320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    Algselt postitas Tofoa
    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

    Kommentaar


      Annaks jumal ,et Rafa jätkab kuni oma lepingu lõpuni
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Vaatasin Portsmouth - Liverpool mängu tagant järgi mis toimus 15 märtsil
        Väga hea mäng Aquilani poolt ning loodetavasti jookseb ka Benfica vastu väljakule

        Tänane mäng muidugi andis soovida. N'gogil ei tahtnud midagi välja tulla ning sahmerdas ära need võimalused

        Benfica võtame ära Anfieldil!
        Ole sõber alati, muidu teen sust salati

        Kommentaar


          Väga ei viriseks. Kellelgi pole sel staadionil lõppeval hooajal kerge olnud. Võimalusi vähemalt loodi ja mängupilt vahepealse ajaga võrreldes mõnevõrra parem.
          Meeskonna sisekliima tundub siiski väga habras. Torrese alatisest väsimisest Aquilani mentaalsete jalahädadeni. Saaks see jubedus juba kord läbi. Suvi peab, lihtsalt peab, uusi tuuli tooma.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Rafa Benitez brought on the Frenchman as a replacement for the "exhausted" Fernando Torres. As the Spaniard trundled off on 66 minutes, Steven Gerrard looked on with an exasperated expression not seen since he last heard there was no Phil Collins on the playlist.


            brilliant

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Suvi peab, lihtsalt peab, uusi tuuli tooma.
              Selleks, et üldse mingeid muutusi tuleks on vaja kõigepealt, et keegi ütleks, et see hooaeg oli täielik läbikukkumine. Kui me läbi mingi ime suudame ennast neljandaks pressida siis ilmselt seda ei tehta. Osa minust tahaks seda CL kohta, klubile on raha vaja. Ilmselt ilma CLita võime Torresele head aega soovida, pole kindel ka osade teiste lojaalsuses, kes kindlasti tahavad siis lahkuda. Teine osa minust soovib kõige madalamat kohta mis meil veel võimalik püüda on. See oleks selge märk ka kõige suurematele juhtidele, et midagi on viltu. Äkki lüüakse siis plats suvalistest tühikargajatest puhtaks, makstakse võlad ära ja alustatakse uuesti nullist nüüd juba jätkusuutliku klubi ülesehitamist. Aga võib-olla ei juhtu ka siis mitte midagi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Äkki lüüakse siis plats suvalistest tühikargajatest puhtaks, makstakse võlad ära ja alustatakse uuesti nullist nüüd juba jätkusuutliku klubi ülesehitamist. Aga võib-olla ei juhtu ka siis mitte midagi.
                Sisuliselt on küsimus ikkagi selles, kes on klubi omanik. Hetkeseisuga klubi sissetulekud hiigelvõlgu ja jänkide lollusi ei kata. Nagu nad mankul näiteks teevad. Meie probleem on ikkagi aastakümneid jätkunud stagnatsioon, millest niisama lihtsalt välja ei tulda.
                Mooresidel polnud klubi vajalikul moel arendamiseks raha, jänkid osutusid lihtsalt omakasupüüdlikeks õnneotsijateks.
                Tippklubide seas püsimiseks on vaja kas pikaajalist ja sihikindlat jätkusuutlikku tööd või jõhkralt pappi. Hetkel pole meil kumbagi.
                Benitezi auks olgu öeldud, et akadeemia tegevuse ta suutis korrastada. Aga sammu edasi astuda ei suuda.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Aga akadeemia mängijate asemel ostetakse keskpäraseid mängeid ilgelt suurte summade eest...

                  Kommentaar


                    RAFA RAFA RAFA!

                    Kommentaar


                      sviit stahv
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Loodan, et see hooaeg suudetakse veel näidata ilusat jalgpalli
                        Loodan ka, et kui see hooaeg nüüd läbi saab siis tehakse ka Aquilaniga imesid ning järgmine hooaeg võiks ta olla üks meeskonna võtme mängijatest
                        Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcliverpool Vaata postitust
                          Loodan ka, et kui see hooaeg nüüd läbi saab siis tehakse ka Aquilaniga imesid ning järgmine hooaeg võiks ta olla üks meeskonna võtme mängijatest
                          Mis imesid sa teed 26-aastase mängijaga, kellel jalg valutab?
                          Mängijaoskusi tal jagub, kuid stabiilsuses julgen ka tulevikku vaadates kahelda. Rahahädas meeskonna riskiost.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Mis imesid sa teed 26-aastase mängijaga, kellel jalg valutab?

                            müüd...rafale kuhu iganes ta 'poolist minema peaks.
                            rääkige, kutid, kuidas fännid juba ei streidi? või streigivad?
                            (ma olen juba novembrist saati mässu õhutanud, pardoon, aga ma tõesti ei mõista, kuidas keegi kelnerit joonele ei võta selle õuduse eest, mis ta teeb)
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              ma olen juba vist 3 aastat rääkinud, et rafa tuleks minema saata. Kopist ei saa üldse aru ...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                                müüd...rafale kuhu iganes ta 'poolist minema peaks.
                                rääkige, kutid, kuidas fännid juba ei streidi? või streigivad?
                                (ma olen juba novembrist saati mässu õhutanud, pardoon, aga ma tõesti ei mõista, kuidas keegi kelnerit joonele ei võta selle õuduse eest, mis ta teeb)
                                Streigitud on, aga seda vaid jänkide vastu. Rafale lauldakse laule ja tema lahkumist ei taheta, olgugi et karikaid pole saadud 4 aastat ja raha kulutatakse vigastele või vanadele mängijatele kümnetes miljonites.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X