320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sturridge on jah ettearvamatu lisaelement paljudele vastastele. Teised päris nii ei mängi nagu meie mängime kui Daniel platsil on. Ses mõttes oleks mu meelest parem kui ta alustaks. Aga poolvigasena pole mõtet muidugi.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Hoidku jumal selle eest, et me tõesti ise tungivalt kaitsma v kaitsvalt mängima läheme, f**k that, ei ole mõtet hakata proovima ühtäkki seda, mida terve hooaeg pole viljeletud ja eriti veel koduareenil, vb ainult peale 75 minutit ..
      Kui me jah, neilt ise 2 esimesel poolajal juba sisse saame, siis ma tahaks näha, kuidas me selles supist (loe - pärast seda ülestõmmatavast seinast läbi murrame) välja tuleme.

      Premmi parim rünnak versus premmi parim kaitse - võib nii sildistada eeloleva kohtumise? Mingid numbrid ju toetavad seda ..

      No stress, we've got the 12th man!

      Kommentaar


        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        Hoidku jumal selle eest, et me tõesti ise tungivalt kaitsma v kaitsvalt mängima läheme, f**k that, ei ole mõtet hakata proovima ühtäkki seda, mida terve hooaeg pole viljeletud ja eriti veel koduareenil, vb ainult peale 75 minutit ..
        Kui me jah, neilt ise 2 esimesel poolajal juba sisse saame, siis ma tahaks näha, kuidas me selles supist (loe - pärast seda ülestõmmatavast seinast läbi murrame) välja tuleme.

        Premmi parim rünnak versus premmi parim kaitse - võib nii sildistada eeloleva kohtumise? Mingid numbrid ju toetavad seda ..

        No stress, we've got the 12th man!
        Kasuks räägib siis Chelsea CL mäng ja nende mõningased vigastused.

        Sturridge kindlasti tahab tõestada end nüüd kõvasti. See muidugi võib meie tõmmu kuti ajud keema ajada. Ta on hea mängija ja suhtumine on kõvasti paranenud, aga vahel tuleb liigne isetsemine siiski kahjuks. Samas võitude korral ju väga ei nurise.
        Loodan, et võtab rahulikult - kui üldse mängib - ja parem 3 assist kui ise värav

        Kommentaar


          Algselt postitas Ertai Vaata postitust
          Sturridge kindlasti tahab tõestada end nüüd kõvasti. See muidugi võib meie tõmmu kuti ajud keema ajada
          True, aga õnneks oleme näinud, et peatreener suudab ka tegusalt reageerida sellises olukorras ja ka platsil ei jäta kaaslased frustratsiooni välja näitamata üksteise suhtes, kui keegi liiga lolle lahendusi lihtsa kõrval näitama hakkab. Suarez, Coutinho, SG ja Hendo on sellega välja paistnud küll.

          Kommentaar


            Anfieldi ümber on kõik vajalikud majad ostetud ja need hägused pildid laiendusest mis ma siin mõned lehed tagasi postitasin, on tõesed. Nii et lähiajal hakkavad asjad kiiresti arenema.
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Ma nüüd loodan, et ma midagi väga lolli ei küsi, kuid ehk oskate te, Liverpooli fännid, minu valgustajaks olla.

              Nimelt, Norwichi mängus mindi ilusti 11. minutiga juhtima ja asi tundus juba eos tehtud olevat. Siis aga otsustati palli ilma mingisuguse noh... kuidas nüüd öelda. Otsustavuseta mängida? Seejärel muutus mäng passiivseks. Kahtlemata pole ma mingisugune spetsialist, aga mind pani see imestama, et miks kuradi pärast Rodgers nii teeb? Et lööme kümnega kaks ja ülejäänud 80 minutit käib sööt Mignolet-Sakho-Škrtel-Gerrard ja sama teed pidi tagasi ja lähme rahus 2:0 võiduga koju?

              Ma saan aru, et minnakse 2:0 ette ja tõmmatakse tempot ja pressi vähe tagasi ning üritatakse rohkem kindla peale mängida, see on ju arusaadav. Aga Rodgersi arusaam rahulikult võtmisest oli ikkagist jah...arusaamatu ja üllatav.

              Küsimused:
              1) Kas ma olen loll?
              2) Kas ma vaatasin valet mängu?
              3) Kas ma ei saa jalgpallist aru?
              4) Miks jumalama pärast Liverpool ja Rodgers nii tegid?

              Nagu ütlesin, siis spetsialistist on minu puhul asi kaugel ning olen pelgalt fänn. Kellele muideks Liverpool vägagi sümpatiseerib. Aga Norwichi mängu vaadates jäi ikka arusaamatuks, et mis pärast kümmet minutit juhtus. Vabandust, pärast 11 minutit.

