320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas El President Vaata postitust
    ma ei ole ka Edgar Savisaar

    ründaja tegi end käe abil suuremaks, kui reeglid ette näevad.
    Mida see lugemata värav siia puutub? Me rääkisime reeglist - lootusetu, mine magama.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Mina kummardaks WBA ees. Mehed tulid erinevalt Evertonist jalgpalli mängima ja kuni väsisid, ründasid ka ise mitmel korral teravalt. Ja kui väsimus tuli, parkisid ülitäpselt, kordagi õiget positsiooni loovutamata. Perfektne esitus.
      'pool oli mannetu. Mängu jooksul küll asjad veidi paranesid, aga algus oli liiga aeglane ja lohakas ning lõpus läks kiirustamiseks. Mane puuted olid kohutavad ja Firmino oli taas mängust väljas, nagu ta halval päeval on. A-A-st vist kõige rohkem kahju, ta tegi vähemalt kolm täiuslikku eeltõõd, mille staarid vormistamata jätsid.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        No see avapoolaja 4-2-2-2 oli taas lamp. Salah ei sobi tippu. Ja Coutinho oli ka pigem keskel ja vasakul äärel ainult Robertson, kes näitab, et Moreno on hea.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Solankest on kahju, aga mis parata, see käsi tuli lihtsalt ära vilistada. Hästi nähtud kohtunike poolt, igatahes.
          Reeglite järgi mitte. Suht kentsakas olukord, aga pigem tuleks ära lugeda.
          Lihtsalt reeglit ei tunne enamus foorumist, kurb.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            Teretulemast maailma põnevaimasse liigasse, kus võid järjest mänge nautida absoluutse bussiparkimis meisterklassi vastu! Ausad, raskelt töötavad kandilised mehed seisavad koos ohu vastu, lüües pall võimalikult kaugele oma ausale raskelt töötavale targetmänile, kes oma tubli, intelligentse kehamänguga väärika vea teenib. Tule imetle, kuidas ka vahetusmehed palli saavad ja õigustatult aega raiskavad. Naudi, kuidas kohtunik otsitud puuteid ära vilistab ja terve igaviku ajaviitmist ja vahetusi kolmeks minutiks loeb.

            Fakk off.
            Järjekordne halakunn.

            Saab kasutada põhimõtteliselt ilma muutmata postitust mis sai teisele Pooli fännile kirjutet -

            "Oksendama ajavalt kõlab see hala, et meeskonnad kaitsvalt mängivad.
            For f*ck sake, vaata milline on olnud WBA hooaja algus, mida siis mõni siin ootab, et tuldaks hirmus avatud mängu tegema võõrsilmängul selgelt heas hoos (ja ründava mängustiiliga) vastase vastu? See oleks lollus ju.

            Iga meeskond mängib nii, kuidas kõige tõenäolisemaks peab soovitud tulemust saada.
            WBA lähtub WBA huvidest mitte sellest, et Pooli fännid tahavad näha lahtist mängu ja kõva andmist. See, et Pool ei suutnud piisavalt võimalusi ära kasutada on Pooli s*tt ja ülesanne tulevikuks paremini hakkama saada. Selle anti-vutti jutu hala võib endale lihtsalt sisse istuda."

            Kõikide top6 tiimide vastu mängivad väikesed satsid kaitsvalt, sest nemad maksimeerivad enda võimalusi. Ei ole vaja halada mida teised teevad, on vaja leida lahendus niiöelda bussiuste lahti muukimiseks. Ja kui sellega hakkama ei saada siis tasub vaadata peeglisse mitte näidata teistele näpuga.

            Kommentaar


              hehe Kenny's Heroes postitus on tõepoolest kummaline - WBA taktika oli süüdi, et Liverpooli pudrujalad ei suutnud ära lüüa?

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Reeglite järgi mitte. Suht kentsakas olukord, aga pigem tuleks ära lugeda.
                Lihtsalt reeglit ei tunne enamus foorumist, kurb.
                Mis kuradi kohtunik ei vilistaks sellist asja ära? Tõisiselt mis s*tta sa ajad siin ma ei saa mitte tuhkagi aru.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Järjekordne halakunn.

