320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Hendo oli pask ja võeti välja. Haters gonna hate.
    see oli esimene mäng, kus ma Hendo tegevusega rahul ei olnud - kinkis vastastele väravalöömiste võimalusi... sellist jama nüüd küll korraldada ei tohi, eriti veel tema.
    need kõnealused paar söötu, algatust olid muidugi ilusad, kuid vastaste oskuslikuma tegutsemise korral jäänuks sellest väheseks.

    kui suudaksime igal aastal kasvõi ühe Kelly sünnitada, siis oleks äge. selle juhtumiseks on muidugi aga vaja võimalusi anda - tänasel nextgen'i mängus ajax'i vastu on muidugi võimalus ennast noortel näidata ja esindusmeeskonna eest mängimise võimalus välja teenida.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Mis aga eilsesse puutub, siis väga eufooriasse sattuda ei maksa. Everton pole vist ammuilma darbit nii lõdva randmega võtnud. Moyes püüab üle pikkade aegade kah ühte karikat.
      sedant kindlasti. lainappi nähes pakkusin persepealt, et 60-ndal minutil toob ta 2-3 vihast härga sisse (cahilliga panin mööda)... lootuses, et seis on minimaalne. moysi plaani võis rikkuda meite poolt antud ründetegevuse vabadus, mis omakorda nende liinid natsa segi paiskas ja kontrate võimaluse tekitas.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Jalgpall ei olegi nii keeruline mäng - rohkem mehi kasti susima ja näed mis saab.
        Jäävad rahustid võtmata vahelduseks. Hurraa.
        Kange derby ? Ainult 1 kollane kaart ja 1 vahetus meie poolt. Hmm.

        Sigasüvaanalüüs tulevase 10 saatusekuupäeva kohta:

        1. Võõrsil - QPR - Viimase emotsiooni pealt peaks olema ära tehtav. Cisse liituks päras mängu Carrol'i ja co'ga õlleringidele LFC võitu tähistama, kui nii läheb.
        2. Kodus - Wigan - Me ei suuda tabelipõhjas olevat tiimi kodus loputada ? Peame suutma!
        3. Võõrsil - Newcastle - Üks põnevamaid mänge mida oodata. Kõik lihased tuleb tööle panna et sealt tulemus tuua. Hale, aga oskusteks üksi ei piisa ehk Õnne on ka vaja - sitaks!
        4. Kodus - Villa - Villa kodus tavaliselt ei ole nii hirmutav olnud. Ootused on nüüdki kolmepunktilised.
        5. Võõrsil - Blackburn - Aiabl***t, sellised kohtumisi me kohe oskame pe**e keerata.
        6. Kodus - Fulham - Aiabl***t, sellised kohtumisi me kohe oskame pe**e keerata.
        7. Võõrsil - West Brom - Aiabl***t, sellised kohtumisi me kohe oskame pe**e keerata.
        8. Võõrsil - Norvich - Saame kaela. Vastased on sel hooajal kõvast puust.
        9. Kodus - Chelsea - Naudin sinisärklastega madistamisi ja kaldun arvama, et LFC tiim on samameelt. Suurem nimi paneb mehed pingutama ja vähemalt viigipoiss ikka.
        10. Võõrsil - Swansea - Lihtne, eelmise mängu kaotuse puhul tuleb siit võit, aga võidu puhul kaotus.

        Mõnes mõttes päris tore, et Arsehole, Manshittisid ja dirtyHarrysid pole listis, samas meie puujalgsus avaldub tihedamini just kõigi ülejäänute vastu mängides.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Tundus, et Sa võtsid seda "haters gonna hate" enda pihta suunatuna.
          see oli lihtsalt esimene kord, kui tema tegevus essugi ei meeldinud ning negatiivne kriitika asjakohane
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Mõni on vist juba märtsi päikesepiste saanud
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Me säraküünlamees.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Henderson oli eile isegi Hendersoni kohta päris OK Henderson,mis muidugi ei muuda teada vähem töllakaks Hendersoniks.
                How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                  2. Kodus - Wigan - Me ei suuda tabelipõhjas olevat tiimi kodus loputada ? Peame suutma!
                  Ära sõna ära Muidu loogiline mõttekäik, natuke rahulikum tunne tõesti et arsesid ja spurse ja mane pole, chelskyga on see hooaeg juba niigi koduselt tuntud.
                  Kõige tähtsam on nüüd pühenduda ja karikas edasi saada.
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Kas kellelegi veel tundub, et Ott Järvela ei kirjuta 'poolist kunagi midagi positiivsest? Alati leiab, kus vinguda ja iniseda..

                    Kommentaar


                      Keda huvitab, siis siit peaks saama vaadata tänast noorte Nextgeni mängu Ajaxi vastu. Algusaeg 9.15

                      E: lükati veel 15 minuti jagu edasi, 9.30 siis

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Britfag Vaata postitust
                        Kas kellelegi veel tundub, et Ott Järvela ei kirjuta 'poolist kunagi midagi positiivsest? Alati leiab, kus vinguda ja iniseda..
                        Ta ju pmst Manu kapifänn ? või eksin ?
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                          Ta ju pmst Manu kapifänn ? või eksin ?
                          ei eksi
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Nextgeni semis siis totaalne näopeks. Esimene poolaeg veel kahega taga olla oli natuke karm, arvestades, et siis tekitati palju võimalusi, Suso mögas penalti ära ja Ajax kasutas oma ainsad võimalused täielikult. Wisdom ja Adorjan olid asjalikumad. Teisel poolajal läks poistel kole kiirelt tuju ära. Põhiliselt ei osatud kaitsetele katet pakkuda ja anti kergelt ruumi ja löögivõimalusi. Flanagan ja Robinson olid mõlemad puudu, sest neid 'võib vaja minna karikamängus'.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              seis jäi siis mingi tuhat null
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                seis jäi siis mingi tuhat null
                                Pühad pabulad tõesti, 0:6. Pole esimene kord sel hooajal kui 'pooli akadeemiat Euroopas naeruvääristatakse.
                                Ward, McLaughlin, McGiveron, Sama, Wisdom, Coady, Sterling, Roddan (Morgan 60), Ngoo, Adorjan, Sterling.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X