320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastupidi, lemmikklubi on mul Liverpool, lemmikmängija Torres. Teine klubi minu jaoks on Chelsea.
    Toetan rohkem Liverpooli ning usun, et nad suudavad täna võita Man Cityt, kõik kellel viasat sport baltic võivad rõõmustada, kuna Liverpool-Man C kantakse üle kell 21:55!
    Teab keegi täpselt, mis koosseisud meeskondadel tänaseks mänguks on, mitte et keegi pakub või arvab vaid kindlalt
    Ja kas Gerrard algkoosseisus juba ka :P ?

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Omalt poolt sooviks sellelt transferiaknalt vähe gossipit, vähe spämmi, 0 Robbie Keane'i, 0 Darren Bent'i, 0 tundmatut slaavlast. Ühe päris-ründaja võtaks küll - sellise, kes suudaks auku lüüa vähemalt ühe kuuli kolme mängu kohta.
      Jonathan Wilson: The Newcastle game aside, Liverpool's scoring record at Anfield has been poor – but those who blame bad luck and Andy Carroll may be missing the point


      Palju statistikat. Kuid paar mõttetera kah sees, et äkki ei olegi probleem mitte niivõrd ründajates kuivõrd, et me teeme ise rünnaku keeruliseks. Või siis sööduandjad ei anna korralike sööte. Või siis....

      Kommentaar


        koosseise ei saa sa kusagilt järgmise 5 tunni jooksul ja VSB kava oskavad kõik ise ka lugeda

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          http://www.guardian.co.uk/football/b...pool-home-form

          Palju statistikat. Kuid paar mõttetera kah sees, et äkki ei olegi probleem mitte niivõrd ründajates kuivõrd, et me teeme ise rünnaku keeruliseks. Või siis sööduandjad ei anna korralike sööte. Või siis....
          ...pole rünnakualgatajad piisavalt osavad?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            idikas ei oska ju : )

            Kommentaar


              Eksid, oskasin. Jätame selle asja sinna paika ja ei reosta enam seda teemat, eks.

              Kommentaar


                Oh jah. Kolm päeva veel kannatada.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  ...pole rünnakualgatajad piisavalt osavad?
                  Või miski hoopis neljas või viies või kuues faktor.

                  Kommentaar


                    Ennustaks tänaseks skooriks 0:0.

                    Cityl on viimases kahes mängus olnud sama haigus, mis Liverpoolil kogu hooaja vältel. On kolisenud raamid ja väravavaht, aga pall võrgus ei maandu. Mõlemal meeskonnal ühed liiga parimad kaitseliinid.
                    Samas loodan, et ei tule mingisugune kahe aasta tagune 0:0 õudus, mis oli ikka kohutavalt igav. Midagi põnevat sooviks.

                    Eelmise aasta kohtumise kordumist ei karda, sest sel ajal oli hoopis teine koosseis ja teised probleemid. See oli vist see mäng, mida Mascherano keeldus mängimast?

                    Kommentaar


                      Väravani, löögini jõudmiseid on erinevaid - me tekitame neid momente, kuid need pole tihti korralikult lahti mängitud, pigem ummikusse mängitud. Võiks öelda, et liiga ettearvatavalt mängime (kui palli valdame, surume) - koguaeg olukordade lihtsaks hoidmine/mängimine tekitab tasakaalu (tasakaal pole teatavasti progressi arvesse võttes hea nähtus), kus on raske millelgi juhtuda. Selline lollikindel värk, milles oleme päris head.
                      Et tasakaalu vältida, on näiteks vaja (väravate puhul) väljaku viimasel kolmandikul-neljandikul palliga oleval mängijal enda elu keeruliseks teha - s.t. 2-3 meest positsioonilt välja meelitada, et tekiks vastasleeris korrapäratu liikumine ja siis tillu-lillu varbaga sööt anda ning kuulsust jagada.
                      Näiteks sellepärast, et mutreid on võimalik mitmeti lahti logistada - kuid neid logistajaid meil väga pole. Piidlejaiad aga jagub.

                      Ma arvan, et logistajate vähesus on see itsi-bitsi, mis meid tipp-satsist eristab. M on suur ja kõva, aga osavus/loomingulisus jätab soovida ning tutt kisub kuivaks.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Suarez siis alates tänasest kaheksaks mänguks väljas.
                        Oleks võinud ju pärast mängu selle otsuse vastu võtta..

                        Kommentaar


                          Klubi Suarezele antud bänni ei vaidlustanud mis peaks siis tähendama seda, et 8 mänguline mängukeeld läheb kohe jõusse ja Suarez täna City vastu ei mängi.

                          Statement from LFC: http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...m-liverpool-fc

                          Statement from Luis Suarez: http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...om-luis-suarez

                          Segaseks jääb, et miks ei võinud klubi sellega oodata kuni tänase mängu lõpuni.

                          Kommentaar


                            Ehk seetõttu, et liigas jätab Suarez vahele mängud City, Stoke, Boltoni, Wolvesi ja Tottenhami vastu ja ta on tagasi täpselt mänguks ManU vastu Old Toiletil ning üldse peale ta naasmist on kohe mängud lisaks ManU-le veel Arsenali ja Evertoniga, et kui vastu võtta see otsus mitte edasi kaevata siis pigem tehti seda õigel ajal.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Kahju Suarezest. Jääb loota, et Andy hakkab väravaid lööma.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Selline küsimus, et millal peaks FA Cupi neljas ring umbes toimuma, kui Liverpool peaks kolmadast ringist edasi saama?

                                E: Kui ma nüüd õigesti aru sain siis 28. jaanuar peaks olema see kuupäev? See tähendaks ka seda, et Suarez naaseks juba Tottenhami mänguks ja seega on vaat, et ideaalne aeg karistuse ära kandmiseks.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X