320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teine poolaeg veel minna, võiks veel ühe värava lüüa. Võib ka rohkem , minu tundeid see ei riivaks. Davai mehed purustage !

    Kommentaar


      Tuleb õnnelik olla, kui mehed siit tervetena lahkuvad... Esimesel poolajal meenutas Norwich kohati kivipallureid.
      sigpic

      Kommentaar


        Tuleb õnnelik olla , kui 3 punkti kätte saab... Väga halb mäng liverpoolilt.

        Kommentaar


          Pinge. Pinge. CLi koht olemas!
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            3 punkti koledalt käes, aga Sakhot ja Lucast ei tahaks küll see hooaeg enam platsil näha.

            Kommentaar


              Kõige tähtsam asi, et kolm punkti tuli ära !

              Kommentaar


                Täispask. Kuidas nii saab?! Lucas võiks jah hooaja lõpuni pingil olla.
                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  Pärast 2:0 edu saamist jäädi jälle täielikult magama. 3 punkti tuli, aga palun selline nali ära lõpetada.

                  Kommentaar


                    Kohustuslik võit võeti ära, aga teine poolaeg vajuti jälle ära. Lõpp veedeti poole meeskonnaga oma kastis. Tõuske üles poole, kuram! Ise küsime seda survet enda peale. Sturridge'i puudumine andis selles suhtes valusalt tunda. Suarez oli ikka väga üksi seal ees.

                    Tundub, et mängijatel tuleb ikka mingi kramp sisse teisel poolajal. Viimased 3 mängu on ikka üsna pingelise lõpuga olnud.

                    Allen oli väga hea, Lucas aga tundus väga roostes. Palju mõttetuid vigu ning ründes ei anna väga midagi juurde. Seega selge downgrade Hendersonist. Aga noh, peab hooaja lõpuni sedasi vastu pidama.

                    Kommentaar


                      We go to Norwich, exactly the same.

                      Kommentaar


                        päris hästi/täpselt ei õnnestunud siiski.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Väravad tulid jah veidi teises järjekorras, aga lohakaks mindi ka täna ja lõpp oli päris ärev. Paistab, et 'pool on õppinud see hooaeg koleda mänguga võitma- tiitlit jahtiva meeskonna tunnusmärk.

                          Kommentaar


                            Viimane mäng võiks Liverpoolil kodus olla samasugune (nii mängupildilt kui tulemuselt) kui City vs QPR
                            Kurat see oleks mõnus. Liverpool igatepidi väärt ka seda tiitlit!

                            Kommentaar


                              Vastik mäng, nagu minu jaoks vs Norwich alati. Eriti veel Kanaarilindude hetkeseisu arvestades. 3:1 seisus ei mängitud enam oma mängu. Tundus, et lihtsalt väsiti ära. Eks see kiire jalgpall kulutab mehemoodi, järgmisel hooajal kui mänge rohkem peab olema võimalus mehi rohkem roteerida. Hendo ja Sturridge'i puudumine andis ka loomulikult tunda, kuid minu meelest asendasid neid õiged mängijad. Eriti muidugi tasub jah Allenit kiita. Sterling on superpoiss.
                              Nüüd siis jah matemaatiliselt ka nelja hulgas. Hooaja eesmärk täidetud. Ikka vahvalt edasi.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Nüüd siis jah matemaatiliselt ka kolme hulgas. Hooaja eesmärk täidetud. Ikka vahvalt edasi.

                                Fixed!
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X