320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    igal asjal on oma aeg eksole - 15 aastat tagasi oli Mardikas|Kannik tandem tõesti äge, aga praegu paneb küll ohkama, et krt, on vaja Kruusil nüüd puhkusel olla...

    Kommentaar


      coutinho võib vist näppu imeda barca statal

      Download & Stream - https://slinky.to/salah© MK Records 2018"We've Got Salah" - Richy Sheehy feat. Marc KennyReleased on all formats Friday 16th February 201...
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        heh algul oli mingi ManCity ja PSG, oi need jõuavad finaali! reaalsus on teine, hea mäng, võõrsil vormistage ära. Mane ja Salah.... super.
        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

        Kommentaar


          das fussball, poisid on 100% asjakallal.
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            See on üsna naljakas. Noh, et kui mingi neli aastat tagasi nad veel soe mälestus nullindate algusest oli, siis oli üldine arvamus, et nad olid best asi ever, mis enne Kruusi kommentaariboksi sattunud on.
            Ei ei ei ole olnud ja see ebainimlik hülgemöla seal eetris sellisel ülekandel on kriminaalne.

            Mängust ka: epic! Ox in da box...auru juurde ja lôpuni.

            Kommentaar


              Väga hea poolaeg. City oli meil kotis. Ei tohi lasta kindlasti neil väravat. YNWA.
              ..ja nii ongi

              Kommentaar


                Pohui see mäng, SALAH!?

                Kommentaar


                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Trent oli küll jõhker seal äärel. 95 minutit Sanet kinni hoida, müts maha.

                    Kommentaar


                      Minu jaoks oli jälle Sane äär ainukene kus midagigi läbi tuli. Teised teed olid kinni tsementeeritud.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Ehhheehhee lahe värk!
                        1. A-A täiesti fenomenaalne Sane vastu. Tulevane kapten. Ei imesta kui MM-ile läheb veel.
                        2. Milner ja Hendo, milline võimas lõhkumine! City'lt ühtegi värava pihta pealelööki ma ei mäleta - ja seda sellel hooajal! Pole sõnu.
                        Unistasin sellest, et saame ette ja siis suudame hoida, aga et see ka päriselt ära tehti. vau! Salahi vigastus ja Hendo kollane teist mängu lihtsamaks ei tee. Seal sõltub kõik, mis meeleseisundis mängima minnakse. Kõik on veel lahtine.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Fantastiline atmosfäär, imeline mäng!

                          Trent bossas täiega omal positsioonil. Chamberlain pani ülikõva litaka. Salah on jumal.

                          Pole lihtsalt sõnu.

                          YNWA

                          Kommentaar


                            Sellise esituse peale pole muud kosta, kui et tahaks Liverpooli tänada selle eest, et nad olemas on.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Crystal faking Palace oli rohkem tasemel kui see üüber City! Terve teise poolaja mõtlesin suurest igavusest, et kes võiks olla Liverpooli MOTM või siis nõrgim lüli olla, aga ühtegi nime ei tulnud pähe. Cityl polnud IMO reaalselt ühtegi ohtliku olukorda terve mäng. Indiid, paar piiripealset suluseisuolukorda kukkus meile.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Minu jaoks oli jälle Sane äär ainukene kus midagigi läbi tuli. Teised teed olid kinni tsementeeritud.
                                Sane äärt sisuliselt ainukesena kasutati, kuid valdava enamuse (a la viiest ühe võitis Sane) kahevõitlustest võitis TAA. Natukene tegi hirmu kui lõpus Mane TAA äärele läks. Mane kaitsemäng...ta oskab rünnata.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X