320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    sinu kogemustepagas peaks küll säherdune olema, et taolisi kritseldusi ja muidu väljaütlemisi ignoreerida.

    e: marvi oma mitte
    Sul omal ka nii häbi, et targem on lihtsalt silmad kinni ja näpud kõrva toppida?
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Kenny pole kunagi ajakirjanikesägadesse, ega muidu imalatesse tegelastesse hästi suhtunud... tavaline kaitsereaktsioon on sitt suhkruga segada ja seda serveerida.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
        Bellamy, Downing äärtesse.

        millal Bellamy viimati 442 äärepoolkaitsja oli? vb nufc-i aegadel,

        tavaliselt saab ta just siis hädavajalikku puhkust, kui Carroll-Suarez platsil,
        kolmekesi korraga tavaliselt platsil ei ole
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          sinu kogemustepagas peaks küll säherdune olema, et taolisi kritseldusi ja muidu väljaütlemisi ignoreerida.
          Phäh, mina ei ole jama ajamist kunagi tolereerinud. Võib-olla jänkidest omanike jaoks ongi särgisponsorlusest saadav raha kõige olulisem, aga pikaajaline poolehoidja taolist rumalust lugeda ei taha.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Liverpool: Reina, Kelly, Enrique, Skrtel, Carragher, Spearing, Gerrard, Henderson, Downing, Suarez, Carroll.
            Subs: Doni, Shelvey, Maxi, Flanagan, Kuyt, Adam, Coates.

            Kommentaar


              Reina, Kelly, Enrique, Skrtel, Carragher, Spearing, Gerrard, Henderson, Downing, Suarez, Carroll.
              Subs: Doni, Shelvey, Maxi, Flanagan, Kuyt, Adam, Coates.

              Niiet, onu Bellat pole üldse, Kuyt pingil sest Henderson on ju naturaalne paremäär. Muidu pole palju halada, Adam peab pingilt vigu tegema.

              e: sorry, topelt post
              ★★★★★★

              Kommentaar


                millepärast sa arvad, et Hendo äärel üldse mängib? või noh, tegelikult on lihtsalt variant 4-2-3-1 mängida, kus Ott ja Hendo kaerajaani tantsivad.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  "If you can't comment on the position of England manager, then you can't comment on someone else's player, can you?"

                  Kenny ajab iga päevaga järjest jaburamat juttu ju?

                  vana-hea knee jerkija.
                  How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                  Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                  Kommentaar


                    Normaalne, vähemalt rünnakul variante pall võrku ka vahelduseks saada äkki? Bellamy jah vana mees juba, saab puhata + 2 head vahetust Adam ja Kuyt. Mis seis Maxi`ga on?

                    Kommentaar


                      Maxi oli vahepeal vigastatud, kuid nüüd nagu võiks mängu ka saada.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Söön oma sokid ära kui Hendo soliidse mängu teeb.
                        Miks on vaja teda koguaeg põhisse pushida, ei saa aru.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas KingK Vaata postitust
                          Söön oma sokid ära kui Hendo soliidse mängu teeb.
                          Miks on vaja teda koguaeg põhisse pushida, ei saa aru.
                          No kui 26 mängu jooksul on üks sööt ja üks värav ära tulnud siis tõenäosusteooria ütleb, et kunagi võib see jälle juhtuda.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            matemaatiliselt on võimalik elulõpuni ka sitasti joosta

                            Kommentaar


                              tõsiselt vihane derby. mingi kolm viga? xanax'it on vist joogivette segatud.

                              aga SG lonkamine ja sääre näppimine plnd nüüd päris see vaatepilt, mida tahtnuks poolaja lõpus näha.

                              e: lõpuks sai xanax ikkagi välja higistatud. palju õnne SG-le ja moysile.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Isend Kelly, M. vääris täna põhjalikumat vaatlust.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X