320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kristen Vaata postitust
    Deulofeu...parem...praeguste soorituste pealt? Tõesti? Premieris see küll avaldunud ei ole igatahes. Lukaku, Salahi ja Erikseniga ei oleks ka tegelikult nõus. Väga palju muid liigasid ei vaata, niiet teiste suhtes ma ei kommenteeri igaks juhuks.
    Eriksen praegu Totti veabki enamvähem üksi
    The One and Only

    Kommentaar


      Algselt postitas decrakas Vaata postitust
      Eriksen praegu Totti veabki enamvähem üksi
      Seda küll, Eriksen oli ka nimi mis mulle sealt kõige tugevam paistis. Aga paremaks ma teda veel selle pärast ei hindaks. Sterling on samal ajal olnud üks Liverpooli tähtsamaid mehi, mis on 19-aastase kohta päris kõva sõna, arvestades, et Liverpool mängib ikkagi tiitli peale.

      Ma ei ole muidugi võibolla Liverpooli toetajana kõige objektiivsem ka

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Huvitav on näha, et Raheem "peata kana" "tal on ainult kiirus" Sterlingust on saanud maailma parim noormängija... igatahes selliste väljenditega hooaja alguses tema puhul siin Liverpooli teemas sõna võeti
        Rõhutan at the momenti. Hooaja algul oligi ta rabe. Ta saigi enda mängu käima detsembris kui skooris Norwichi vastu ning andis 1-2 assisti, enne seda oli alustanud vist ainult 2-3 korda.
        Just peale seda Norwichi 5-1 purustamist sai ta enda enesekindluse tagasi ning on igas mängus säranud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kristen Vaata postitust
          Seda küll, Eriksen oli ka nimi mis mulle sealt kõige tugevam paistis. Aga paremaks ma teda veel selle pärast ei hindaks. Sterling on samal ajal olnud üks Liverpooli tähtsamaid mehi, mis on 19-aastase kohta päris kõva sõna, arvestades, et Liverpool mängib ikkagi tiitli peale.

          Ma ei ole muidugi võibolla Liverpooli toetajana kõige objektiivsem ka
          Iker Munain ja Sterling on väga sarnansed oma liikumistega.. Ikeril veidi tehnika isegi stabiilsem ehk.

          Kommentaar


            Pikemal uurimisel tuleb välja, et Euroopas ei olegi väga palju 19 aastaseid kes mõnes suures klubis võimaluse ennast tõestada saaks, seega võib Sterling 19 aastaste seast hetkel parimas vormis olla küll

            Kommentaar


              Ma ei tea kuidas teiega, aga mina juba ootan neid Euroopa õhtuid Anfieldil. Hooaja algul lootsid kõik seda neljandat kohta, kuid nüüdseks on 'pool kindlustanud vähemalt kolmanda tabelireaga juba oma koha grupifaasis, potentsiaalselt keerukad play-offid jäävad olemata. Väga meeldiv, kuid üks suurem kala on veel püüda. Loodetavasti tuleb ka see.

              Aga sügisest, igatahes:

              Kommentaar


                Tugevuselt kolmandas potis. Tuleb korralikult madistada, et edasi marssida.
                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Redman Vaata postitust
                  Tugevuselt kolmandas potis. Tuleb korralikult madistada, et edasi marssida.
                  On see täiesti kindel, et kolmandas potis oleme? või on see lihtsalt sinu spekulatsioon?
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Eks neid euroõhtuid oota me kõik. Need on hooaja sool. Igal juhul on need huvitavamad kui järjekordne jagelemine teemal, kes ja kus on kui vanalt parim. Sterling sobib praegusesse 'pooli mängujoonisesse nagu rusikas silmaauku. Kõik tema paremad omadused leiavad meil hetkel kasutamist ja poiss on ise ka tubli. Viie aasta pärast võib kõik olla teisiti, aga keda kuradit see praegu huvitab.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Siin on selle kohta rohkem juttu: http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...e-triumph.html

                      Lühidalt siis jah hetkel Liverpool 32. kohal klubide ränkingus, niiet tõenäoliselt tuleb läbida sarnane kadalipp Manchester Cityga, kes ka mitu hooaega surmagruppides mängima pidi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Lühidalt siis jah hetkel Liverpool 32. kohal klubide ränkingus, niiet tõenäoliselt tuleb läbida sarnane kadalipp Manchester Cityga, kes ka mitu hooaega surmagruppides mängima pidi.
                        Pärast nii kaua CL-st eemalolekut ei saagi see kuidagi teisiti olla.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          6 mängu Euroopas on kindlad, mis sealt edasi on meeste teha.

                          Kommentaar


                            Käivad ka kõlakad, et: "Liverpool will be placed in Pot 2 along with Juventus, PSG, Benfica, Olympiacos and three other clubs.", aga ju on see siis kellegi väljamõeldis.

                            EDIT: "As far as I understand if Bilbao finishes 4th ahead of Sevilla then it's 99% Pot 2 for #LFC. If Arsenal don't make Top 4 then it's 100%."

                            Allikaks on keegi twitteris kriiskav Artur Petrosyan. Ei oska öelda, kui usaldusväärne on, aga mitmed foorumlased on teda tsiteerinud.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Siin on selle kohta rohkem juttu: http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...e-triumph.html

                              Lühidalt siis jah hetkel Liverpool 32. kohal klubide ränkingus, niiet tõenäoliselt tuleb läbida sarnane kadalipp Manchester Cityga, kes ka mitu hooaega surmagruppides mängima pidi.
                              City alustas ikka neljandast potist ja pole võimalik, et nad veel ka järgmisel hooajal veel kolmandas potis on. (kuigi 99% tõenäosusega nad vist siiski teises potis).

                              e: Ja üksküik kui vinge hooaja LFC ka Meistrite Liigas tegema peaks, siis ülejärgmine hooaeg ka ilmselt kolmandas potis. Et ses mõttes on sul muidugi õigus, et esimesed paar hooaega on seal korralik kadalipp vaja läbida.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Sellise pingiga on CL ning koduliiga koos muidugi õudusunenägu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X