320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Oh seda Liverpooli..

      Kommentaar


        Ma väga muu maailma jalgpallinei jälgi, kuid kas Liverpool on ainuke selline klubi, kes neid tradi mitmeväravalisi eduseise järjepanu käest annab?
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Ja veel nii sitase Arsenali vastu. Kas wenger ütles poolajal et tal on kasvaja w?
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Mignoled ei näe vist tükk aega enam väravas.

            Kommentaar


              Esimene poolaeg oli lausa imeline, aga meeskonna kollektiivne aju lihtsalt läheb ühel hetkel lühisesse. Ikka ja jälle ja ikka ja jälle. Jube kahju sellest mängust.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Veits võib noort äärekaitsjat ja väravavahti ka süüdistada
                Jap, postituse tegemise hetkel ei oleks uskunud, et Gomez-Mignolet-Gomez hat-trick nii kiirelt sünnib.
                See oli ikka eepiline meltdown.

                Kommentaar


                  Klopp peaks kasvõi oma raha eest kasti tequilat ostma ja mehed nädalavahetuseks kuskile maale lauta lüpsinaiste kätte viima. Las rahmeldavad oma pead sirgeks.
                  Benitez: "In football, everything is a lie".

                  Kommentaar


                    Viigiga Emiratesist tagasi tulla pole iseenesest paha, aga kaduma läksid 2 lisapunkti. Selle mängu oleks pidanud esimese poolajaga ära otsustama.
                    Arsenali duhh ja Liverpooli kollaps tulid kui pauk luuavarrest. Mingnolet saab tuhka pähe, väga kehva sooritus. Aga meeskond terviklikuna kangestus, ei tea milles asi. Loodetavasti lahendavad selle meeskonna siseselt ära.
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      Viigiga Emiratesist tagasi tulla pole iseenesest paha, aga kaduma läksid 2 lisapunkti. Selle mängu oleks pidanud esimese poolajaga ära otsustama.
                      Arsenali duhh ja Liverpooli kollaps tulid kui pauk luuavarrest. Mingnolet saab tuhka pähe, väga kehva sooritus. Aga meeskond terviklikuna kangestus, ei tea milles asi. Loodetavasti lahendavad selle meeskonna siseselt ära.
                      Minu arust tehakse meeskonnale hetkel liiga. Väga hästi mängiti terve mäng. Üks värav lasti tõesti ausalt sisse mille oleks muidugi parem keeper ära võtnud. Aga mignolet rõve kärn ja gomeze wtf moment rikkusid kogu tulemuse ära. Meeskond pani hästi.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Viik, vähemalt viik! Matip saa ruttu terveks ja hakka väravavahiks palun! Kurat, siiani pole eriti Migsi kirunud, aga see tänane asi oli ikka nii kole, et paha hakkab. Küll korralik uss, aga no nii otse kümpi löödud Migsile. Nagu paraolümpial mängiks ühe käega väravavaht. 3-2 pealt oli Arsenal teinud 3 lööki raami ja veel mingi kuseka mööda. Ebaõnn. Magama ka ei saa minna rsk, puls üle 150 ikka veel. Liverpooli toetajatel vähemalt igav kunagi ei hakka, ka 3-0 eduseisus on mängu huvitav jälgida jne.

                        Kommentaar


                          See ühe käega tõrjeüritus oli tõesti debiilsus kuubis. Mis takistas tal kahe käega palli üle lati tõrjuda. Neutraalile oli muidugi ideaalne jalkavaatamine. Zoze võiks ka vaadata, kuidas see asipeaks ikkagi välja nägema.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Tõele au andes muidugi Migs päästis lõpus viigi.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Kas mul on tõesti nii räiged sinimustvalged prillid ees või ongi see debiilsus, et fännisaidid panid Gomezile ja Lovrenile Klavanist kõrgemad hinded? Gomez jäi ju nii esimese kui kolmanda värava puhul selgelt oma mehest maha ja kolmanda värava puhul oli Lovren teine mees, kes oma mängijat markeerida ei suutnud.

                              Kommentaar


                                Ma saan aru, mida GN mõtleb, kuid nõnda lineaarselt lähenemine/mõtlemine edu treeneripingil ei too.

                                Vastased olid esimesel poolajal nii uimased, et see tõi hiljem välja meie nõrkuse - madal tähelepanelikus. Mina trenna asemel näeks selle arendamisega vaeva. Kõik muu on pigem teisejärguline.

                                Igav ei hakka.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X