320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    See kontide suurus ehk ei huvitakski nii, kui neil oleks võhma, füüsist ja kiirust nagu paregusel triol.
    Kus te neid mängimas üldse näete?? Solanke alles 20, mõned minutid vaid saanud. Vahetusest tulles on nii raske hinnata nii noori mängijaid. Kus nad neid väravaid lööma peaks.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Kus te neid mängimas üldse näete?? Solanke alles 20, mõned minutid vaid saanud. Vahetusest tulles on nii raske hinnata nii noori mängijaid. Kus nad neid väravaid lööma peaks.
      Eks see ole keeruline teema jah. Paar kapivooru on kus saavad oma liigutusi näidata. Hooaja eelne ettevalmistus on ka. Ülejäänud on suvaline nühkimine.
      Ward ntx kes eelmine hooaeg näitas väravas väga head progressi laenul olles on see hooaeg kuskil pimedates koridorides mandunud?

      mcn hakkab tavaliselt vendasid maha kandma, kui nad 2 hooaega kuskil laenul käinud on. Ma nii ei teeks, kuid kahjuks kogemus näitab mcn'l on õigus, laenul käivad need, kes klubis end tõestada ei suuda. Aga noortega on juba kord see, et sa ei tea millal keegi avaneb.

      Kommentaar


        Laenudega on jah see kehv lugu, et mängijaõigusi omatakse kümnetele meestele, kohti väljakul on teadagi kui palju. Osalt on see ka vaba konkurentsi piiramine - Chelsea on aastaid üle maailma kümneid noori kokku ostnud, teades suurepäraselt, et põhisatsi jõuab neist mõni üksik, kui sedagi. Kõik ikka selleks, et konkurendid neid mehi endale ei saaks. Kahjuks lõpeb see väga tihti sellega, et noormängija ei jõuagi oma karjääris kunagi kusagile. Võiks juba aastaid Derby's või Fulhamis põhitegija olla, aga selle asemel toksib aasta aasta järel mingis Hollandi farmsatsis.
        Suvel enne hooaja algust käib võlts arutelu, et see ja too mängis selles sõprusmängus hästi ja küllap talle ikkagi leitakse roll meeskonnas. Tegelikult on treeneril juba varakult selge, kellega ta arvestab ja kellega mitte.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Jordon Ibe'i mäletate? Duud, kes pidi olema nagu Raheem, aga palju jõulisem? Hakkas jonnima, et ei taha Liverpooli pingil sitsida ja läks Bournemouthi pingile? Ta on järsku paugutama hakanud, lõi jaanuaris oma esimese värava Bournemouthi eest ja hiljuti veel teisegi. :P
          Ammu ootan juba dokfilmi.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Meie ei näegi. Treener näeb, trennis. Ja seepärast ta neid mehi meile ei näitagi, sest talle piisab sellestki, mida ta trennis näeb. Ma arvan, et seekord on mcnamaral tuline õigus: liiga vara liiga kõrgele pürgivad noored manduvad täielikult, selle asemel, et tasa ja targu väikeklubis areneda. Wilf Zaha näiteks on oma mojo leidnud ja kuigi temast ei saa kunagi ei Inglise ega Vandliranniku Messit, on ta ikkagi Palace'is hetkel asendamatu ja pidurdamatu. Teisalt, kes on ise piisavalt head, jõuavad lõpuks ikkagi marjamaale, nt. KdB, Raheem või John Stones. Ma arvan, et Chelsea pigem ostab lihtsalt noori kilohinnaga kokku, et juhul, kui sealt mõni sirgub, siis on odavalt kätte saadud, mitte ei pea sadu miljoneid luftitama. KdB lihtsalt lipsas radari alt läbi kogemata.

            Jordon Ibe'i mäletate? Duud, kes pidi olema nagu Raheem, aga palju jõulisem? Hakkas jonnima, et ei taha Liverpooli pingil sitsida ja läks Bournemouthi pingile? Ta on järsku paugutama hakanud, lõi jaanuaris oma esimese värava Bournemouthi eest ja hiljuti veel teisegi. :P
            Seda küll, aga kui sul on ees Mane Firmino ja Salah, siis ole sa kasvõi noor Ronaldo, peale sa ei pääse. Ehk siis maha kanda pole veel kedagi mõtet.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Sest Ronalts läks ka.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Seda küll, aga kui sul on ees Mane Firmino ja Salah, siis ole sa kasvõi noor Ronaldo, peale sa ei pääse. Ehk siis maha kanda pole veel kedagi mõtet.
                Nii ja naa, Ronaldo pääses juba esimesel hooajal peale päris korralikult. Aga loota, et mõnest Liverpooli laenukast saaks worldbeater, nah.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Devil Vaata postitust
                  Nii ja naa, Ronaldo pääses juba esimesel hooajal peale päris korralikult. Aga loota, et mõnest Liverpooli laenukast saaks worldbeater, nah.
                  solanke pole laenukas.. u21 eest paneb hästi ja ma lihtsalt ei mõista neid noorte heitimisi kui nad pole rashfordi kombel väravaid kõmmutanud. Ma olen manu fänn ja üldse ei tea miks siin nagu maun pooli noori kaitsen.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Kellele siis noored poisid ei meeldiks?

                    Aga nuh, Solanks ju alles noor veri. Origi aga on kupliga pahuksis.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Kellele siis noored poisid ei meeldiks?
                      Eesti jalgpalli treeneritele
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Suvel mängitakse võib-olla hiigelstaadionil.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Kas asi on nüüd eilses veinis või...igatahes (LFC alko pole midagi uut) pudelil olev kiri "potato" pani mind turtsatama.

                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Ooooh mane mane
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Ooooh mane mane
                                "Ian Wright and Andy Townsend both saying that with VAR Mane would have been given a penalty."
                                "No one is asked to do more than anyone else."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X