320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ah, vahet ei ole, las ta jääb tõesti. Hendo on millegi pärast paljudel hammaste vahel, kuigi on siin järjest teinud häid etteasteid ja polnud ka Kenny ajal mingi sitavares, kuigi mängis pidevalt omale harjumatul positsioonil.
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
      See statistika küll midagi ei ütle.
      Üks mees on enda meeskonna tulevane kapten ja legend, kes suudab ainuisikuliselt mängutempot dikteerida ning mängu käima vedada ja teine... teine on tubli, kuid isegi oma fännid kiruvad teda taga, et ta ei oska näiteks sööta.

      Kindlasti saaks mõlema kohta veel poolt- ja vastuargumente, aga noh.. las ta jääda
      ja-jah, me oleme teie neid legende ja kapteneid juba näinud küll.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Nõus, loodame et Hendokas stabiilselt koondise algrivis ka käima hakkab nüüd Wilshere'i asemel. Mulle meeldiks kui ei peaks närveerima tema tervise pärast ebaolulistes mängudes.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          0-2 pealt endale kolme minutiga kaks sisse imeda võrdub kaotusena. Samas olid vastased täna väga näljased, ohtlikud - tulid läbi äärte, keskelt ja tekitasid konkreetseid olukordi ning muutsid olematud olukorrad ohtlikeks. Olime ka meie teravad, kuid siiski liigitaks antud punkti sinna võidetud punktide lahtrisse.

          Kui keegi pole veel saanud aru, millepärast meil on meeskonnas Carragher, siis loodetavasti viimane mäng andis mõned puzzle tükikesed juurde. Kui aga siiski on teema tume maa, siis on aeg hakata fännama pesapalli või FC Bracelonat. Viimasest leiate muide eest JC-le sarnase mängija.

          Kui laias plaanis keegi ansamblist välja ei langenud, siis paarilt tegelaselt oodanuks rohkemat. Puhtalt sellepärast, et nad lihtsalt suudavad rohkem.
          Johnsoni puuted olid enamuse ajast liimist lahti. Selle võis täiesti vabalt tingida tolle neegri, kes vist ei saa aru, et me teame, et ta on neeger (no tegelt, mis jama sul seal peas on), agressiivsus. Mis siis pani üpris mängu alguses GJ tviitima.
          Lucas, Lucas, Lucas... kuidagi kohitsetud on tema toimetamine olnud peale teist tulemist. Võib olla on tegemist uute juhtnööridega, mis ei luba tal kogu aeg vastaseid terroriseerida (?). Samas teeb ta aga nüüd vastastele ka rohkem vigu. Eks näis. Veits murelik.

          Kui siin mingid päevad tagasi oli teemaks, et kes oleks meie järgmine a la Carragher või Gerrard, siis taaskord näitas Henderson, et peale töökuse ja valjuhäälsuse on temas veel üks väga tähtis omadus - ta lihtsalt ei anna alla - mis tõi meile ka ühe värava. Boonusena ka väravasööt.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Kaitse, meie kõige kogenum liin, imeb väravaid sisse nagu Sõle tänava lits. Kuidas suudetakse 2 meest (TAAS) standardis vabaks jätta? Liiga palju on seda nähtud see hooaeg.
            Ega siin midagi eriti muud polegi lisada mis juba öeldud poleks. Põnev mäng oli, 1 punkt on hea, aga mitte sellisel viisil.

            Kommentaar


              Hommikul Reading - Chelsea scoresheeti vaadates ei tundunudki meie eilne viigimäng maailmalõpp...

