320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teab keegi täpselt, mis reeglid sellise situatsiooni kohta ütlevad? Polnud ju tahtlik käega mäng ja otseselt käe põrkest ei läinud ju pall väravasse.
    Benitez: "In football, everything is a lie".

    Kommentaar


      käsi on käsi. kui tahtlik, siis kaart, kui ei, siis pall lihtsalt vastasele. ainus leevendus ongi see, et juhusliku käe eest penaltit alati ei anta, ehkki mõnikord ikka võiks, kui puhas oma koba on põhjuseks.

      Kommentaar


        Käsi rsk, ka minu punaste prillide tagant vaadates. Ebaõnn. Hakkame Arsenaliga Evroliiga kohtade nimel siis madistama

        Kommentaar


          Klopp tegi vea, et ei pannud põhivõlle Evertoni vastu mängu. Vihastas nii mõnedki fännid ära. Täna siis tuvi katusel. Mannetu.
          6st võimalikust punktist vaid 2 saada on saavutus omaette. Hambutu.
          gung-ho or no go
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Algselt postitas Saver Vaata postitust
            Teab keegi täpselt, mis reeglid sellise situatsiooni kohta ütlevad? Polnud ju tahtlik käega mäng ja otseselt käe põrkest ei läinud ju pall väravasse.
            Ainult tahtlik käsi on viga . Aga kuidas võtta, mis sa vehid nagu tuuleveski, oleks käsi kuskil "normaalsemas" kohas olnud oleks tõesti liiga tehtud, aga praegu selline 50/50

            Oleks kaitsja nii teinud kisaksid kõik, et miks penaltit polnud.

            Niikaua kuni kohtunik ei saa ausat palka pole ilmselt neil ka viitsimist reegleid ära õppida, selle käe mänguga on juba aastaid ainult nalja tehtud.

            el presidente reegli tõlgendus on ikka omaette müstika kui ma just mingeid uuendusi pole maha maganud.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              poeetiline, et just Allardyce ja Pardew need punktid röövisid. ebaõnn, et nii ruttu nende uute klubide vastu mängima pidi. kusjuures laupäevane koosseis sai üldiselt bussi vastu paremini hakkama kui tänane.

              Kommentaar


                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                Klopp tegi vea, et ei pannud põhivõlle Evertoni vastu mängu. Vihastas nii mõnedki fännid ära. Täna siis tuvi katusel. Mannetu.
                6st võimalikust punktist vaid 2 saada on saavutus omaette. Hambutu.
                gung-ho or no go
                Õnneks Kloppi ei huvita keda fännid platsile paneks. Ja mis need fännid siia puutuvad, mängijad on lõpuks need kes neid võimalusi ära ei kasuta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                  Õnneks Kloppi ei huvita keda fännid platsile paneks. Ja mis need fännid siia puutuvad, mängijad on lõpuks need kes neid võimalusi ära ei kasuta.
                  Unrest in a camp.
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas El President Vaata postitust
                    käsi on käsi. kui tahtlik, siis kaart, kui ei, siis pall lihtsalt vastasele. ainus leevendus ongi see, et juhusliku käe eest penaltit alati ei anta, ehkki mõnikord ikka võiks, kui puhas oma koba on põhjuseks.
                    Miks sa kirjutad, kui sa tegelikult ei tea millest sa räägid? Loe vähemalt reeglid läbi vms. kui ei viitsi koolitusel käia. Tüütu, kuidas sellist valeinformatsiooni koguaeg levitatakse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Miks sa kirjutad, kui sa tegelikult ei tea millest sa räägid? Loe vähemalt reeglid läbi vms. kui ei viitsi koolitusel käia. Tüütu, kuidas sellist valeinformatsiooni koguaeg levitatakse.
                      ei ole kohtunik, ei käi koolitusel. eks ma vaatan nii, nagu ise näen asja. ja nii on alati olnud. nüüd mingid lumehelbekesed kaeblevad kogu aeg, et "oih, pall läks käe pihta kogemata". see pole käsipall. mingis süütus olukorras lastakse läbi, aga kui käest sõltub mängu tulemus, siis on õige ära vilistada, sest vastasel korral läheb teistpidi kraaksumiseks. seda, kas oli tahtlik või mitte, on tihti raske hinnata.

                      Solanke värava puhul oli käsi kehast lahti ja ilma käepuuteta poleks see pall väravasse läinud. oma koba.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas El President Vaata postitust
                        ei ole kohtunik, ei käi koolitusel. eks ma vaatan nii, nagu ise näen asja. ja nii on alati olnud. nüüd mingid lumehelbekesed kaeblevad kogu aeg, et "oih, pall läks käe pihta kogemata". see pole käsipall. mingis süütus olukorras lastakse läbi, aga kui käest sõltub mängu tulemus, siis on õige ära vilistada, sest vastasel korral läheb teistpidi kraaksumiseks. seda, kas oli tahtlik või mitte, on tihti raske hinnata.
                        eksisid, tunnista viga mitte ära kirjuta 2. klassi mõistusega inimese arvamus mingist asjast millest tal õrna aimugi pole.

