320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Porto kõlab okeilt. Kliima ka veebruaris talutav.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Porto hea loos. Ei saa võtta, et nõrk on. Kõik kes 16 seas suudavad üllatada.
      ..ja nii ongi

      Kommentaar


        Jutt lihtsalt, et "see on derby, seal sa ei roteeri" ei ole argument. Vaevalt sellise seina taktika vastu seal Firmino ja Coutinho pikema ajaga palju paremini oleks teinud. Ja ikka mängu vaatasite, kes seda juttu ajate? Liverpool tegi taktikaliselt kõik õigesti ja selleks olid õiged mängijad valitud. Selliseid asju sa aga ette ei kavanda, et Mane lööb mööda, või samuti Salahi ja Gomeze head võimalused üle lähevad. Ja ka muidugi seda kohtuniku otsust. + mis kuradi hala siis oleks kui näiteks Coutinho oleks vigastada saanud.

        rainis ühesõnaga rääkis jälle siin teemas õiget juttu v.a. et saveriga suhtlema hakkas.

        Ja et teil vähem muresid oleks, Studge võttis jah väikse vigastue jälle... oligi kaua ilma olnud.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          Jutt lihtsalt, et "see on derby, seal sa ei roteeri" ei ole argument. Vaevalt sellise seina taktika vastu seal Firmino ja Coutinho pikema ajaga palju paremini oleks teinud.
          On ikka. Mängul ja mängul on vahe. Klopp alahindas Evertoni ja maksab selle eest. Loomulikult võib olla, et ka Coutinho ja Firmino poleks võidule aidanud, aga Solanke ja Oxlade ei aidanud päris kindlasti.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas check Vaata postitust
            Vaata, mis mind ja ka mõnda teist Pooli toetajat häiris, oli see, et miks oli sellist roteerimist vaja teha just derbis? Nädala sees WBA vastu, palun väga, aga derbis minnakse alati enda parimate poegadega välja. Erinevalt Allist ei ole Firmino ja ja Coutinho olnud vedel s**t ja oleks pidanud eile kindlasti alustama.

            Roteerimine on tiheda graafiku juures vajalik, keegi ei eitagi seda, aga osad mängud on teistest olulisemad ja kodus Everton ei ole kindlasti mingi suvaline liigamäng Premmi keskmiku vastu. Kuidas Sina suhtuks, kui Poch otsustaks kodus Arsenali vastu näiteks Kane ja Erikseni pingile jätta? See võrdlus pädeb väga hästi, sest Kane vs Llorente ja Firmino vs Solanke on enam-vähem samas kategoorias.
            Kuidas ma suhtuks? Noh kui mehed on eelnevalt saanud hullu tampi ja pärast on seda saamas, Spurs mängiks mänguliselt Arsenali üle siis minul poleks mingit kobisemist. Mehed vajavad puhkust (eriti sellise intensiivse lähenemisega nagu nii Klopp kui Poch harrastavad).

            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            On ikka. Mängul ja mängul on vahe. Klopp alahindas Evertoni ja maksab selle eest. Loomulikult võib olla, et ka Coutinho ja Firmino poleks võidule aidanud, aga Solanke ja Oxlade ei aidanud päris kindlasti.
            Kuidas ta alahindas? Ma ootaks mingit selgitust - mänguliselt oldi väga tugevalt üle ja näiteks see kõige monumentaalsem löömata jätmine tuli ainult Mane pealt üksi. Kas ta oleks pidanud siis pingile jääma? Ei ju?

            Üldiselt kiputakse unustama, et 3p tabelis on ikkagi lõpuks 3p tabelis. Ja et rotatsioon ei toimi edukalt nii, et ühes mängus all in ja teises ainult Solaknede ja Oxidega peale minnakse. Oleks Evertoni mäng olnud rahulikumas perioodis siis küll oleks mindud ka kogu kahurväega peale.

            Kommentaar


              Porto polegi kõige hullem, mis tulla võis. Game on!

              Kommentaar


                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                Jutt lihtsalt, et "see on derby, seal sa ei roteeri" ei ole argument. Vaevalt sellise seina taktika vastu seal Firmino ja Coutinho pikema ajaga palju paremini oleks teinud. Ja ikka mängu vaatasite, kes seda juttu ajate? Liverpool tegi taktikaliselt kõik õigesti ja selleks olid õiged mängijad valitud. Selliseid asju sa aga ette ei kavanda, et Mane lööb mööda, või samuti Salahi ja Gomeze head võimalused üle lähevad. Ja ka muidugi seda kohtuniku otsust. + mis kuradi hala siis oleks kui näiteks Coutinho oleks vigastada saanud.

                rainis ühesõnaga rääkis jälle siin teemas õiget juttu v.a. et saveriga suhtlema hakkas.

                Ja et teil vähem muresid oleks, Studge võttis jah väikse vigastue jälle... oligi kaua ilma olnud.
                Kusjuures... mis kuradi derby? 19-st viga ja neli kollast. Rohkem ming TLC saade, kui derby.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas check Vaata postitust
                  Kuidas Sina suhtuks, kui Poch otsustaks kodus Arsenali vastu näiteks Kane ja Erikseni pingile jätta? See võrdlus pädeb väga hästi, sest Kane vs Llorente ja Firmino vs Solanke on enam-vähem samas kategoorias.
                  Tegelikult ei päde, sest Arsenal ja Spurs on mõlemad "suured", tasemevahe on väga väike/olematu. Lisaks on nad otsesed konkurendid top 4 kohale ja peaaegu võrdselt punkte tabelis. Hetke Everton jääb ikka päris kõvasti Liverpoolile alla, nad on parimal juhul keskmikud tasemelt.

