320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Ja eks Anfield vist vajab ka põhjalikku renoveerimist nii ehk naa. Räägitakse. Pole ise käinud ja tea, kas enne siit ilmast lahkumist jõuabki.
    Vajab. Kuid loodetavasti seda ehtsat ajaloo tunnet renoveerimisega sealt staadionilt ei eemaldata. Ja jõua ikka ära käia

    Kommentaar


      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
      Rääkides linkimisest, siis huvituks ka selle materjali kohta linkidest. CFC kodukas lubab, et presser alles tuleb ja ega nad üldiselt nii värvikalt asju ei kirjelda ka.
      Kui tegu poleks Marduki, vaid reaalse JM-i naljaga, siis oleks ta täiesti oossom peatreener

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Pole ise käinud ja tea, kas enne siit ilmast lahkumist jõuabki.
        sa oled liveri fänn mingi 20 aastat olnud ja ikka pole suutnud kopikaid kõrvale panna, et oma lemmikklubi kodustatale toetama minna. tundub utoopiline
        slimm.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          sa oled liveri fänn mingi 20 aastat olnud ja ikka pole suutnud kopikaid kõrvale panna, et oma lemmikklubi kodustatale toetama minna. tundub utoopiline
          Tead, mõnda asja on parem distantsilt vaadata. Kujuta ette, et lähed enda lemmikklubi toetama, aga siis selgub, et staadion on nõme, fännid trukivad tribüünil eesleid ja lõpuks annavad õnnetule eestlasele türpi ka. Pärast seda on väga raske klubi toetada ja seepärast toetan ma igati McNi skeemi!

          Kommentaar


            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            sa oled liveri fänn mingi 20 aastat olnud ja ikka pole suutnud kopikaid kõrvale panna, et oma lemmikklubi kodustatale toetama minna. tundub utoopiline
            Mis utoopiline - inimestel on paraku elus teisi kohustusi ka. Ma ise olen ka kõigest ühe korra Arsenali mängule jõudnud. Olen üritanud rohkem aga alati on elu vahele seganud, ei ole midagi parata.

            Kommentaar


              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              sa oled liveri fänn mingi 20 aastat olnud ja ikka pole suutnud kopikaid kõrvale panna, et oma lemmikklubi kodustatale toetama minna. tundub utoopiline
              Utoopiline pole see sugugi. Esiteks pole ma suurem asi staadionitel käija niikuinii ja teiseks pole elu mind lihtsalt Liverpooli viinud. Spetsiaalselt mängu vaatama minna on minu jaoks suur ettevõtmine. Naine huviline pole, korra olen temaga MM-il Berliinis käinud ja korra Wembley'l Eesti koondist vaatamas. Rohkem ta ei taha. Ja kui tema ei taha, ei lähe tõenäoliselt ka mina.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Kuna laiendatakse kahte stand'i, mitte ei ehitatat tervet uut staadionit, siis see 59K ei ole üldsegi paha arv. Võib-olla tulevikus laiendatakse ka ülejäänud kaks ära? Pole ise käinud, ei tea, mis kinnisvara seal võiks jalgu jääda. Street view pealt ei näe küll ületamatut probleemi, Mersey'ni veel pikk maa minna. :P
                Staadionit saaks laiendada küll veel ka tulevikus, aga probleem on kuidas rahvast mängule ja sealt ära saada, lähimad rongijaamad on kusagil 3 km kaugusel.
                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Rohkem ta ei taha. Ja kui tema ei taha, ei lähe tõenäoliselt ka mina.
                  Armas kuigi üks piitsaga pilt/gif oleks ka teemakohaline

                  Kommentaar


                    Borini - parim S'landi noormängija

                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Mainiks ka ära, et see oli siis klubi toetajate arvates nii (mitte et ma vastu vaidleks). Tähtsama tõiga jätsid siiski ütlemata (kuigi pildil on seda näha):
                      Don Vito - Parim Sunderlandi mängija!

                      Teist aastat järjest Sunderlandi toetajate arvates parim on nende väravavaht (Mignolet eelnevalt).

                      Kommentaar


                        Michael Owen:
                        “It is amazing the transformation from last season. From seventh last season, Brendan Rodgers has done an outstanding job. I don't think many teams will come from seventh to win it, certainly in such a competitive league as the Premier League.

                        Huge credit to Rodgers and the rest of the team, which has some outstanding players but have been guided superbly by the manager. I think he has surprised everyone.

                        At the start of the season I tipped Liverpool to come fourth and I was accused of being drunk -- and that was one of the more polite things said to me. No one had them to win the league. They were long odds against to do it and he has manufactured an unbelievable attacking team that has pace all over it, goals all over it.

                        That is the pleasing thing if Liverpool go on to win the league; it has been done in the right way as they have blitzed a lot of teams and outscored them, particularly at Anfield. It has been a great season to watch."
                        Leian, et meil tuleks tugevalt oma eduloos tänusõnad suunata ka Fenway Sports Group'ile, John Henry'ga eesotsas, sest nemad tõid meid totaalsest omanike ja rahakrahhist välja ning valisid Rodgers'i pukki.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          Michael Owen:
                          Leian, et meil tuleks tugevalt oma eduloos tänusõnad suunata ka Fenway Sports Group'ile, John Henry'ga eesotsas, sest nemad tõid meid totaalsest omanike ja rahakrahhist välja ning valisid Rodgers'i pukki.
                          Kui sa pead silmas, et meile pakutakse järgmisel hooajal CL jalgaplli siis olen nõus. Kui aga PL võitu, siis kurat laskmata karu nahka mina ei osta!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Redman Vaata postitust
                            Staadionit saaks laiendada küll veel ka tulevikus, aga probleem on kuidas rahvast mängule ja sealt ära saada, lähimad rongijaamad on kusagil 3 km kaugusel.
                            See on alati pisut probleem olnud olenemata rahvaarvust, eriti meiesuguste turistide jaoks. Pärast on olnud ikka raske taksot või bussi saada, kõik alati täis. Sai kord ka jala tagasi kesklinna kõmbitud, kah mõnus.
                            Edasise laiendamise peale ei tasu mõelda, priima ju et üldse nii palju juurde tehakse ja käsile võetav projekt võtab ikka mitu aastat aega. Mingi jutt (jään allika võlgu) on olnud, et Kemlyni poolt (ehk Centenary tribüüni) ei anna väga laiendada niikuinii. Kopi aga küll, kuigi iseasi kas seda üldse vajagi laiendada. Ägedam, kui Kopile saaks hoopis seismis võimaluse, kuigi see paraku võimatu.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar





                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                                Jälestusväärselt kole.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X