320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seda arvad sina.
    Liverpoolil oleks vaja ründajat, niiet kui kedagi muud ei saaks, siis on vaja.

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      oioioi, käivad kuulujutud, et Liverpool tahab kaheks kuuks laenule võtta Robbie Keane asendamaks Suarezt, kes karistust kandes mängida ei saa. Usun, et kui Liverpool tõesti tahab teda siis võtavad ära ka ja Keane tuleb kuna USA´s ju talvepaus :P
      Hohoo, Keane ju tuttav poiss.. nii 'pooli fännidele kui ka kõigile eestlastele. Kui tehing läheb õnneks, siis vist tuleb 2 kuud vaadata Liverpooli mänge..
      "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

      Kommentaar


        Enda toredate kuulujuttudega võiksite kolida ElNino9 üleminekute teemasse, SIIN.

        Kommentaar


          Oeh, kõik komistavad nii palju, et võit City üle oleks ikka eriti magus.
          plzzzzzzzzzz .

          Kommentaar


            Haha Keane Pooli ??? YES PLEASE, mees ei saanud Tottenhamis isegi siis pildile, kui Pikk Peeter ja Defoe lõid mõlemad Premmis ainult 4 väravat ja parim ründaja sai jeeli-jeeli kahekohalise arvu väravaid kokku.

            Aga nagu ma ütlesin, siis go for it ! See näitaks küll kõrgeid ambitsioone või nii.

            Kommentaar


              http://www.givemefootball.com/premie...ing-30m-hitman Salamisi olen koguaeg oodanud, et äkki tuleb tema Liverpooli kuigi 30 milli on vist veits palju tema eest, aga kui Carrolli saime 35ga, siis...

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Seekord peavad punased ja sinised koos pead langetama. Gary...
                Rip Ablett. Viimane mängija, kes punase otse sinise vastu vahetas.

                Kommentaar


                  Uuel aastal, uue hooga.Peaksime kindlasti võitma minema, siis peaks 4.koht käes olema.Tõestame on mängu parima võistkonna vastu, kui suudame, siis ma ei mataks veel tiitliootusi maha.Formatsioon võiks olla 4-2-3-1.

                  Kas Suarez saab mängida?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jose Vaata postitust
                    Kas Suarez saab mängida?
                    hetkel jah - kui karistusega ennem mängu ei nõustuta.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Loodan täna Liverpooli võitu võõrsil City vastu. Kevadel saite sellega ju hakkama kui ma ei eksi. Carrol lõi selles mängus ka värava?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas difender Vaata postitust
                        Loodan täna Liverpooli võitu võõrsil City vastu. Kevadel saite sellega ju hakkama kui ma ei eksi. Carrol lõi selles mängus ka värava?
                        3-0 it was.

                        Kommentaar


                          Breaking news: liverpool sign bent

                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            nolk, see on Liverpooli nimeline teema, niiet siia ainult Liverpooli fännid ja sa ei peaks siin olema

                            Kommentaar


                              Pohh, võtame selle vihase verinoore, kellest varem juttu oli - las natuke raputab Andy maailma. Mingeid bestbefore kuupäeva ületanud vendi - kas on ikka niiväga vaja ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                nolk, see on Liverpooli nimeline teema, niiet siia ainult Liverpooli fännid ja sa ei peaks siin olema
                                Kui nii, siis:

                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                                Pange ette Inglismaa jalgpallist oma lemmikklubi ja pange oma top 10, keda tahaksite seal näha jaanuaris

                                Chelsea:
                                1.R.Kaka
                                2.Madric
                                3.Hazard
                                ...
                                Et nagu fännad Liverpooli, aga lemmikklubi on Chelsea ?
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X