320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arvan, et ta oleks sees olnud, kui formatsioon oleks 4-5-1, aga kuna minnakse 4-4-2 mängima, siis keskel parimad praegu on kindlasti Gerrard ja kaitsvamaks poolikuks Masch. Usun, et mängu lõpus minnakse 4-5-1 tagasi ja Aqu tuleb mängu.

    Kommentaar


      Mängust on möödunud 20 minutit ja seis võiks vabalt olla juba 4-0 meie kasuks.

      Kommentaar


        Kas tõesti näitas õieti palli valdamist u. 30 minuti paiku :O
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Mulle meeldis see koht, kus kommentaator ütles:
          "And Torres. And Torres. Oh my word, he is a human!" vms :d
          Ulme värav küll Torreselt. (Y)
          Siiski ootan rohkem väravaid. : )

          Kommentaar


            Poolaja stat siis et pealelöögid 15-1 ja pallivaldamine 70-30,ja ollakse ikka üle täielikult,aga krt seis võiks ikka palju suurem olla!Aga võidus küll kahtlusi enam ei ole.

            Kommentaar


              Poolajaks 2-0 Liverpoolile.Ma ei tea ,mida Rafa ütles enne mängu, aga see on ju super jalgpall, mida me mängime.Kahju Maxist, kes saab iga mäng päris palju haiget, muidu väga kaval mängija.Näib,et ei anna üldse palli ära.Noo Torrese värav lihtsalt oli super.

              Kommentaar


                Nurgalöögijärgne olukord. Kaitse lõi palli karistusalast välja, Johnson lükkas palli vasakule ette ja lõi selle rikožetiga väravanurka.
                Kahju, et Gordon Maxi esimese värava ära võttis.

                Kommentaar


                  Nii kerget mängu pole ausalt öelda terve hooaeg näinud. Sunderland oli alla andnud juba enne avavile. Nende parimaks võimaluseks jäigi see Zenden'i 90 minutil tehtud üritus, mille Reina kenasti tõrjus. Mängu lõpus nägime beach-balli täispuhumist, kuid staadionile seekord midagi ei jõudnud.

                  Kommentaar


                    3-0 (Torres,Johnson,Torres).Kena skoor ja Wingbacki koha pealt olen temaga täiesti nõus.Torres oli selle mängu MOTM.Hästi tehtud Liverpool!

                    Kommentaar


                      esimese poolaja söödumäng näitab selle üpris kenasti ära, kui palju Sunderlandil seal rünnata õnnestus. leia tühi ala.

                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Ei noh see oli juba jalgpalli moodi, esimesel poolajal polnud Sunderlandist mingit vastast, teisel poolajal natuke üritati, aga midagi ohtlikut korda ei saadetud. Võimalusi oli Liverpoolil jube palju ning lõppseis võinuks olla palju suurem, aga noh, nagu kommentaator ütles, on ka Torres inimene ja eksida võib igaüks.

                        Hea mäng ja loodetavasti suudetakse niimoodi ka jätkata.

                        Kommentaar


                          G. Johnsoni mäng on silmale päris ilus vaadata. Muud sitast striimist välja ei lugenud ka.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Kas tõesti on vormikõver hakanud tõusma hooaja lõpus? Igatahes, peale kaotust Lille'le, on igati ilusat jalgpalli näidatud. Kuna huvitav Agger oma värava ära lööb. Juba mitu mängu olen tähelepannud, et nillib ja nillib
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar




                              manku fänn leiab alati liverpooli puhul midagi laimavat

                              kuyt naeratab nagu seelikuga tütarlaps, kel jalg üle põlve

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Seitse mängu jääb lõpuni ning vahe kuus punkti Spursiga. Alla ei tohi anda, kuid eriti ei usu, et hooaja lõpul me seal asetseme. Homme võiks algkoosseis miskit sellist välja näha: Reina, Insua, Johnson, Carra, Agger, Babel, Maxi (või Käut), Masch, Aquilani, Gerrard (vorm on muidugi suur küsimärk hetkel) ning Torres. Mõni Sunderland'i fänn võiks meie löögi ajal rannapalli värava ette visata
                                Ära unusta, et Spursil on mängida Manchester Unitediga, Arsenali ja Chelseaga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X