320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Täitsa perses ikka, jällegi ei kajasta see seis kuidagi mängupilti. Ei näe ka kuidas me nii hambutu eesliiniga ka seda ränka tööd lõpuni suudaks viia
    siis kajastas ju?
    Kruus&Vara panid selle ka s6nadesse, kui Harti paari t6rjet proovisid meenutada

    samas 'pool ei suutnud ka 11/10 vastu peale palliveeretamise eriti midagi

    Former Liverpool defender Mark Lawrenson on BBC 5 live:
    "It's far, far, too easy for City because they haven't had to play that well. Liverpool haven't even been ordinary."
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      üksikute mängijate pärast pole nüüd küll mõtet pöördesse minna, sest algusest lõpuni keegi konkreetset jama ei tootnud - üldjuhul kõik tegid midagi head ja kehva, kadusid aeg-ajalt pildist ning siis tulid jälle päevavalgele. Terve meeskond mängis lihtsalt kehvalt (nagu oleks mingi kokkuleppemäng olnud). Samas vastastel lihtsalt õnnestus meie vead võrku panna ning vedas, et nõndagi leebelt pääsesime.
      Teinekord võiks taolise märja väljaku peal proovida mingeid kauglöögile mängimise kombinatsioone rohkem kui tsenderdusi isoleeritud tsooni. Tugevast löögist võib teinekord huvitavaid asju tulla.
      Tänasest alates vaatan ma murelikult veitsa väljaku äärde.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Ma nii pessimistlik ei oleks. Arsenalist 2 ja Chelseast 3 punkti taga. Täna oli lihtsalt sitt päev, seda ikka juhtub. Nüüd võidame Oldhami FA cupis ära, siis on jälle natukene positiivsem meeleolu ja saab rahulikult Stokei vastu kolm punkti võtta. Peale seda on tabeliseis juba loodetavasti palju parem
        sigpic

        Kommentaar


          Ilma igasuguse iroonia ja küünilisuseta tahaks ma küsida, et kust kohast see ulmeliselt postiivne meelestatus jäsku tuli enne Shity mängu ?
          No muidugi ei tasu ühtegi mängu kaotama minna, see on ju selge ja samas Shityl polnud viimase aja tulemused kiita, aga kogu austuse juures ei ole ka Pool põhjapoolkera kõige säravam meeskond olnud viimasel ajal.

          Paar lehekülge tagasi oli veel matusemeeleolu ja siis peale ühte võitu (N'castle üle) tekkis kuidagi ootamatu eufooria "a'la" lähme paneme nüüd Shity paika. Ma ei taha tagant järele targutada, tahtsin seda juba eile kirjutada, aga mõtlesin, et ei hakka ära sõnuma, äkki suudavadki Pooli mehed sellise toreda asja ära teha. Kahjuks mitte.

          Kommentaar


            Liverpool do not fully accept Sky Sports findings that Pepe Reina is guilty of making a goalkeeping error during the Liverpool vs Man City game on the 3rd of January 2012. While we do accept the fact the ball crept under Reina in a somewhat peculiar fashion we stand by our players claim that the translation of the ball from the opposition players foot to the ball was misconstrued by outside parties which led to the goal in question. After consulting our aeronautic experts we are led to believe that the angle it was struck combined with the loss of air and bounce from the ball due to the sheer velocity of which the ball was hit created a unfair and unforeseeable swerve on the ball which resulted in a unstoppable dip of the ball into the ground.

            We believe that during the throw in process the ball boy switched the balls with a slighty less pumped and slightly punctured ball which led to the change in air flight of the ball. We believe this was a deliberate attempt by the F.A to make Pepe Reina look like a poor goalkeeper. In the future we wish for the F.A to examine each ball before it is thrown in to determine quality and ensure its ability to maintain its condition for the entire game. We also wish to question James Milners throwing action and we appeal to the F.A to examine the use of any sharp objects to create a deviation of air flow from the ball. We also wish for the F.A to release any evidence that can provide the whereabouts of a large beach ball previously spotted at our last unintentional goalkeeping error made.

            As a result of our findings we will be appealing against our 3-0 loss in this game.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Ilma igasuguse iroonia ja küünilisuseta tahaks ma küsida, et kust kohast see ulmeliselt postiivne meelestatus järsku tuli enne Shity mängu ?
              mulle tundub, et meil siin pigem jagunesid ootused pooleks. Vast viimase aja negatviisus sai võidust väikese boosti ning siis ehk jäi mulje maadevallutajatest.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Selgelt näitas minu jaoks tänane mäng Gerrardi taseme nõrkust. Tegemist on kahtlemata hea ja legendaarse mängumehega, kuid 2 kuud mängupausi siiski annab oma jälje.

                Newcastle vastu tuli isuga mängu, tsenderdused olid täpselt, sihik oli paigas ja olid olukorrad kohe ka ohtlikumad. Nii, kui aga City vastu platsile tuli, kus ikkagist tõsine kaitseliin talle surve peale pani, siis surve peale tsenderdused läksid selgelt ebatäpseks ja ei jõudnud õigesse sihtkohta.

