320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    OK, veensid mind. Ma veel arvasin, et negro negro negro hüüatused olid kuidagi seotud Evra nahavärvi või rassiga. Tuleb välja, et tegemist oli lihtsalt sõbraliku "u my nigga" stiilis tögamisega, mille ohvriks oleks võinud sattuda ka nt. S-Gerrard, D.Kyut või muu honky.
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      kui ma n'd ei eksi, siis kasutati seda sõna vaid ühle korral ja seda teatakse tänu sellele, et LS seda ütles... kes küll siis usaldust ei pälvinud. Ülejäänu on eeldus.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
        tra, ma mõtlesin, et negro tähendab hispaania keeles musta.
        Tähendabki musta värvi, aga mustanahalisi kutsutakse tavaliselt moreno´deks voi morena´deks.

        Kommentaar


          Panustan et Carroll ei suuda ka Oldham'ile 1te ära lüüa

          Kommentaar


            See asi ei lõppe tõenäoliselt siin.

            Kommentaar


              Vihjatakse, et üks ammuunustet mängija võib reedel väljakule joosta. Fab Aurelio ise.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Vihjatakse, et üks ammuunustet mängija võib reedel väljakule joosta. Fab Aurelio ise.
                Mälu ei mäleta millal viimati nii lähedal olime vigastustevabale Liverpoolile.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  ManU fännid on siin viimasel ajal olnud aktiivsed sõna võtma Dalglishi, Suareze ja rassimi süüdistuste osas, aga kui paljud on teadlikud, et ka Ferguson on olnud sarnases olukorras aastal 1997 kui toonasel ManU väravavahil Schmeichelil lasus sarnane süüdistus? Väike blast from the past: http://www.independent.co.uk/sport/f...l-1280049.html

                  Kas Unitedi fännid siis ka 'racist bastard' laulsid? Suarezel jääb nüüd tükiks ajaks see 'rassisti' silt külge ja ma arvan, et see ongi peamine põhjus miks klubi ja Dalglish nii pahased on. Vaevalt Suarez tegelikult mingi rassist on, vaevalt Schmeichelgi tollal seda oli, aga tänu sellel tohutule meediakärale jääb mulje nagu osaleks Suarez aktiivselt KKK miitingutel.

                  Boonusena veel kaks linki: http://www.mirrorfootball.co.uk/news...cle849460.html
                  http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ez-i-apologise

                  Kommentaar


                    John W. Henry näeb küll välja nagu üks "ära ülbitse neeger ja ära kiirsuta, neeger" tüüpidest
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Kuna mul on unega probleeme, siis kondasin mööda foorumeid ning potsatasin lõpuks Man City vs 'pool ümarlaua arutluse otsa, millega soovitan tutvuda siin. Eriti nendel, kes tänast sünnipäevalast siunavad. Palju õnne AC - ära seda õnne siis korraga laiaks löö.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Sa pole siiamaani aru saanud, et hispaania keeles ja inglise keeles on neegril ikka vähe teistsugune tähendus kui mustanahaline?


                        According to the experts, the Spanish word "negro" cannot simply be translated as "nigger". Whereas "nigger" refers exclusively to a person with dark skin, "negro" can be used both as a noun ("a black") and as an adjective; as an adjective it might be used to refer to a person ("un hombre negro" [a black man]) but equally to an object ("una caja negra" [a black box])



                        Tee neegril ja niggal vahet.

                        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                        Tähendabki musta värvi, aga mustanahalisi kutsutakse tavaliselt moreno´deks voi morena´deks.
                        In Latin America, other terms may be used in ways that sound odd to a European ear. In Colombia, the word "mono" (literally, "monkey") is used to address light-skinned people or people whose hair is lighter than pure black. In Mexico, the word "güero" is used to address blond or light-haired people. In many areas, the word "moreno" [brown] may be used as a term of address in similar ways to "negro".

                        Nii lihtsalt vastusteks su ütlustele.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                          Tee neegril ja niggal vahet.
                          Seda teooriat proovib ka Liverpool oma retoorikas antud juhtumi kohta peegeldada. Mistõttu ongi see kõik üle mõistuse piinlik.

                          Kommentaar


                            See skeem võtab suht hästi meie mängu mancide vastu kokku. Tõmmeldakse küll palju vastase kolmandikus, aga liigne ettevaatlikus, enesekindluse ja loovuse puudus = peaaegu mitte midagi reaalselt ohtlikku, mis viiks sinna kasti. Ja kui midagi, siis sellega peab tegelema vormitu Kuyt või kohmakas pats. Iseenesest need tsenderdused mis Andy poole läksid olid kohe näha, et midagi ei tule - selline üsna aeglane, kõrge kaarega pall ja kaitsetel (eriti kui on vastas Kompanii kaliibriga mehed) on lihtne Andy ära nullida.

                            Igaljuhul täna Oldhami vastu võiks kogu kaitse välja vahetada, nad on pea kõik mängud mängind ja seda väga hästi, aga väike breik kuluks vist ära enne kui keegi veel ülekoormusest vigastada saab. Tundus, et kuidagi kinni hakkas City vastu kiiluma. Kelly võiks mängida; Aurelio, kuna nüüd tagasi ja miks mitte ka Coates. Carra siis kamandaks kõiki. Hea kohe kui täielikult kaitseliin välja vahetada ja ikka täitsa kobe teine.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Kaitset võib vahetada (ka Flanagan on reaalne variant), aga ründavaid mängijaid vahetada pole. Carroll on nüüd peaaegu kohustuslik. Seega midagi oluliselt teistsugust me täna nägema ei saa. Gerrard ei olevat veel valmis alustama, seega vahest saab Hendo veidi puhkust ja mängib näiteks Jonjo.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                City vastu oli selgelt näha, kuidas Downing juba teiseks poolajaks suht väsinud oli. Ei hakanud isegi üritama äärel vahel kedagi kohvile tõmmata, et üks nobe läbiminek / terav tsenderdus teha. Johnson tundub viimasel ajal vastastele ohtlikumgi kui täiesti üles tõuseb ja seal tegutseb. Kurb.

                                Miks Coates'ile üldse suurtemates mängudes võimalust ei anta - sellest pole ma päris hästi aru saanud - ei mängi veel hästi kokku teistega ? Skillis pole ju asi või mis. Benitez roteeriks tiimi oluliselt rohkem igatahes ja seda eriti kui tegemist nii tiheda mängud graafikuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X