320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust


    bosside boss
    Kvaliteettreeneri märk.

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Just. Asjahuviline Nohik juba teab, mida 'pooli toetajad arvavad. Hodgson on jänkide mees ja viib klubi pärast Benitezi juhtimisel saadud liigavõitu põhja.
      No vahemalt niisugust juttu ajas mulle uks hooajapileti hoidja... Millest sinumeelest siis need protestid?

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Kolmeaastane leping on sõlmitud.
        Tõenäoliselt umbes kaks ja pool aastat liiga pikk leping, eriti veel, kui uusi omanikke otsitakse. Aga noh, miks ka mitte, kui raha on.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Juhatuse esimees Martin Broughton: "Ühtegi ostupakkumist 'poolile tänaseks tehtud pole, ometi loodame, et augusti lõpuks saab diil tehtud".
          Just selline, pehmelt öeldes vastuoluline sõnum.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Hodgsoni tulek on igatahes positiivne ja loodetavasti suudab ta 'pooli ikka õigele kursile tagasi viia (Meistrite Liiga). Kuna raha on vähe ja mängijad väga palju, võiks ju isegi loota et ehk müüakse nüüd mõned El Zhari tüüpi mängijad maha kellest kasu ei ole ja kelle Benitez kokku ostis, lootuses, et ehk on temas peidus suur talent. Võib-olla suudab Hodgson ka mõne poisi akadeemiast meeskonda tuua? Tore oleks. Dalglish igatahes kiitis treeneri valiku heaks.

            Lucas juba moosib Hodgsonit, et too teda ikka väljakul hoiaks

            Uue treeneriga ka uus sponsor, Standard Chartered võttis Carlsbergilt üle, seda võib ka näha pildi tagaplaanil ja klubi kodukal

            Kommentaar


              Thomas Ince - winger, poolik - Paul'i poeg
              Andre Wisdom - igasugune kaitsetegevus - Leeds'i poiss
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Vabandust aga kui mul on valida, et kas vaatan kuidas N'Gog näitab oma olematut taset või seda teeb mingi 17-18 aastane inglane, siis ma valiks teise variandi .

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Seda väitis ta Torrese ja Gerrardi kontekstis, kui mu mälu mind ei peta, mispeale tekib küsimus, et mis kuradi mõte on siis üldse müüa? Algul oli jutt, et on vaja staare müüa, et võlga vähendada, nüüd et siis saame uusi (ja sitemaid?) mängijaid osta.

                  Teine asi, mida te (te kõik, mitte Macca) võiksite mulle selgitada, on see lootus akadeemiale ja noortele. Müüme selle-selle-ja-selle maha ja toome akadeemiast noored inglased peale! Keda sealt tuua on? Muidugi oleks tore, kui El Liverpool muutuks taas briti klubiks, aga mõelge sellele koledale kvaliteedilangusele ka korraks.
                  Akadeemia -> Reservid: Martin Kelly, Dani Pacheco, Daniel Ayala, Jonjo Shelvey ja miks mitte ka Jay Spearing. Ning miks ainult inglased, akadeemias pole ainult inglased, asi pole mitte ainult inglastes vaid selles, et Rafa ajal ei toodud akadeemiast minu mäletamist mööda mitte kedagi meeskonda, vaid osteti mängijaid kalli raha eest ja müüdi odavamalt maha. Kes tulid akadeemiast meeskonda eelmiste treenerite käe all? Sellised tegijad nagu Gerrard, Carragher, Fowler, Owen ja McManaman. Kvaliteedilangus? Tuleb mõtelda pikemas perspektiivis mitte tahta kohe liigavõitu ja Euroopa karikaid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zip Vaata postitust
                    Akadeemia -> Reservid: Martin Kelly, Dani Pacheco, Daniel Ayala, Jonjo Shelvey ja miks mitte ka Jay Spearing. Ning miks ainult inglased, akadeemias pole ainult inglased, asi pole mitte ainult inglastes vaid selles, et Rafa ajal ei toodud akadeemiast minu mäletamist mööda mitte kedagi meeskonda, vaid osteti mängijaid kalli raha eest ja müüdi odavamalt maha.
                    Mul vist keelati kirjutada, aga ei suuda. Kui soov on Premieri jääda, siis reserve edutades seda teha ei õnnestu. Sinu nimetatud mängijad (v.a Shelvey, kes pole ennast veel üldse 'poolis tõestanud) olid akadeemias siiski aastaid tagasi. Rafa reformitud Akadeemia on alles jalad alla saanud ja Ince'i, Wisdomi ja Coady'ga läheb veel veidi aega.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      Akadeemia -> Reservid: Martin Kelly, Dani Pacheco, Daniel Ayala, Jonjo Shelvey ja miks mitte ka Jay Spearing. Ning miks ainult inglased, akadeemias pole ainult inglased, asi pole mitte ainult inglastes vaid selles, et Rafa ajal ei toodud akadeemiast minu mäletamist mööda mitte kedagi meeskonda, vaid osteti mängijaid kalli raha eest ja müüdi odavamalt maha. Kes tulid akadeemiast meeskonda eelmiste treenerite käe all? Sellised tegijad nagu Gerrard, Carragher, Fowler, Owen ja McManaman. Kvaliteedilangus? Tuleb mõtelda pikemas perspektiivis mitte tahta kohe liigavõitu ja Euroopa karikaid.
                      Me ootame juba pikemat aega liigavõitu, tahaks ikka kohe!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Mul vist keelati kirjutada, aga ei suuda. Kui soov on Premieri jääda, siis reserve edutades seda teha ei õnnestu. Sinu nimetatud mängijad (v.a Shelvey, kes pole ennast veel üldse 'poolis tõestanud) olid akadeemias siiski aastaid tagasi. Rafa reformitud Akadeemia on alles jalad alla saanud ja Ince'i, Wisdomi ja Coady'ga läheb veel veidi aega.
                        Okei, ütleme siis akadeemiast tulnud mängijad, ehk ütlesin veidike valesti, aga mõte jääb ikkagi samaks. Reservides noori ja andekaid mängijad on, võiks ju nendele ka võimalusi anda.

                        Algselt postitas Jose Vaata postitust
                        Me ootame juba pikemat aega liigavõitu, tahaks ikka kohe!
                        Ma isegi ei hakka sellele pikemalt vastama.

                        Kommentaar


                          Palju umbes mängijate ostuks eraldatud on, sest Livepoolil pole eriti sellega hõista ju?

                          Kommentaar


                            Yossi Benayoun on igatahes läinud, liitunud Chelseaga.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              kurb . Oli üks lemmikuid, miks Chelseasse :S

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jose Vaata postitust
                                Me ootame juba pikemat aega liigavõitu, tahaks ikka kohe!
                                Ennem kukute valja kui liiga voidate...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X