                  Saab kasutada põhimõtteliselt ilma muutmata postitust mis sai teisele Pooli fännile kirjutet -
                  Miks ma ei või selle suunas halada, kui olen jälle 90 minutit totaalset frustratsiooni kannatanud? See on puhtalt isiklik tülgastumine selle vastu, kui palju selliseid mänge on hooaja jooksul, umbes nagu mingi arvutimäng, kus on paar ägedat boss fighti ja ülejäänud on üks-ja-see-sama tüütu grind. WBA, okei, vähemalt üritas esimene poolaeg ka rünnata, aga everton oli släp näkku asjale nimega jalgpall.(derby? pidid ju nad konkureerima?). Ei ütle kuskil, et nii on keelatud kellelgi mängida ja et ei saaks aru miks.
                  Ja kas ma mitte ka ei kirjutanud peale frustratsiooni välja elamist edasi? Et kuidas ikka me ise süüdi?
                  Niiet chill.



                  Mis asja mitte üldse vähem frustreerivaks hommikul ei tee, on et konkurendid, teistest teemadest lugedes, võidavad ka väga hädise esitusega. Seda meie kohta nende juba liiga mitme koduviigiga öelda ei saa )mõnedes on isegi ilusti mängitud). Eks sellistel hetkedel on ka natuke õnne vaja, mida siin paari viimase mänguga puudu jäi. Tuleb meelde eelmise hooaja lõpuots, kus värvikuivamis-mängud lõppesid meie 1-0 võitudega, sealhulgas ka üks WBA üle võõrsil. Sellest ärakobistamisest tunneb puudust. Jälle on kas kõik või mittemidagi.




                  edit: järjekordne kiire klaviatuuri reageerija, kes ei viitsi lõpuni lugeda
                  Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                  hehe Kenny's Heroes postitus on tõepoolest kummaline - WBA taktika oli süüdi, et Liverpooli pudrujalad ei suutnud ära lüüa?
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Suarez Vaata postitust
                    Mis kuradi kohtunik ei vilistaks sellist asja ära? Tõisiselt mis s*tta sa ajad siin ma ei saa mitte tuhkagi aru.
                    Tere võhik. Kui ei tunne reegleid, siis ära kommenteeri seda teemat.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Suva see kohtunik. Suva see bussi parkiv WBA, kelle koht minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt tegelikult ei ole EPL'is, suva. Meie FAB4'l oli kamba peale 4-5 maasikat mis oleks tulnud ainult väravasse popsatada. Nad ei teinud seda. Game over -2p taaskord tsoonist nimega relegation.

