320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Homne mäng on meil varus.
    Ja Njuukal tänane...
    Supplies!

    Kommentaar


      No charges will be made against a Liverpool fan who was accused of racially abusing Oldham Athletic player Tom Adeyemi.

      ja kui juba kedagi müüa, siis Skrtel, Jonjo, Agger ja Bellamy - ei sobi need mustade kätega mängumehed ikka õigesse mansasse. Pealegi vaadake, mida Skrtel tegi rvp vastu viimases mängus või kuidas käitus Agger FullTilti vastu peale tema lahkumist. Ja ega Jonjo'gi puhas leht ole - sulaselge nats. Bellamy'st pole vaja rääkima hakatagi.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Ka Pepe Reinal ja Charlie Adamil on käed tätoveeritud, minema!
        ai bljaad, sajepiish - nahhui ja kähku! muutusi on vaja.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Pepe on veel selline pätt, et enam ei ole sõnu lihtsalt! Mingis reklaamis ei ütelnud neegripelikule tere ja ei tahtnud talle naiseks minna!(ise nägin)siis peale miki hiire kopsiku võitmist ässitas teisi JOOMA (ise nägin) valas 3pudelit! samovari sisse ja jootis väikese Oti kummuli.Teistele tegi see palju nalja ja valisid veel best ohvi kuskile...et parim nali üldse v nii.
          ja nüüd tuleb välja,et tattoo ka veel kritseldanud endale!(ise ei ole näinud) lihtsalt ei ole sõnu!USKUMATU!
          KD peaks KIIREMAS korras Mart Poomile helistama ja kahekesi uut tiimi looma hakkama,üks oleks mängiv treener ja teine mängiv asekapten väravahtide treener-rohkem polegi vaja rsk.

          mjäu.
          How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

          Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

          Kommentaar


            Eelmise hooaja lõpul mängitati küll peamiselt olude sunnil Flanagani ja Robinsoni. Tahaks sel hooajal ka nooremat verd näha kui liigas enam sisuliselt midagi mängus pole. Sterling, Suso ja Coady võiksid oma võimalused saada.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Kahe käega poolt. Värske veri võiks kasuks isegi tulla.

              Kommentaar


                Muidugi, motivatsiooni oleks neil kindlasti palju rohkem. Esimene 11 (kui meil midagi sellist on) võiks pühenduda fa karikale. Aga kahjuks Sterling, Suso, Coady kohe kindlasti see hooaeg enam võimalust ei saa. Kui üldse Flanagani või Jonjotki proovitaks.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                  Muidugi, motivatsiooni oleks neil kindlasti palju rohkem. Esimene 11 (kui meil midagi sellist on) võiks pühenduda fa karikale. Aga kahjuks Sterling, Suso, Coady kohe kindlasti see hooaeg enam võimalust ei saa. Kui üldse Flanagani või Jonjotki proovitaks.
                  Mis seal ikka kaks kuud parimal juhul mõneks mänguks "pühenduda". Tibukolmiku osas ei pidanud ma loomulikult silmas pidevat mängitamist, vaid pooletunniseid sutse vahetusest. Eks Adam, Downing ja co peavad ikka platsil oma tüseda palgaraha välja teenima.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Ei pidand ka ma, ei usu lihtsalt et nad miskit veel saavad. (või enam, eelmine hooaeg olid veits teised võimalused/filosoofia).

                    Täna võiks Andy mängu saada, nagu hakkas vahepeal midagi tulema, siis tagasi pingile. Tal oleks mänge vaja ja praegu pole miskit kaotada. Ja kui niiväga Henderson mängima peab siis aitab lõpuks sellest paremast äärest.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Pats+rassist

                      Andy on minuarust siis hea olnud, kui ta algrivistusse kuulub. Kui vahetusest tuleb, siis nagu ei pane kogu südamega. Pats+rassist ette palun! Aa ja Bellamy, Downing äärtesse.

                      Kommentaar


                        Bellamy vaevalt alustab, alles pühapäeval oli algrivistuses. Vigastusega on väljas ka Johnson.

                        Kommentaar


                          et teema kuivaks ei tõmbaks siis:
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Jah, härrased, oleme uhked vägeva särgisponsori üle! Palju olulisem kui punktid või tabelikoht.
                            Suurepärase Melwoodi akadeemia toomine argumendina eriti ei veena, sest seda olen ma 'pooli asjapulkade suust juba Houllieri aegadest saadik kuulnud. Kas edutati akadeemiast noori mängijaid aastal 2011? Ei, osteti Henderson ja Carroll.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              "If you can't comment on the position of England manager, then you can't comment on someone else's player, can you?"

                              Kenny ajab iga päevaga järjest jaburamat juttu ju?
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                sinu kogemustepagas peaks küll säherdune olema, et taolisi kritseldusi ja muidu väljaütlemisi ignoreerida.

                                e: marvi oma mitte
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X