320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no aga võtke siis streik üles. pildid ja plakatid ja....mulle kodusemast inglisejalgpalli teemast võite mõned ilusad sallid ka leida, kui endal mõnda muhedat värvikombinatsiooni hetkel pähe ei tule.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Kuidas peaks ManU fännide protestimine üldse aitama tahaks mina teada? Ostame uued sallid, ja käime kalli raha eest staadionil edasi aga nüüd hüüame kurje sõnu omanikele - see peaks siis aitama? Kas tõesti arvatakse, et Glazerit huvitab see? Piletiraha ju jookseb jätkuvalt.

      Kommentaar


        ega ilmselt ei aitagi. ma arvan, et see on rohkem selline "i told you so" värk, kui pärast midagi untsu peaks minema.
        mulle kui manu toetajatele valmistab antud võlg loomulikult muret, aga ma usun, et glazerid on piisavalt omakasupüüdlikud jänki närakad, et nad ei taha endale sellist miinust nagu praegune miinus on, kuskile cv'sse saada.

        teil on muidugi raske, nii omanikud kui treener on debiilikud.
        a seda enam: kelner välja!
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Mis imesid sa teed 26-aastase mängijaga, kellel jalg valutab?
          Mängijaoskusi tal jagub, kuid stabiilsuses julgen ka tulevikku vaadates kahelda. Rahahädas meeskonna riskiost.

          No te mainite, et tal jalg valutab
          Kuid mis seda valu põhjustab? See ongi vaja korda saada
          Ja ma ei usu, et liverpool oleks ostnud mängija kelle jalg on jäädavalt läbi

          Ma ikka oleksin vähe optimistlikum
          Ole sõber alati, muidu teen sust salati

          Kommentaar


            Liverpool mitte aga Rafa küll.

            Kommentaar


              Mul selline küsimus seoses Neljapäevase mängu kohta

              Kas mõni telekanal ka seda mängu üle kannab? Digi tv muidu
              VSB kannab kuid noh, ei hakka seda tellima ka

              Või tuleb netist ikka striimida?
              Ole sõber alati, muidu teen sust salati

              Kommentaar


                Algselt postitas mcliverpool Vaata postitust
                No te mainite, et tal jalg valutab
                Kuid mis seda valu põhjustab? See ongi vaja korda saada
                Jah selleks on vaja leiutada ainult ajamasin ja minna tagasi sinna päeva kus ta esimest korda kukkus. Paneme pehmed padjad alla ja voilaa 'pool on päästetud.

                Algselt postitas mcliverpool Vaata postitust
                Ja ma ei usu, et liverpool oleks ostnud mängija kelle jalg on jäädavalt läbi
                *takes captain Picard position*

                Delfis selline lahe uudis:
                Suvel Venemaa jalgpallikoondise peatreeneri kohalt taanduv Guus Hiddink peab läbirääkimisi FC Liverpooli vutiklubiga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Mis asi see Life Sports on? Vabandust, tõesti ei viitsi guugeldada.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Mis asi see Life Sports on? Vabandust, tõesti ei viitsi guugeldada.

                    Olen kuulnud selle kohta, et seal pidavat pidevalt selliseid pool fake uudiseid olema. Ma seda nii tõsiselt ei võtaks aga mine sa tea
                    Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcliverpool Vaata postitust
                      Digi tv muidu
                      VSB kannab kuid noh, ei hakka seda tellima ka
                      Jaga paketi maksumus aprilikuu päevadega saad teada palju arvele lisandub ehk päeva maksumus on aprillis 3 eeku. Pole just tappev ju
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marcello Vaata postitust
                        Jaga paketi maksumus aprilikuu päevadega saad teada palju arvele lisandub ehk päeva maksumus on aprillis 3 eeku. Pole just tappev ju
                        Sai ka just eilseks ja tänaseks tellitud. Läheb kokku ~20 krooni.

                        Kommentaar


                          Benitez jutt ärritab mind. See, et klubi uusi investeeringuid vajab, on ilmselge. Aga, et need investeeringud Rafale veel ühe uue meeskonna ostmiseks tuleks anda, ma nõus ei ole. Seda teed on juba piisavalt proovitud.
                          Reservide lootus liiga võita sai tagasilöögi kui kaotati Wiganile 2:3. Koosseis oli muidugi nõrguke ka, ükski meestest pole esitiimi õhku isegi nuusutanud.
                          'pool: Gulacsi, Mendy, Cooper, Mavinga, Palsson, Irwin, Duran (Kolhert 78), Amoo (Saric 70), Bruna, Brouwer, Dalla Valle (Kacaniklic 62).
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Neid uusi vorme saab näha alates järgmisest hooajast right?

                            Aga on mingeid uudiseid ka muidu tänase mängu kohta? Kes mängib, kes mitte jne?
                            Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcliverpool Vaata postitust
                              Aga on mingeid uudiseid ka muidu tänase mängu kohta? Kes mängib, kes mitte jne?
                              Welcome to internet!
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zip Vaata postitust
                                Ning nii läkski, kodusärk on tegelt täitsa kena, väravavahi oma võiks parem olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X