320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pean tunnistama, et ma ei tea mitte kui midagi Coutinhost. Keegi mõne sõnaga tutvustaks, kes palju mängimas näinud

    Kommentaar


      Nii palju, kui näinud, siis peaks ta olema kiire ja tehniline vist(?)

      Kommentaar


        20-aastased Brasiiliased, kes ostetakse noorena Euroopasse on alati tehnilised ja kiired. Eriti kui nende positioon on ründav poolkaitsja

        Kommentaar


          Küsimus on hoopis, kas Gerrard on ryndav, või kaitsev poolik ?

          Kommentaar


            Gerrard on kõike. Ultimate.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Gerrard on kõike. Ultimate.
              Kellaaega vaadates ei välistaks, et alkohol rääkis?

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Keegi tema kohta midagi head ka oskab öelda?

                Kommentaar


                  Kui Benitez Interis oli pani ta champions league kaks debütanti kohe algkoosseisu. Nad olid kõige loovamad mängijad pm igas mängus. Üks oli tehnilisem ning jagas paremaid sööte ja teine agressiivsem ning kiirem. Coutinho oli see tehnilisem vend.

                  Kommentaar


                    Teine Biabiany?

                    Kommentaar


                      Oli vist küll jah

                      Kommentaar


                        Sturridge saab jälle vormi koguda ja ehk väravagi kirja. Suarez võiks täielikult puhata sellest mängust. Las Stur ja Borini madistavad league one satsiga, mitte, et ma neid alahindaks, mkm. Miks mitte ka Assaidi, Suso ja veel mõned noored mängu panna, kes mängiksid suure ISUGA, sest see ongi kõrgliiga satsidel puudu karikamängudes.

                        Kommentaar


                          Liverpool: Jones, Wisdom, Robinson, Coates, Skrtel, Allen, Henderson, Sterling, Borini, Sturridge, Suarez(C) SUBS: Gulacsi, Carragher, Shelvey, Lucas, Downing, Gerrard, Suso.



                          Thats the fucking team!!! YNWA

                          Ning kelle märkamata jäi siis Luis Suarez el capitano! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                          Kommentaar


                            Enam ryndavamalt ei saaks peale lennata

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                              Sturridge saab jälle vormi koguda ja ehk väravagi kirja. Suarez võiks täielikult puhata sellest mängust. Las Stur ja Borini madistavad league one satsiga, mitte, et ma neid alahindaks, mkm. Miks mitte ka Assaidi, Suso ja veel mõned noored mängu panna, kes mängiksid suure ISUGA, sest see ongi kõrgliiga satsidel puudu karikamängudes.
                              Suarez on selline vend kes jõuaks kolm mängu ka nädalas mängida, nüüd nädal pausi olnud ehk ongi hea, et alustab. Susot tahaks ka näha, Assaidi on Aafrikas ja tema mängitamine oleks pisut komplitseeritud.

                              Kommentaar


                                FA-CUP
                                18.00 Oldham-Liverpool
                                streams: http://banok.myfreeforum.org/about8.html
                                http://stream.try.hu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X