                  "Derby" on küll fair point, aga ma olen kindel, et Klopp vaatab seda pragmaatilisemalt - see on mäng nagu iga teinegi, mitte palju tähtsam teistest mängudest. Põhiline siiski 3p ja piisavalt hea koosseisuga peale minek. Ma arvan, et tal on liiga värskelt meeles jaanuarikuu mängijate kuhjunud väsimus. Pealegi, individuaalsed kehvad otsused, ühemänguline kehv finishing ja halb õnn on küll asjad, mida on väga raske peatreeneri süüks panna.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Kuidas ta alahindas? Ma ootaks mingit selgitust - mänguliselt oldi väga tugevalt üle ja näiteks see kõige monumentaalsem löömata jätmine tuli ainult Mane pealt üksi. Kas ta oleks pidanud siis pingile jääma? Ei ju?

                    Üldiselt kiputakse unustama, et 3p tabelis on ikkagi lõpuks 3p tabelis. Ja et rotatsioon ei toimi edukalt nii, et ühes mängus all in ja teises ainult Solaknede ja Oxidega peale minnakse. Oleks Evertoni mäng olnud rahulikumas perioodis siis küll oleks mindud ka kogu kahurväega peale.
                    +1. Meil on palju neid mänge, kus minna 'all-in', üks oli vahetult enne evertoni, näiteks. Ja neid tuleb ülejäänud top kuuega ja euroopas veel ja veel. Korrates end jälle, meeskond oli piisavalt üle väga halvast evertonist ja nõuda siit all-in on lihtsalt olukorra üleromantiseerimine.


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Kusjuures... mis kuradi derby? 19-st viga ja neli kollast. Rohkem ming TLC saade, kui derby.
                    Eksole. Polnud punase haisugi.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                      +1. Meil on palju neid mänge, kus minna 'all-in', üks oli vahetult enne evertoni, näiteks. Ja neid tuleb ülejäänud top kuuega ja euroopas veel ja veel. Korrates end jälle, meeskond oli piisavalt üle väga halvast evertonist ja nõuda siit all-in on lihtsalt olukorra üleromantiseerimine.
                      Siit jõuab kenasti minu originaaljärelduseni. 'pool ei näita tiitliambitsioone. Euroopas püsimine oli kahtlemata oluline, aga veel kahe punkti City'le loovutamises ma ka midagi positiivset ei näe. Üksikute mängijate vigadele pole mõtet üleliia keskenduda, oluline on, millise signaali Klopp oma koosseisuvalikutega andis. Kõigile: omadele, vastastele, fännidele. Signaal oli - saame ka niimoodi hakkama. Ei saanud.
                      Aga ma lõpetan selle siinkohal. Homme juba uus mäng.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Siit jõuab kenasti minu originaaljärelduseni. 'pool ei näita tiitliambitsioone. Euroopas püsimine oli kahtlemata oluline, aga veel kahe punkti City'le loovutamises ma ka midagi positiivset ei näe. Üksikute mängijate vigadele pole mõtet üleliia keskenduda, oluline on, millise signaali Klopp oma koosseisuvalikutega andis. Kõigile: omadele, vastastele, fännidele. Signaal oli - saame ka niimoodi hakkama. Ei saanud.
                        Aga ma lõpetan selle siinkohal. Homme juba uus mäng.
                        Nõus...homme uus mäng ja mina ka kohal....juhuu...kikerikii

                        Kommentaar


                          Tahaks veel korra Evertoni mängu juurde tagasi minna. Me pole kiitnud Robertsoni kes mängis hästi. Vähemalt minu arvates. Rünnakul oli hea ja kaitses oli kah hea.

                          Või mis te arvate?
                          ..ja nii ongi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                            Tahaks veel korra Evertoni mängu juurde tagasi minna. Me pole kiitnud Robertsoni kes mängis hästi. Vähemalt minu arvates. Rünnakul oli hea ja kaitses oli kah hea.

                            Või mis te arvate?
                            Kaitsta polnud tal suuremat tarvis, rünnakul oli ok. Varasügisel tundusid tema tsenderdused kuidagi teravamad ja täpsemad - paraku muidugi 'pooli stiili juures pole kõrgetel tsenderdustel eriti kastis sihtmärki. Muidu töötas Milneriga kenasti kokku.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Moreno puhul räägitakse kusagil lausa kuuenädalasest pausist. Samas pole vist päriselt jälile saadud kui hull see tema viga on.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                                Tahaks veel korra Evertoni mängu juurde tagasi minna. Me pole kiitnud Robertsoni kes mängis hästi. Vähemalt minu arvates. Rünnakul oli hea ja kaitses oli kah hea.

                                Või mis te arvate?
                                Uh, mulle tundus just, et robertson oli ründepoolel ikka väga halb. Tundus nagu ta arvas, et on endiselt Hull Citys ja esmane reaktsioon oli, et kuidas pall kasti peksta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X