320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Klavan pole valmis või on päriselt vigane?
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Klavan pole valmis või on päriselt vigane?
      Kuid mistõttu Klavan homme koosseisu ei kuulu? «Klavanil pole häda midagi tõsist, kuid see on piisavalt tõsine, et teda mitte koosseisu panna. Tal oli täna hea treening, kuid me ei saa riskida, sest hooaeg pole veel läbi. Peame olema selles osas mõistlikud ning targa otsuse tegema,» ütles Klopp.
      //

      Kommentaar


        Vist ei üllata kedagi kui täna tuleb kamaluga väravaid mõlemalt poolt. Räägivad, et City tuleb üliründavalt - Jesus, Sane ja Sterling kõik platsis. Ja noh ega 'pool kaitses istuma hakka.
        Mul ei ole suuri illusioone, niivõrd palju jääme tervikuna tasemelt alla. Tuleks vaid kaks vägevat lahingut: läeb kuis läeb.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Matip hooaja lõpuni väljas, Gomez ka vigane. Kriis.
          See viimane on pigem ikka õnnistus niipalju kui tema esitusi näinud olen

          Kommentaar


            Rainis, sa lihtsalt vaatad liiga vähe meie mänge.
            Gomez on ülidselt kaitses solid, Clyne ilmselt pole valmis, seega peab arnoldi peale lootma seal nüüd.

            Lovren keskkaitses on samas mu kõige suurem õudusunenägu. 0% üllatunud olen kui sealt jälle paar ajupeeru tuleb.

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Lovren keskkaitses on samas mu kõige suurem õudusunenägu. 0% üllatunud olen kui sealt jälle paar ajupeeru tuleb.
              Sama siin, ei ole ta mind kunagi veennud. Ehkki teeb vahepeal paar head mängu, kus kõik õnnestub, ei ole tal kindlasti stabiilsust, millele lootma jääda. Liigagi tihti jääb silma ta liigne agarus - läheb positsioonist välja palli võitma ning kui kaotab duelli, siis kiputakse ära karistama seda tühja ruumi. Lisaks need pallist mööda hüppamised/löömised, mis on sellisel tasemel kummalised - sügavustaju paigast? See lootus on muidugi olemas, et paaris tähtsamas mängus kõik õnnestub, aga oleks aeg talle asendaja leida.

              Kommentaar


                See paar tõotab pakkuda väga põnevat jalgpalli nagunii ent veel paremal juhul on meil soolas tõeline meistrite liiga klassik. See ründepauer on lihtsalt liiga võimas, et kaitsetaktikal siin mingit rõhku oleks. Ootan, et mõlemad meeskonnad läheksid täispangale ja võibolla sarnaneb see mullusele City-Monaco mängule, kus kaitsekohustused vahepeal sootuks ununevad.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Klavani jutt on väga kahtlane, alles rautas 2 koondisemängu nii et vähe polnud. Nüüd suddenly not fit enough? Klopp lihtsalt ei usalda suurde mängu meie meest, on minu arusaam rohkem. Valus.
                  Lovren on nightmare ja ega meil see parem äär ka midagi paremat pole, shaky'd mängud ja eksimusi sealt palju tulnud. Noored kuked, mis teha.

                  City'ga peab lihsalt omamoodi mängima, on nagu õnnestunud ja siis jällegi üldse mitte. Igatahes lohakad eksimused karistatakse täna kindlasti ära, mistõttu närin küüsi ka meie vv osas.
                  Kui me koduareenil mitme mehe eest väljas ei ole täna, siis mujal ei maksa ka midagi loota.

                  Kommentaar


                    Ainukene näri küüsi teema on keskväli. City oma on...okei. Ostsin igaks petteks vähe rohkem õlunaadi, et vajadusel und saaks.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Kes see Masterson seal pingil veel on?
                      http://www.powerplaymanager.com/r1533770 Tee endale hoki-, korvpalli-, käsipalli- ja jalgpallimeeskond.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Will Vaata postitust
                        Kes see Masterson seal pingil veel on?
                        Iirlasest 19-aastane keskkaitsja.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Will Vaata postitust
                          Kes see Masterson seal pingil veel on?
                          Ragnar Klavan

                          Kommentaar


                            Duo mardisalu/kannik, miks? Piin!

                            Kommentaar


                              Õnneks on ox ja salah päästmas seekord ja ei pane kommentaare tähelegi.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                                Duo mardisalu/kannik, miks? Piin!
                                See on üsna naljakas. Noh, et kui mingi neli aastat tagasi nad veel soe mälestus nullindate algusest oli, siis oli üldine arvamus, et nad olid best asi ever, mis enne Kruusi kommentaariboksi sattunud on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X