              Ma ka Hendot risti ei lööks, minuarust teeb stabiilselt juba pikemat normaalseid mänge ning ainuke asi, kui olukord läheb kiireks siis nagu viskab krambi sisse ja toodab mingi imeliku lahenduse. Sturridge tehnika mulle ka meeldib, väga. Poisil jalad all ikka hirmus kiired, kahju ainult, et parema jalaga üldse lüüa ei oska.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                ...
                24. @Arsenal 1-1 (e.h. 2-0) - vahe -2 punkti

                Kokku võrreldes eelmise hooajaga +4, kurss 56 punktile.
                Väike viga vast, 2-2 jäi ikka seis kui just peale mängu nüüd paari väravat pole ära võetud FA poolt

                Kommentaar


                  Eks mängujärgses emotsionaalses seisundis postitamisel on muidugi omad miinused. Et muidugi on Hendersoni mängus palju kiiduväärset ja areng, võrreldes näiteks eelmise hooajaga, tubli. Lihtsalt nii kahju oli neist mahavisatud võimalustest esimesel poolajal - sellise kaitsega Arse oleks olnud võimalik vasturünnakutega nii sügavale matta, et tagasitulekut poleks sealt olnud. Aga eks eksisid teisedki.
                  Kaitsega on muidugi probleeme. Rafa parimate aastate meeskondlikust kaitsest näeme veel kaua aega vaid und ja eks koosseis vaheldub ka väga palju. Carra oli massiivne, näitas, milleks ikka veel võimeline ja Wisdom tundub väga lootustandev.
                  Kokkuvõttes on selline nii ja naa tunne 'poolile mõeldes. Stabiilsust ja kindlust mängus pole, aga ilmselt polnud seda mõtet sel hooajal lootagi. Ehk liigume siiski pisikeste sammudega paremuse poole.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Ben Smith, BBC: "The only way Tom Ince to #LFC happens today is if Blackpool drop their demands. Don’t see that happening."
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      mitmetähenduslik pilt

                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Tjah, Brendan juba tunnistas ka, et ei tule seda Ince'i selles aknas. Samas ei välistanud, et suvel minnakse uuesti jahtima. Vähemalt on õpitud kauplema, kui üritatakse koorida, ei anna alla. Nii olevat ka selle uue brassiga olnud, Inter soovis algul mingite andmete järgi 5 milli rohkem.

                        Üks asi miks eile nii kohutavalt tagasi tõmmati, oli ka ilmselge väsimus nii mõnesgi jalapaaris. Üleval ei suudetud enam survet hoida ja siis jälle tagasi töötada, Luis ja Sturridge'il olid mõlemal teiseks poolajaks toss väljas. Kahjuks kõrge surve oligi see, mis nende vastu töötas. Loodetavasti jätkub võhma veel Mancide vastu ka.
                        Henderson oli tubli, aga mingit imelist mõistmisest tema, Luis ja Sturridgi vahel ei paista veel tekkivat, loodetavasti uus nr 10 lisab sinna särtsu.
                        Ning nagu juba kiidetud, Lord Jamie of Carragher - kandke veel vanameistreid maha.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                          Üks asi miks eile nii kohutavalt tagasi tõmmati, oli ka ilmselge väsimus nii mõnesgi jalapaaris. Üleval ei suudetud enam survet hoida ja siis jälle tagasi töötada, Luis ja Sturridge'il olid mõlemal teiseks poolajaks toss väljas. Kahjuks kõrge surve oligi see, mis nende vastu töötas. Loodetavasti jätkub võhma veel Mancide vastu ka.
                          Jep + peale meite teist väravat sai aju signaali, et case closed ja võeti see hetk puhkuseks... . Temps oli eile päris jõhker ning sellest ka harjumuspärasest rohkem söödupraaki ja kinnikiilumisi.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Kes VSB-s kommenteeris eile? Mõni Arsefänn, väsinud või lihtsalt vaegnägija? Mäng oli piisavalt põnev, ei oleks tarvis olnud lõbusamaks muutagi.
                            Paadund Arsefänn jah.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Liverpool on esikymne satsidega saanud 6 punkti võimalikust 36-st. Mnjah.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Mul pole seda kanalit enam, ei tunne hääle järgi ära ja ülekande alguseks pubbi ei jõudnud. Kuidagi väga biased tundus kommentaar ja mõned naljakad episoodid ka, kus jäi juurdlema käe tahtlikkuse üle (mis ei ole tegelt väga oluline) ja hiljem arvas, et Gerrardi reckless tald ees sissesõit ei olnud meelega. Samas, mäng ise oli ülipõnev, kommentaar tõmbaski pinget maha. :P
                                Eks see suur arse kapifänn Vincent oli
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X