                Tegu on super mängjaga, kuid kui ´Castle vastu suudad super passe anda ja City vastu täpsust ei ole siis see näitab selgelt, et mees ei ole veel oma vormis ja peaks ehk andma mehele veel aega atra seada..

                Kommentaar


                  ...jalgpall pole õnneks pangandus ega jura, ega raamatupidamine, ega IT - inimene on üpris keeruline olevus, võta rahulikult ja kulge sellega.LOCO EN EL COCO.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Antud tulemuse osas vaataks ikkagi Kenny poole. Varemgi teada, et ta kõige parem külg pole taktika, kuid krt midagi originaalsemat võiks ikkagi enne sellist mängu välja mõelda. Lisaks mängupilt on hooaja algusest saati selline olnud nagu ta on.

                    Gerrardi sissetulekuga muutus see, et tekkisid keskväljalt ettesööstud. Meenuvad sellest hooajast vaid mõned Lucase ja Maxi sarnased liikumised. See on koht, kus keeratakse kaitseliinid sassi ja tulevad väravad (Rooney).
                    Henderson võiks ka vahel puhata ja väheke järgi mõelda asjade üle. Carrolile arvatavasti pole ka keeruline selgeks teha, et seisa jalgadel ja ole agressiivsem. Ja kogu taktika peab alluma sellise mängumehe omadustele. Paneme Carrolli sisse ja siis jätkame oma lühikese passi ja ebatäpsete tsenderdustega. Tähelepanu ka sellele palju on tsenderduse ajal mehi kastis ja kus üldse mehed asetsevad. Kasti ümber on tühjus tavaliselt, kaitsest tagasitulevat palli oleks tihtilugu päris hea peale lammutada. Seda ka nurgalöökide ajal. Blackpoolile tuleks 10 milli juurde saata kiiremas korras, äkki saadavad veel Adami nurgalöögid järgi.
                    Lisaks puudub meestel julgus võtta üks-ühele ette, viimane hetk tõmmmatakse tagasi (Downing, Henderson, Kuytist rääkimata-ääred??).

                    Kommentaar


                      Mnjahhhh. Peale Downingu esimeste minutite puterdamist oli pilt enam vähem selge, et siit ei tule midagi. City ei mänginud hästi, aga me mängisime ise väga kehvasti. Meenutas sügisest vs Spurs mängu kuhu mindi samasuguse lõdva suhtumisega.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
                        Lisaks puudub meestel julgus võtta üks-ühele ette, viimane hetk tõmmmatakse tagasi (Downing, Henderson, Kuytist rääkimata-ääred??).
                        Päris hea tähelepanek. Seda julgust on tõesti ainult Bellamyl, Aggeril ja parimatel hetkedel ka Enrique'l.
                        Aga egas see esimene mäng polnud, kus tühja pallivaldamist minutite kaupa. Ses osas tõesti on taktikalises plaanis kehvasti. Aga taktika ei mängi, mehed mängivad. Ja mehed on meil sellised kuuenda koha tiimi omad. Hendol on vähemalt arenguruumi, Spearingi, Adami ja Downingu osas ma veidi kahtlen. Ning meie tuttav Kuyt on kusagile kadunud. Nagu üleöö vanaks jäänud.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Mitu korda hoidsin hinge kinni, kui mängiti riski piiril palle Reinale tagasi, kes pidi väljal märjakul positsioonist välja jooksma ja ette udjama.
                          Lihtsalt pidin salvestama. Väli ja märjak - ausad emakeelsed sõnad.

                          Kommentaar


                            Dalglish: "There's a lot of things we'd like to say and a lot we could say but we would only get ourselves in trouble. We are not trying to be evasive … well, we are being evasive because we don't like getting ourselves in trouble. But we know what has gone on. We know what is not in the report and that's important for us. So without me getting ourselves in trouble, I think that's it finished."

                            ...

                            Reporter: "Kenny, given how the wider public are so opposed to your view, what do you have to lose by telling us and revealing what you're saying was not included in the FA statement?"
                            Dalglish: "It's up to the club to decide what they want to do."
                            Reporter: "But if you have something to say, surely say it – because the alternative is you are digging a bigger hole for yourself?"
                            Dalglish: "I don't think we are digging a bigger hole but I just think it's unfortunate we can't be more forthcoming. That's the unfortunate thing."
                            Reporter: "In your two statements you basically accused the FA of a conspiracy against your club."
                            Dalglish: "So they have made a statement then …"

                            Liverpool press officer intervenes and asks for no more questions on Suárez.

                            Reporter:
                            "The hearing was to lay out all the evidence, 115 pages of evidence, and you have said they [the FA] have done it subjectively. So why do you think the FA are targeting Liverpool and Suárez?"
                            Dalglish: "Maybe wrong place, wrong time. It could have been anybody. I can't answer for the FA, you ask them."
                            Reporter: "You think there is an agenda against Liverpool?"
                            Dalglish: "No. You said that. I never. You get yourself in trouble, I'm all right."


                            kui vana Dalglish on? kaksteist?
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              give a dog a bone
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                kui vana Dalglish on? kaksteist?
                                Ja su point siin on mis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X