinusugustele kohane.
            Esimest korda, kui sinu mõnegi postitusega nõus olen. Hea

            Kommentaar


              Kusjuures kesa postitus on päris tabav. Sportlikust mängust, traditsioonidest, kus võideldakse veri ninast väljas oma klubi eest, võime praegu unistada. Võib olla küll subjektiivne arvamus, aga minu arust isegi derbydes, kus väljakul palju leegionäre, pole enam seda efekti kui briti mängijate puhul.

              QPR ja Wigan, kus mõni mäng ei pruugi ühtegi kohalikku olla pole ikka päris see.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Kusjuures kesa postitus on päris tabav. Sportlikust mängust, traditsioonidest, kus võideldakse veri ninast väljas oma klubi eest, võime praegu unistada. Võib olla küll subjektiivne arvamus, aga minu arust isegi derbydes, kus väljakul palju leegionäre, pole enam seda efekti kui briti mängijate puhul.

                QPR ja Wigan, kus mõni mäng ei pruugi ühtegi kohalikku olla pole ikka päris see.
                Saan su mõttest aru, mind lihtsalt häiris isand Kesa pime ja tõsiselt marruajav rassism, mida nii või naa populaarsustkogunud meediaväljaannete kommentaariumides kohtab (samas eks ma ise olen loll - miks kuradi pärast ma loen neid?). Ja olgugi, et asi on kaldumas off-topicu poole, siis miks Eesti meistriliiga parem on? Võin langeda täpselt sama kuradi madalale ja väita, et
                Eesti meistriliiga on ikka cool.

                Grusiin lööb väravaid, plekki ei maksta ...ja mitte keegi ei plaksuta
                Ja ma ei usu, et ta neegrite all silmas pidas võõrleegionäre, pigem usun, et kõik mustanahalised läksid ühte patta, parandatagu mind, kui ma eksin. Lihtsalt kohutavalt närvi ajab see madalalaubalisus ja nõme matslikkus, mida aeg ajalt siit ja sealt lugeda saab, kui teemaks on rassism jalgpallis. Mis kuradi vahet seal üldse on, mis värvi nahaga inimene on, jalgpallur või mitte?
                Andestust, kui liigselt sellest rassi asjast kinni haarasin ning see post hoopis kriitikanoolena majanduslikule poolele oli suunatud (asiaadid plekivad jne.)
                Teisalt olen käinud ise inglismaal vutti vaatamas ning rüüpasin õlut staadionil, kus oma kohale jõudmiseks mind eriti turvameeste poolt ei käperdatud. Kas ei ole mitte see jalgpalli puhul kõige olulisem?

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  Inglise vutt on ikka cool.

                  Neegrid mängivad, asiaadid plekivad ...ja valged plaksutavad
                  Tere tulemast 21. sajandisse, kesa!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                    Tere tulemast 21. sajandisse, kesa!
                    ma ei oleks eriti kindel, et ta veel üldse kahekümnendassegi jõudnud on.

                    ja kõike varasemat arvestades oli see postitus kahtlemata mõeldud täpselt nii ksenofoobsena nagu ta kõlas.

                    aga üldiselt muidugi - troll, toitma, mitte. las iniseb omaette trepi all.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Ma üldiselt kesa postide otsa ei juhtu, kuna Eesti liiga teemasid loen väga harva. Aga sellest postitusest mingi kohutav rassism jälle leida on muidugi tase.


                      Pikemalt järele mõeldes on härradel muidugi jälle õigus. Kesa postist võib üheselt aru saada, et asiaatidel on pappi nagu muda ja neegrid on töökad ja head mängijad. Ning valged sitarattad on vaesed pasakotid kes mängida ei oska ja meeskonda ei saa. Rassism kõrgeimal tasemel.
                      Lisaks olen veendunud, et jutt käis meeste jalgpallist, seega paluks Zoovolinikul ka see jama üle vaadata.

                      Kommentaar


                        jah, multikulturistlikud pioneerid, eksisin rängalt, sorry vaan.

                        Premieri 8. voorus sattus mänguväljakule 276 mängijat, kellest kõigest 37% olid selgelt aafrika päritolu juurtega, inglise vutikodakondsusest mängijaid osales tervelt 32%, kellest ainult 40 % olid sihverplaadilt selgelt aafrika päritolu, etnilisi inglasi kogunisti 19% mängijatest.

                        Pole paha, eriti vinge, et 40 % Premieri klubidest omab kas aasiast pärit omanikke või särgisponsoreid.

                        Against modern fucking football.

                        Inglased eksportisid mandrile huligaansuse, nüüd ekspordivad rassismi, inglased sundisid võitlema kogu mandrit oma pahega, huligaansusegaga, nüüd endile probleeme tekitava rassismiga, fucking counts!

                        Hooajal 2011/12 olid 63% mängijatest imporditud (12/13 hooaja 8. voorus 68%), isegi Küprosest rohkem, inglise vutiomapära hoiavad mandumisest veel ainult inglastest kohtunikud.

                        Kommentaar


                          It has been a year since the incident at Loftus Road. During that time, some of the deep divisions that exist in football have been exposed. In the coming months there will be ongoing discussions, we are sure, on finding a way forward. We intend to participate in these discussions, along with numerous other current and ex-professionals of all races, from the grass roots upwards, across the football community as a whole.


                          On the issue of Kick It Out, we would like to go on record to say what fantastic work they have done in the past regarding education and awareness. However, times change and organisations need to change with them. We are more than happy to join the discussion, privately, to make Kick It Out more relevant in its fight to stamp out racism in football.


                          Although we have been left disappointed by the PFA and the FA's actions over the last year, as a family, we are committed to working with football's existing organisations towards the betterment of the game and to achieve immediate action.


                          We would like to thank all the fans and the staff at Queens Park Rangers and Manchester United for their support in what has been a difficult year. In particular we want to thank Sir Alex Ferguson and Mark Hughes.


                          We will not be discussing publicly any issues connected with the case. We are now going to concentrate on playing football.


                          - Rio and Anton Ferdinand
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kesa Vaata postitust
                            Inglased eksportisid mandrile huligaansuse, nüüd ekspordivad rassismi, inglased sundisid võitlema kogu mandrit oma pahega, huligaansusegaga, nüüd endile probleeme tekitava rassismiga, fucking counts!
                            kõigepealt eksportisid jalka
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Keegi parlamendiliige on üllitanud järgneva resolutsiooni:
                              "Further notes that the cheapest match-day ticket at Chelsea FC costs £41 and at West Ham FC costs £36 which is unaffordably high for many fans; and calls on honourable members to encourage people to go and see local non-League teams like Kendal Town or Barrow in the South Lakes, where ticket prices are 60-80% cheaper; and believes that switching to support non-League clubs will boost community football whilst also bringing collective consumer pressure on the top teams to reduce their prices."

                              Aga kuidas küll kõrgeaulikud lihtrahvale selgeks teevad, et tuleb Kendal Towni toetada kui sealt miskit gloorit loota pole?
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

                                Aga kuidas küll kõrgeaulikud lihtrahvale selgeks teevad, et tuleb Kendal Towni toetada kui sealt miskit gloorit loota pole?
                                või kvaliteetset jalgpalli eksole?
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X