320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    owenit jahiti juba piisavalt kaua. pole viitsinud sirvida, oskab keegi öelda mis hinnaga tuli unitedesse?
    /

    Kommentaar


      Algselt postitas leht Vaata postitust
      mis hinnaga tuli unitedesse?
      Owen Hargreaves will complete his £17million move to Manchester United on July 1.
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        rossi lõi 14 mängust 9 kolli parma eest

        Kommentaar


          Chelsea vennad ei anna ikka alla ja siiamaani arvavad, et nad on Inglismaal parimad. Seekord siis Ferreira.
          Glooory glooory ManUnited!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas M_Kaasik Vaata postitust
            Chelsea vennad ei anna ikka alla ja siiamaani arvavad, et nad on Inglismaal parimad. Seekord siis Ferreira.
            Vb Chelsea olekski rohkem võitnud kui teda meeskonnas poleks.
            MU FCUK

            Kommentaar


              Kas mõni brass peale Gilberto Silva on ennast läbi ka löönud Inglise liigas? Mul nagu ei tule ühtegi meelde.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Kas mõni brass peale Gilberto Silva on ennast läbi ka löönud Inglise liigas? Mul nagu ei tule ühtegi meelde.
                Juninho Paulista on suht legend Boros

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Kas mõni brass peale Gilberto Silva on ennast läbi ka löönud Inglise liigas? Mul nagu ei tule ühtegi meelde.
                  küll anderson läbi lööma hakkab...

                  aga, rochemback on ka boros ju täitsa heast küljest ennast näidanud.

                  Kommentaar


                    99,9% kindel, et ründajat (ega kedagi teist) enam sel suvel ei osteta

                    Saha jääb siis arvatavasti...veel

                    Portugalis muideks sahistatakse, et Sporting saab Nani tehinguga seoses lisaks rahale ka ühe mängija. Kui need jutud tõeks osutuvad pakun isiklikult, et see mängija on Heinze, kes ligi dekaad tagasi Sportingus laenuks olles ka mõned mängud mängis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Epic Vaata postitust
                      99,9% kindel, et ründajat (ega kedagi teist) enam sel suvel ei osteta

                      Saha jääb siis arvatavasti...veel

                      Portugalis muideks sahistatakse, et Sporting saab Nani tehinguga seoses lisaks rahale ka ühe mängija. Kui need jutud tõeks osutuvad pakun isiklikult, et see mängija on Heinze, kes ligi dekaad tagasi Sportingus laenuks olles ka mõned mängud mängis.
                      No miks ei võiks sellisel juhul Richardson end Portugalis proovile panna?

                      Kommentaar


                        57 milli...ohjah kui nad põruvad? mõnus flopp tuleb siit loodame et siiski mitte kuigi oleks ise eelistanud mõnd staari juba f. torrest ründesse!! 57m tundub kuidagi uskumatu lihtsalt

                        Kommentaar


                          Eks see raha läks mõneti ka riskantselt. Ei ütleks et staare osteti, sest 2/3 ostudest pole valmis tooted, kuid samas on nad mõlemad potentsiaalsed staarid. Kui just Andersonist teine Kleberson või Djemba-Djemba ei tule ning kui Nani ei hakka liigselt Ronaldotama oma äärel. 1 hooaeg vaevalt Nani paugutab nagu Ronaldo praegu, samas on oht, kui mõlemal äärel üritaksid mehed ära teha ise ei jõuagi pall teistele. Samas siiski usun, et Giggs ja Scholes saavad vägagi palju mängida, kogemusi vajab see noor võiskond kindlasti. Ainult potentsiaaliga ei võideta liigat, on vaja ka kogemust, kindlust,stabiilsust jne.
                          Jään aga huviga ootama, mida SAF suudab vorpida Andersonist ja Nanist, kui miskit Ronaldo tüüpi, siis ikka päris hull värk.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                            Jään aga huviga ootama, mida SAF suudab vorpida Andersonist ja Nanist, kui miskit Ronaldo tüüpi, siis ikka päris hull värk.
                            Klebersoniga läks jah hästi. Ja Veroniga.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Mis ma oskangi öelda...päris karmiks võitluseks läheb keskväljal, sest ka Hargreaves on tulemas. Nii mõnigi nime teinud pallur peab see hooaeg oma minuteid kaotama seoses nende 3 uue nimega, mis lisanduvad. Mõistlik oleks nüüd teisejärgu mehed maha müüa/või välja laenata (Fletcher, Richardson). Carrick ja Hargreaves peavad hakkama võitlema koha pärast, millest ma arvan, et vähemalt hooaja alguses tuleb võitjana välja viimane. Või siis saavad nautida pinki 2 uut ja noort meest. Kahju, et ei suuda Fergusoni mõteid mõelda ja aru saada, mis ta mõtleb...
                              http://muhel.planet.ee/fm

                              EESTI FM (Football Manager) KLANN

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Villem Vaata postitust
                                Mis ma oskangi öelda...päris karmiks võitluseks läheb keskväljal, sest ka Hargreaves on tulemas. Nii mõnigi nime teinud pallur peab see hooaeg oma minuteid kaotama seoses nende 3 uue nimega, mis lisanduvad. Mõistlik oleks nüüd teisejärgu mehed maha müüa/või välja laenata (Fletcher, Richardson). Carrick ja Hargreaves peavad hakkama võitlema koha pärast, millest ma arvan, et vähemalt hooaja alguses tuleb võitjana välja viimane. Või siis saavad nautida pinki 2 uut ja noort meest. Kahju, et ei suuda Fergusoni mõteid mõelda ja aru saada, mis ta mõtleb...
                                Ma ei nõustu, et Fletcher peaks müüdama või välja laenutama. Mees on väga hea vahetus, kui mõni vend vigastusega välja peaks langema. Fletcher suudab keskväljal iga meest asendada. Väga häid mänge tegi see hooaeg.

                                Ainuke, kellest Manu võiks lahti saada on Richardson. Aga suur viga oleks Heinze ära lasta. Saha võiks kah pigem jääda. Siis tuleb lihtsalt loota, et ta suudab terve püsida, kuigi kahtlaselt pehme on see Saha. Aga kui ta vormis on on ta väga hea.

                                4-4-2 skeemiga läheb raskeks kõiki häid vendi ära mahutada. Aga kuna Scholesile ja Giggsile on nigunii asendust vaja on hea need asendused varakult hankida, et nad oleks võimelised neid kunagi lõplikult asendama.

                                Siiski eks näha ole, aga esimesel hooajal Nani ja Anderson ei pruugi veel valmis olla. Hea on siiski võimalikult palju kvaliteetseid vendi tiimis hoida.

                                Minu suurim hirm on Heinze lahkumine, mis oleks üks suur totrus, kuigi jah nagu ma aru saan on Heinze ise see, kes lahkuda tahab. Sahat kah poleks vaja müüa, kui just suurt rahapuudust pole. Ühe kõva tipuründaja võiks siiski veel juurde muretseda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X