                      Kommentaar


                        Ma olen nõus, et bussiparkimine on frustreeriv. Eile oli peale mängu tunne, et neetud - kaks tundi oleksin saanud kauem magada, mis põrgu päralt ma seda arvutit vahtisin... Aga reaalsus on ju see, et Anfieldile tullakse selle mentaliteediga - tuldi eelmisel, üle-eelmisel ja mitmel hooajal veel. Ja tullakse ka edaspidi. Premieri võib mõneski osas kiita, aga Leicester juhtub tõesti kord sajandis. Muidu peab tagumine tosin võtma punkti või kolm, kust vähegi saab. Ja meilt saab päris tihti.
                        Nii et klubi peab peeglisse vaatama, kui tahab teada miks neid frustreerivaid mänge igal hooajal vähemalt kahe käe sõrmede jagu ette tuleb.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Ma olen nõus, et bussiparkimine on frustreeriv. Eile oli peale mängu tunne, et neetud - kaks tundi oleksin saanud kauem magada, mis põrgu päralt ma seda arvutit vahtisin... Aga reaalsus on ju see, et Anfieldile tullakse selle mentaliteediga - tuldi eelmisel, üle-eelmisel ja mitmel hooajal veel. Ja tullakse ka edaspidi. Premieri võib mõneski osas kiita, aga Leicester juhtub tõesti kord sajandis. Muidu peab tagumine tosin võtma punkti või kolm, kust vähegi saab. Ja meilt saab päris tihti.
                          Jah, nii ta on. Siin võib pikemalt edasi filosofeerida, kuidas asjad nii kujunenud on, et on juba ette teada, mis mängu vaatama hakkame, aga see olgu muuks ajaks või isegi teiseks topicuks.
                          Iroonilisel kombel oli vähemalt neutraalsele ma arvan huvitavam vaadata Liverpooli, kui ta vähe sitem oli, nii kolm aastat ja enam tagasi, sest siis vähemalt võis ka nõrgem mansa otse näkku lennata ja tulemuse saada, oli vähemalt ettearvamatum :P noja ega tegelt kui muid mänge ise vaatan, siis ka pigem ei klõpsi selle peale, kui West bromm-hämmid käivad näiteks tänapäeval ka Spursidel-Arsedel külas. Üks uksemuukumine kõik.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Anaalütikud - pare m o lnu ks võita.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                              Miks ma ei või selle suunas halada, kui olen jälle 90 minutit totaalset frustratsiooni kannatanud? See on puhtalt isiklik tülgastumine selle vastu, kui palju selliseid mänge on hooaja jooksul, umbes nagu mingi arvutimäng, kus on paar ägedat boss fighti ja ülejäänud on üks-ja-see-sama tüütu grind. WBA, okei, vähemalt üritas esimene poolaeg ka rünnata, aga everton oli släp näkku asjale nimega jalgpall.(derby? pidid ju nad konkureerima?). Ei ütle kuskil, et nii on keelatud kellelgi mängida ja et ei saaks aru miks.
                              Ja kas ma mitte ka ei kirjutanud peale frustratsiooni välja elamist edasi? Et kuidas ikka me ise süüdi?
                              Niiet chill.

                              Mis asja mitte üldse vähem frustreerivaks hommikul ei tee, on et konkurendid, teistest teemadest lugedes, võidavad ka väga hädise esitusega. Seda meie kohta nende juba liiga mitme koduviigiga öelda ei saa )mõnedes on isegi ilusti mängitud). Eks sellistel hetkedel on ka natuke õnne vaja, mida siin paari viimase mänguga puudu jäi. Tuleb meelde eelmise hooaja lõpuots, kus värvikuivamis-mängud lõppesid meie 1-0 võitudega, sealhulgas ka üks WBA üle võõrsil. Sellest ärakobistamisest tunneb puudust. Jälle on kas kõik või mittemidagi.
                              No ise vastad ka juba endale (teises lõigus), et viga on teie muukimisoskuses.

                              Sellistes mängudes on võti selles, et mingi trikiga leida üks värav. Siis tavaliselt on juba vastane sunnitud suuremaid riske võtma ja pole enam kannatamine. Siis on juba mängu rohkem.
                              Praegu ei aja Sind närvi mitte vastaste bussiparkimine vaid enda võistkonna saamatus sellest bussist kuidagi mööda saada. Ja selles ei saa süüdistada vastast vaid enda mängijaid.

                              Ja ära arva, et ma siin mingi suvaline teise tiimi fänn, kes enda lemmikute esituse peale sellistes mängudes sillas on - ooei. Mind frustreerib ka sageli see, kuidas Spurs mängib nende madala kaitseliiniga tiimide vastu kakerdab - nii kuradi sageli kõigutatakse kusagil kastist 5 m väljaspool, alati kui mingi võimalus tekkiks siis selle asemel, et teravalt ette võtta või kiire pall kasti mängida, siis tehakse cutback, lükatakse keskpoolikule, sealt keskkaitsesse ja siis väravahile. Aga pointless on selles süüdistada vastaseid. Sa ei süüdista ju kobrast selles, et ta tammi ehitab. See on loomulik. Ja kui see tamm sinu metsa üle ujutab, siis pead lihtsalt tammi õhku laskma / välja tõstma ja kopra maha laskma. Kui seda ei suuda, siis s*tt lugu, vaata kuidas mets kätte ära mädaneb.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Tere võhik. Kui ei tunne reegleid, siis ära kommenteeri seda teemat.
                                Manc keelab scouseritel LFC teemas postitada. Selge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X