320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga jah, see kohtunik... kuhu jäid penaltid ja Rashfordi (kui väga küsida, siis ka Smallingu) punane?

    1) Rashford kargas fännide sekka tähistama, täielik kollase materjal, Pawson aga ei andnud... Karistuslöök Liverpoolile ning Rashford lööb palli minema, Pawson ei anna kaarti... Idiootne tackle Milneri vastu, Pawson ei anna kaarti...
    2) Kuhu jäi Sancheze kollane karistuslöögi blokeerimise eest?
    3) Ahvistunud näoga Smalling ajas palliplatsi ja zoo segamini, Pawson ei anna kaarti...


    Tulevik ei tõota head ManUle, sellised asjad ei jää jalgpallijumala poolt karistamata. Ise arvan, et see juhtub juba teisipäeval, mina panen enda raha igastahes Sevilla peale.

    Kommentaar


      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
      Young´i ta pm kordagi ette korralikult ei võtnudki. Pigem oli keskkaitsjate taskus.

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Ilmselgelt jään ma sulle ette, sest üritad lapse kombel koguaeg mulle ära panna, soovitan tõsiselt minust rääkida talle. Edu!
        linnupojakene, sa tõesti ei meeldi mulle. ja täna Allahit, et selleks on ainult läbi foorumis tulev suhteliselt subjektiivne arvamus.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          linnupojakene, sa tõesti ei meeldi mulle. ja täna Allahit, et selleks on ainult läbi foorumis tulev suhteliselt subjektiivne arvamus.
          Pole hullu, kunagi kasvad ka sina puberteedi east välja, võta vabalt.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Pole hullu, kunagi kasvad ka sina puberteedi east välja, võta vabalt.
            Tead sina linnupoja, mul ei ole mingit probleemi tunnustada, kes on parem, olgu ta selleks, manu, real või Liverpool või kasvõi oleks selleks kataloonid, see pole minujaoks probleem. Mis on mu joaks probleeem? See su äärmuslikkus huijamine, ehk ala" mina ja manu" ja see üleühe sa näitad sellist suhtumist koguaeg.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Tead sina linnupoja, mul ei ole mingit probleemi tunnustada, kes on parem, olgu ta selleks, manu, real või Liverpool või kasvõi oleks selleks kataloonid, see pole minujaoks probleem. Mis on mu joaks probleeem? See su äärmuslikkus huijamine, ehk ala" mina ja manu" ja see üleühe sa näitad sellist suhtumist koguaeg.
              Mis see siia puutub? Ei ma ei arva, et manu on maailma parim tiim, küll võtan hinge kui mingid lambioinad panevad manule väikeklubi märgi külge. Postitan sellise asja peale väikese laulukese ja sul on jälle suur mure, et kuidas ma küll seda julgesin. Võta kokku ennast.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Mis see siia puutub? Ei ma ei arva, et manu on maailma parim tiim, küll võtan hinge kui mingid lambioinad panevad manule väikeklubi märgi külge. Postitan sellise asja peale väikese laulukese ja sul on jälle suur mure, et kuidas ma küll seda julgesin. Võta kokku ennast.
                Ma ei nõustu sinuga, et ala sa ei nõustu minuga, Ma ei viitsi suga enam vaielda edasi. Las sulle jääb manu õigus ja ja mulle jääb mu õigus?

                Kommentaar


                  Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                  Tulevik ei tõota head ManUle
                  Ma sinuasemel niiväga ManU tuleviku üle ei muretseks. Varsti lasete Chelsea ka mööda, siis saate jàlle ELi toksida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                    Ma sinuasemel niiväga ManU tuleviku üle ei muretseks. Varsti lasete Chelsea ka mööda, siis saate jàlle ELi toksida.
                    Ma Liverpooli koha pärast tabelis ei nutaks. Teistel tipuklubidel on tulekul märksa raskemad mängud.

                    Kommentaar


                      Keti 2/3 kõige nõrgemast lülist kärisesid. Taktikaliselt võib need Klopi kapsaaeda loopida. Kuna esimene ots ei saanud ka sihikut paika siis nii oligi. Nüri ja mõttetu kaotus munadeta meeskonna vastu.

                      Kohtunikul oli ka kodumeeskonna peale väike panus tehtud, aga las olla.

                      Kommentaar


                        Haha, te Live fännid üldse ei oska kaotada ikka. Munadeta, keskmik, lahja, pole uhtegi liidrit, ainult tänu De Geale, õnnegapooleks jne jne. Seda loetelu võiks veel jätkata. Ma saan aru, kui te oleks ajalooliselt parem, aga te olete nii ajalooliset kui hetkeliselt kehvem, et millest me veel räägime ?

                        Kommentaar


                          Kuidas ei oska? Just kaotasime ju!?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kusjuures ise täheldasin ka seda, et pole veel nii butthurt kaotust näinud üheski teemas mitte kellegi poolt. Kõik muutusid korraga Countideks vms.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Mulle pigem tundub, et Manu fännide arvates oleks Liverpooli alistamisega nagu Premmi tiitel võidetud. Viimased paar lehekülge on täis ainult mingit mõttetut iba teemadel, kellel on pikem ja jäigem.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wikat Vaata postitust
                                Mulle pigem tundub, et Manu fännide arvates oleks Liverpooli alistamisega nagu Premmi tiitel võidetud. Viimased paar lehekülge on täis ainult mingit mõttetut iba teemadel, kellel on pikem ja jäigem.
                                Mitte kummagi poole fänn olles (tegelikult ju hoopis otsese rivaali) ja mängu näinud olles, siis ei jää üle muud kui (vist esimest või teist korda elus) Linnupojaga nõustuda - ikka ultimate butthurt kaotus ja väga halva kaotaja mentaliteet.

                                Reaalsuses oli nii, et esimesel poolajal mängis Mou United väga konkreetset, efektiivset ja võitvat jalgpalli millele Kloppi Poolil polnud ka kahe poolaja peale kokku suurt vastu panna. Olgu teine poolaeg mis ta oli aga see mäng võideti sisuliselt esimesel. Polnud mingeid kellasid ega vilesid, ainult konkreetne soov võita, sirgjooneline ja agressiivne lähenemine. Kordan ennast veel - pallivaldamise ja söötude arvu karikat pole olemas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X