320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esmapilgul tundub, et Liverpoolil on kuni hooaja lõpuni suhteliselt lihtsad mängud. Suudate sama hooga jätkata, siis pole 4. koht ebareaalne.

    -e- Okei va Chelsea mäng muidugi. (Sellegipoolest te võiks selle võita, mulle meeldiks)

    Kommentaar


      Kui sama ilusat mängu näidatakse, siis õhkõrn võimalus on jah. Raskused tekivad vist Birminghamiga võõrsil ning Chelsea'ga kodus. Ei tea, mis mängud Shittil ees ootavad.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Kui sama ilusat mängu näidatakse, siis õhkõrn võimalus on jah. Raskused tekivad vist Birminghamiga võõrsil ning Chelsea'ga kodus. Ei tea, mis mängud Shittil ees ootavad.
        Arsenal, Burnley, West Ham, Villa, Birmingham, United, Spurs, Wigan.

        Kommentaar


          Heh, pean oma kirjutatu tagasi võtma. Väga reaalne on pääseda neljandale kohale )
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Keskkaitsja Daniel Agger veetis esimesel poolajal rohkem aega ründes, kui oma positsioonil.

            Kommentaar


              Algselt postitas kuuraa Vaata postitust


              manku fänn leiab alati liverpooli puhul midagi laimavat

              kuyt naeratab nagu seelikuga tütarlaps, kel jalg üle põlve
              tõenäliselt on tegu reaktsiooniga esimesele värvale ning antud juhul ei saa lillalapse mängimist pahaks panna.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                tõenäliselt on tegu reaktsiooniga esimesele värvale ning antud juhul ei saa lillalapse mängimist pahaks panna.
                Ma ei tea kas see oli meelega voi kirjaviga, aga väga hea

                Kommentaar


                  Kas antakse hooaja lõpuks võltslootust või ärgati tõesti talveunest? Elame näeme.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    Kas antakse hooaja lõpuks võltslootust või ärgati tõesti talveunest? Elame näeme.
                    Harva, väga harva on sel hooajal nii ilusat mängu näidatud. Isegi sellised senised küsimärgid nagu Maxi ja Babel mängisid lausa suurepäraselt.
                    Aga eks neljapäeval on näha, kas jätkatakse julgelt või minnakse Portugali 0:0 järele.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      esimese poolaja söödumäng näitab selle üpris kenasti ära, kui palju Sunderlandil seal rünnata õnnestus. leia tühi ala.

                      Eriti palju sööte oli paremal äärel Liverpoolil

                      Kommentaar


                        Johnson, Maxi ning Kuyt lükkasid seal väga kenasti söötu. Pidevalt lükkasid seal palli kolmnurgas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                          Kas antakse hooaja lõpuks võltslootust või ärgati tõesti talveunest? Elame näeme.
                          Sunderlandi, kes võõrsil võitnud lausa 1 korra ja viigistanud 4 üritust, võitmine ei tohiks väga suuri lootusi tekitada.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Poogen see võit. See kuidas mängiti äratas lootust, et äkki. Eelmine aasta hakkas kah märtsis püss paukuma nende 4-* võitudega ManU ja R.Madridi vastu. Aga neljapäev ja pühapäev uued mängud eks siis ole näha.

                            Kommentaar


                              Reservid võitsid Boltoni 2:1 ja lähenevad tabelit juhtivale mankule. Otsustava värava lõi Ngog, hästi mängis vv Gulacsi.
                              'pool: Peter Gulacsi, Steven Irwin, Chris Mavinga (Alex Cooper 66), Daniel Ayala, Victor Palsson, Dani Pacheco, Nabil El Zhar (David Ngog 46), David Amoo, Lauri Dalla Valle (Jordy Brouwer 54), Damien Plessis, Gerardo Bruna.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar






                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X