              Kommentaar


                Algselt postitas Memento Vaata postitust
                Küsimused:
                1) Kas ma olen loll?
                2) Kas ma vaatasin valet mängu?
                3) Kas ma ei saa jalgpallist aru?
                4) Miks jumalama pärast Liverpool ja Rodgers nii tegid?
                1)jah
                2)jah
                3)jah
                4)jah

                Keda huvitab, kui kolm punkti on käes. Vaevalt, et Rodgersi plaan oli 2-0 teha ja mängu lõpuni veeretada. Kanaarilinnud andsid kõva lahingu lihtsalt.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas Memento Vaata postitust

                  Küsimused:
                  1) Kas ma olen loll?
                  2) Kas ma vaatasin valet mängu?
                  3) Kas ma ei saa jalgpallist aru?
                  4) Miks jumalama pärast Liverpool ja Rodgers nii tegid?
                  Rodgers pigem ei palunud mängu rahulikumalt võtta enne kui Norwich hakkas suruma.
                  Norwichil oli endil selg vastu seina ja polnud enam midagi kaotada, liigas on neil raske olukord ja punkte pidid saama.
                  Ning ega see Norwich kodus tegelt väga hull ei ole, mängiti ju ka cityga viiki ja võideti tottenhami.
                  Ja veel neljandaks, eks mängjad ise arvasid ka, et võit on käes ja ei tahtnud end enam väga väsitada või halvimal juhul vigastada.

                  Kommentaar


                    Tegelikult mängiti terve esimene poolaeg täitsa pädevalt. Norwich sai mõne poolvõimaluse, aga päris teise poolaja survet ei olnud. Teisel poolajal otsustas Liverpool hoidma ja Norwich ründama hakata - tavaline asi, aga meie kaitseliin ei oska survega toime tulla. Me peaksime otsima sinna ühe liidri, kes lihtsalt surub teised mängijad oma kastist minema. Isegi amatöörjalgpallis on keegi kaitses, kes teised kastist peale palli puhtakslöömist minema ajab. Liverpoolil tundub, et ei Sakho, Skrtel ega Mignolet seda ei tee - kaitseliin jääb ka palli minema lüües sügavale karistusalasse. See teeb vastaste elu palju lihtsamaks ning endal on raske oma poolelt välja saada, kui kõik nii madalal on. Ehk siis kollektiivse kaitse kala.

                    Kommentaar


                      Peamine faktor on vast siiski pinge, mis mõjutab kõrvade vahel toimuvad, mis omakorda mõjutab enesekindlust, liikumist - mõni mängija on vana rahu ise, kõrval olev aga ei saa asjadest aru (a la Skrtel vs Sakho) ja see lõhub meeskonnamängu. "Tore" on lugeda, kuidas mängijad ainult järgmisele mängule keskenduvad, kuid reaalsus on vast siiski midagi muud - ma üldse ei imesta, kui staar-psühholoogi märkmikus on märge "fucked up".

                      Mulle on jäänud mulje, et see ebakindlus saab alguse Mignolet'i mingist viperusest. Viimase mängu ajal tabasingi end mõttelt, et võib olla peaks belglasele puhkust andma. Eks see kätke endas erinevaid ohte, kuid las nad praegu jääda.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Mulle on jäänud mulje, et see ebakindlus saab alguse Mignolet'i mingist viperusest. Viimase mängu ajal tabasingi end mõttelt, et võib olla peaks belglasele puhkust andma. Eks see kätke endas erinevaid ohte, kuid las nad praegu jääda.
                        Meid on tegelt päris palju Cardiffi väravavahi Marshalliga seostatud. Konkurentsiks belglasele ja räägitakse 6-st miljonist.
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Redman Vaata postitust
                          Meid on tegelt päris palju Cardiffi väravavahi Marshalliga seostatud. Konkurentsiks belglasele ja räägitakse 6-st miljonist.
                          Samuti Mark Schwarzerit.

                          Kommentaar


                            Liverpooli üleminekutega viimasel ajal on see huvitav lugu, et ruumorites on õiged klubid, aga ei teata, mis mängija üle arutelu käib. Näiteks Atletico Costa ja Turan, millalgi talvel tuli välja, et pakkumine Costa eest oli laual. Sneijder vs Coutinhio, alles päris lõpus saadi teada kellest jutt. Montoya vs Tello, ei tea me siiani, kas üks, teine või mõlemad on teemaks olnud. Sakho puhul käisid ka mitmed teised PSG mehed lisaks läbi.
                            Ühemeheklubid muidugi arvesse ei lähe....Salah, Konoplyanka, Sturridge...

                            E: Cardiffi puhul on läbi käinud ka Caulkeri nimi

                            Kommentaar


                              Mourinho: "I would play [at #lfc] with the players who won't play on Wed but I have to speak with the club." Says his priority is CL.

                              Mourinho juba alustab trikitamisega...

                              Kommentaar


                                me keskkaitsead vahivad liiga all koguaeg. kui norw lööb meile 2 ja atletico kodus chelseale ei suuda see paneb muretsema. samas chelsea ei tohiks parkima tulla, kuna neil võitu vaja et tiitli peale mängida ja ehk jääb rohkem ruumi. mis seis terry ja cechiga? nad vist eemal?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X