320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu jaoks tundus kommentaar vaoshoitud ja erapooletu. Muidugi kui mäng pinevamaks läks, vajutasin nagu ikka mute'i.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Dani Pacheco laenati hooaja lõpuni Hispaania teise divisjoni meeskonda nimega Huesca ja pakutakse, et LFC koosseisust lahkub täna ka vv Doni. Viimase varjugi pole tõsi ammu Liverpoolis nähtud.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Doni lastakse vabaks.

        Liverpool to release goalkeeper Doni #skydeadlineday

        E: Sihtkohaks Brasiilia Botafogo klubi.

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Minu jaoks tundus kommentaar vaoshoitud ja erapooletu. Muidugi kui mäng pinevamaks läks, vajutasin nagu ikka mute'i.
          No meie Arsenali fännist kommentaator ongi kogu aeg vaoshoitud, hillitsetud ja erapooletu. Ma saan aru, kui Järvela lõugab eetris, aga eilse puhul ei näe nagu põhjust häält täielikult maha tõmmata. Tummfilm võtab koheselt pool lõbu ära. Või sul ongi nii, et pingsal hetkel kannatad ainult olmehelisid ning kassi sujuvat liikumist mööda kohevat vaipa?
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
            Või sul ongi nii, et pingsal hetkel kannatad ainult olmehelisid ning kassi sujuvat liikumist mööda kohevat vaipa?
            Kusjuures üsna viimastel aastatel olen hakanud heli maha keerama. Mõnikord on mõnus kasvõi muusikat kuulata selle asemel. Soome või Inglise kommentaare seevastu suudan kuulata.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Eesti kommentaatorite suunas pole mõtet kriitikat suunatagi. They're just that bad. Lihtsalt röögitakse ning tulistatakse puusalt "nalju".

              Kommentaar


                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                Doni lastakse vabaks.

                Liverpool to release goalkeeper Doni #skydeadlineday

                E: Sihtkohaks Brasiilia Botafogo klubi.
                Sellel tegelasel oli küll üks uskumatu karjäär siin klubis. Algul osteti 'for undisclosed fee', siis sai korra punase kaardi ja lõpuks kadus kuhugi Brasiiliasse oma suva järgi ja kellelegi ei avaldanud miks - tont
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Ei maksa väga teravaid sõnu loopida, pidi perekondlik põhjus olema. (Kuulujutu järgi haige laps)

                  Kommentaar


                    Kui Stekelenburg tulebki, siis see tähendab ilmselt seda vist et Pepe Barcasse? Ehk ongi hea, kuid kahju sellisest vennast loobuda.

                    EDIT: eeee, Arsenal??

                    Kommentaar


                      Siiski on tegemist tweetimis tüngaga (vähemalt peaks olema)

                      Kommentaar


                        Õnneks tüng.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Ma ei saa öelda, et ma oleksin üleminekuaknas pettunud. DS meeldib mulle, Coutinho tundub vähemalt paberil lootustandev. Ent siiski oleksin pilgu pööranud ka murelaps kaitse peale. Aga eks peame hakkama saama. Noortega euroopasse igatahes!

                          Kommentaar


                            Kaitse osas hakkas huvitama, kas Martin Kelly't veel sel kevadel väljakul võiks näha, aga mingit ametlikumat infot tema seisundi kohta ei leidnud. Septembris väidetud kuus kuud pausi saab märtsis täis. Teda ootaks küll pikisilmi tagasi.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Kui meie meediukutel on silmad peas ja tajuvad muud maailma peale raamatute, siis nad ei tohi lubada Kelly't sel hooajal väljakule. Tuletaks meelde, et Kelly on suure osa enda karjäärist veetnud "haiglaravil" ning sellepärast ei saa teda tavapatsiendina kohelda (plaaster peale ja vudima).
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Saatsitegi Doni koerte varjupaika ära? Kurb natuke, meie saatsime ta teile et ta saaks kusagilgi hoolt ja armastust, aga ei saa teid ka süüdistada, kõik koerad ei ole loodud inimese sõbraks.
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X