                        Reeglid on fucking reeglid. See sinu seletus täielik möla ja mõni teadmatum loeb ja usubki seda.

                        "NII ON ALATI OLNUD" on lause mille võid ära unustada.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          eksisid, tunnista viga mitte ära kirjuta 2. klassi mõistusega inimese arvamus mingist asjast millest tal õrna aimugi pole.

                          Reeglid on fucking reeglid. See sinu seletus täielik möla.
                          ma ei eksi, sest ma pole kohtunik ega otsusta. ma ütlen, mis on minu arvamus.

                          nagu ma eelnevasse postitusse lisasin, siis ilma käeta poleks see pall väravasse jõudnud.

                          Kommentaar


                            Teretulemast maailma põnevaimasse liigasse, kus võid järjest mänge nautida absoluutse bussiparkimis meisterklassi vastu! Ausad, raskelt töötavad kandilised mehed seisavad koos ohu vastu, lüües pall võimalikult kaugele oma ausale raskelt töötavale targetmänile, kes oma tubli, intelligentse kehamänguga väärika vea teenib. Tule imetle, kuidas ka vahetusmehed palli saavad ja õigustatult aega raiskavad. Naudi, kuidas kohtunik otsitud puuteid ära vilistab ja terve igaviku ajaviitmist ja vahetusi kolmeks minutiks loeb.


                            Fakk off.


                            Kui väga kasulik oleks osata neid antipallureid nüüd võitma õppida, ka kehvema mänguga, aga eks pole veel sellist kampa koos, sest isegi see fääb foor ei teind tuhkagi..
                            Algselt postitas El President Vaata postitust
                            poeetiline, et just Allardyce ja Pardew need punktid röövisid. ebaõnn, et nii ruttu nende uute klubide vastu mängima pidi. kusjuures laupäevane koosseis sai üldiselt bussi vastu paremini hakkama kui tänane.
                            ..jah, mõtlesin ka et jälle 'uue' manageri keissid järjest ja, jah, laupäevane koosseis oli kindlam tegudes.
                            Täna oli tohutult söödupraake ja frustreerivaid vigu ja niiväga ei tahagi seda esinelikut materdada, kes niigi head tööd teinud (kuigi Mane on ikka päris vormist väljas ja Coutinhol oli nähtavalt frustreeriv päev). See, mis jälle keskväljal toimus, oli taaskordne suutmatus midagi luua. Gini! Mida sa tegid täna? Uskumatu augutäide hollandlaselt ja Can palju parem polnud ta kõrval, kuigi tema ülesanded on vähe teised. Chamberlain peaks hakkama selliste esituste näol rohkem võimalusi saama. Kahjuks hakkab ka ilmselgeks saama, miks end taasavastanud Morenot eelistati Robertsonile. Kummaski mängus ei hiilanud ja näib enesekindlusest puudu olevat, et oma head vasakut jalga kasutada ja palle sinna karistusalasse kütta.
                            Nojah, nõmekas, et nüüd kui hakkab mutta kinnijäämis märke näitama, pole puhkuse momenti silmapiiril. Hädasti oleks vaja, et Lallana varsti naaseks ja Moreno samuti. Ka Matip kuluks ruttu ära, sest kui midagi Klavani või Lovreniga peaks juhtuma, on kellad. Edasi paar võõrsilmängu..
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Algselt postitas El President Vaata postitust
                              ma ei eksi, sest ma pole kohtunik ega otsusta. ma ütlen, mis on minu arvamus.

                              nagu ma eelnevasse postitusse lisasin, siis ilma käeta poleks see pall väravasse jõudnud.
                              #Edgar Savisaar

                              -Ma ei eksi
                              -Reeglite kirjeldamine muutus rahulikult hoopis tema arvamuseks, sest reeglid ongi vaid arvamused.


                              fyi reegel ütleb, et ainult tahtlik käsi on viga, mingu või pall käest väravasse. Sinu arvamus on vale
                              Võta lapiku maa teooriatest kirjutamisest paus ja õpi reegleid kui soovid siin oma arvamust jagada.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                #Edgar Savisaar

                                -Ma ei eksi
                                -Reeglite kirjeldamine muutus rahulikult hoopis tema arvamuseks, sest reeglid ongi vaid arvamused.


                                fyi reegel ütleb, et ainult tahtlik käsi on viga, mingu või pall käest väravasse. Sinu arvamus on vale
                                Võta lapiku maa teooriatest kirjutamisest paus ja õpi reegleid kui soovid siin oma arvamust jagada.
                                ma ei ole ka Edgar Savisaar

                                ründaja tegi end käe abil suuremaks, kui reeglid ette näevad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X