320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    ...Downingu väravat ja toetust Muambale. ...
    Kuidas see välja nägi. Suutsin vist kõva juubeldamisega kahe silma vahele jätta.
    -Muamba toetust siis silmas pidasin.

    Muudel teemadel.
    "Kenny Dalglish insists that Liverpool will not play their FA Cup semi-final on 15 April."

    Kommentaar


      Ei mõelnud et see oli seotud väravaga, lihtsalt üldiselt, need sildid ja hõisked jne.

      Mängust veel see, et imelik oli ka Downing paremal ja Maxi vasakul, tühistades nii kummagi tsenderdusjala vastaval äärel. Mõtlesin et ehk vahetavad mängu jooksul, aga mitte eriti - see ka üks põhjus miks Carroll andis ehk rohkem sööte kasti kui talle endale anti. Mitte et ma kiidaks Andy kohmakat esitlust, aga samas ka no deliveries for the big maan.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Loodame, et Downing seekord värava tähistamist naise peal välja ei ela..

        Kommentaar


          Mis värk selle 15. aprilliga on?
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Mis värk selle 15. aprilliga on?
            Hillsborough. Kenny ei taha mängida sel päeval.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
              Hillsborough. Kenny ei taha mängida sel päeval.
              Mitte ainult Kenny, ilmselt ka enamik LFCst. (Ei räägi siin mängijatest ainult)
              Kenny tõi välja selle, et varem on neile vastu tuldud, ilmselt ka seekord.

              Kommentaar


                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                Hillsborough
                Oppa, ei tulnud meeldegi ning ei hakanud netis tuhlama. Miskipäast oli esimene mõte, et teine liigamäng järgmisel päeval.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Liverpool ei mängi kunagi 15. aprillil. Sellel kuupäeval peetakse Anfieldil igal aastal mälestustseremooniat.

                  Üks tore gif eilsest mängust ka:

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    nõnna bull kui zee ka ple, siis valdav enamus väravatest ja punktidest on tulnud siis, kui Carroll on platsil olnud/käinud. vahe peaks mõlemal juhul olema ca 2-kordne.
                    Ei tea mis sa mu lausest välja lugesid, aga minu mõte oli see, et Shawcross ja Huth hoidsid Andy kenasti kontrolli all. Nende vendade vastu on vaja palju jõulisemalt mängida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      Ei tea mis sa mu lausest välja lugesid, aga minu mõte oli see, et Shawcross ja Huth hoidsid Andy kenasti kontrolli all. Nende vendade vastu on vaja palju jõulisemalt mängida.
                      oskasin isegi lugeda ja sain aru. viitasin sellele, et isegi oma senise tehtu juures on tema kohalolek olnud pigem kasulik... ning võib olla polegi oluline alati peapalle võita, sest piisab ehk sellest kui kaks vastase keskkaitsjat on 24/7 sinu päralt + kaitsemängijad peavad suutma ühel momendil kasutada total force'i ning sekund hiljem peavad olema pehmed kui lumehelbed, sest muidu vilistatakse viga. Suarez on löönud oma 11-st väravast 9 siis kui AC on olnud väljakul.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Siis mõtleme sama asja

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Luis Garcia 5 imelist väravat, inkluuding ghost goal Chelsea vastu CL poolfinaalis.
                          Mõlemajalgne legend. 77 mänguga 18 väravat on pagana ilus statistika. Kahju, et lõpp 'poolis nii ruttu kätte jõudis ja ta sisuliselt vigastatuna müüdi. Ei tohiks nii.
                          Polnud mul muuseas aimugi, et mees täna kusagil Mehhikos mängib. Väravaid lööb muuseas sealgi mehemoodi.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Mõlemajalgne legend. 77 mänguga 18 väravat on pagana ilus statistika. Kahju, et lõpp 'poolis nii ruttu kätte jõudis ja ta sisuliselt vigastatuna müüdi. Ei tohiks nii.
                            Polnud mul muuseas aimugi, et mees täna kusagil Mehhikos mängib. Väravaid lööb muuseas sealgi mehemoodi.
                            Need 77 mängu ja 18 väravat on siiski Premmi statistika. Garcia puhul ei tohiks kindlasti unustada ka tema tähtsaid mänge ja väravaid Euroopas. Kõikide karikasarjade peale kokku tegi Luis kaasa 118 mängus ja lõi 33 väravat.

                            Kommentaar




                              Kui kellegil igav on, siis just hakkas reservide mängu teine poolaeg arsenali vastu. Hetkel 1-0, Sterlingu suurepärasest väravast. Seda poissi tahaks põhimeeskonna eest ka paar korda juba see hooaeg näha.

                              Kommentaar


                                Glen ja Bellars ei saa QPRi vastu ka kaasa teha, Kelly kohta polnud midagi juttu, järelikult jäi terveks.
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X