320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    See on umbes sellel tasemel jutt, et tuuakse meeskonda James Harden, kaotatakse kõik mängud, aga kuna Hardenil on sitaks hea stats, siis ta tassis ju meeskonda.
    Kas sul on midagi isiklikku Ronaldo või Hardeni vastu?

    Ilmselgelt Manul ei vea hetkel kaitse ja keskpoolkaitse välja, kuid kaitsesse tundus ilmselt Ole-le nagu pole täiendusi eriti vaja eelmise hooaja põhjal ja toodi ainult Varane. Ma muidugi ei tea miks keskpoolkaitsesse kedagi juurde ei toodud aga ilmselt jällegi tundus Ole-le et pole sinna vaja kedagi või tõesti polnud siis kedagi lihtsalt saadaval. Hetkel proovitakse hakkama saada sellega, mis olemas on ja Ronaldo on tassinud siiamaani meeskonda.

    Ei tea ka sellist olukorda, kus Hardeniga mingeid "kõike mänge kaotatud" oleks. Hardeniga pigem jõudis ju Rockets playoffi iga aasta NBA-s ja isegi seal päris kaugele mõned aastad. Ei ole kõige suurem kossujälgija aga seda tean isegi. Igatahes on sul huvitavad hüpoteesid aga võiks nagu mingit sisu ka nendes olla.

    Kommentaar


      Classic CR7 on kõiges süüdi plaat.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        See on umbes sellel tasemel jutt, et tuuakse meeskonda James Harden, kaotatakse kõik mängud, aga kuna Hardenil on sitaks hea stats, siis ta tassis ju meeskonda.
        ei ole väga kossu fänn, aga kas nbas ei ole mingeid palgalimiite klubi peale? ehk kui hardeni palkad võid olla ka jeff bezos, aga teisi bosse tuua ei saa?

        manul raha on, limiiti on küllaga, oleks CM keda oleks tuua tahetud oleks ju ta ka toodud oli mu mõte.

        mctominay, fred, matic, pogba, van de beek, arvas et nendest piisab. järgmine suvi leiab kellegi kes tahab tulla mängima mitte palka lüpsma, see suvi kedagi sellist ilmselt ei olnud.

        ma kusjuures arvan, et oleks ronaldo näiteks kohe peale EMi toodud, oleks toodud ka CM. Ronaldoga koos mängimise võlu vms ja oleks tahtjaid rohkem olnud.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Mind pani muigama.

          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            See on umbes sellel tasemel jutt, et tuuakse meeskonda James Harden, kaotatakse kõik mängud, aga kuna Hardenil on sitaks hea stats, siis ta tassis ju meeskonda.
            Natukene no offence siiralt, aga Telekavaataja vibe, et noo ei meeldi see Ronaldo ja sõber ütles ka, et ta näeb gay välja ning krt ignoreerime neid mängulõppude väravaid ja keskendume sellele, et Liverpooli vastu 4:0 peal sammu rohkem tagasi ei töötanud ja üldse ta on tegelt ikka gay vend ja tema on kõiges süüdi.

            Ronaldo puhul ei saa üle ega ümber sellest, et palju tema nimi ka tagasi toob. Täpselt need samad särgimüügid, sponsorlepingud, tähelepanu üleüldiselt + uute fännide toomine tuleviku perspektiivis jne jne. Ronaldo toodi viimasel hetkel nii plaaniväliselt ja jõustus see alles viimasel päeval seega suurem tõenäousus oleks ju olnud, et kas Manu poleks üldse kedagi enam toonud või oleks olnud mingi max panic deadline. Kõigist kolmest stsenaariumist Cristiano Ronaldo kõlaks ju justkui dream? ei?

            Kommentaar


              Püüa aru saada, mida enamik mitte ManU fänne ja mitte sina öelda püüavad.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Püüa aru saada, mida enamik mitte ManU fänne ja mitte sina öelda püüavad.
                wat ?
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  wat ?
                  Tead, ma ei viitsi.

                  Ronaldo on maailma parim mängija ja ilma temata te oleksite siis täiesti lootusetud nii Premmis kui ka Meistrite Liigas. Ilmselgelt mõjub tema kohalolek ainult positiivselt teie võistkonnamängule. Ilmselgelt teil on kõik balansis ja hästi.

                  Las jääda.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Tead, ma ei viitsi.

                    Ronaldo on maailma parim mängija ja ilma temata te oleksite siis täiesti lootusetud nii Premmis kui ka Meistrite Liigas. Ilmselgelt mõjub tema kohalolek ainult positiivselt teie võistkonnamängule. Ilmselgelt teil on kõik balansis ja hästi.

                    Las jääda.
                    ma sain aru, et jutt on sellest, et ronaldo toomise pärast ei ostetud CDMi?? a ma vist ei pannud tähele, et nasfali postituses on mingi telekavaataja jutt sees, olge sõbrad.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Tead, ma ei viitsi.

                      Ronaldo on maailma parim mängija ja ilma temata te oleksite siis täiesti lootusetud nii Premmis kui ka Meistrite Liigas. Ilmselgelt mõjub tema kohalolek ainult positiivselt teie võistkonnamängule. Ilmselgelt teil on kõik balansis ja hästi.

                      Las jääda.
                      Kui parafraseerida, siis... oled väga õnnelik unitedi praeguse seisu üle? Maru tihti eksid siia

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Maru tihti eksid siia
                        No keegi eesti jalka foorumis ei taha minuga Lokomotivi perspektiivide üle arutleda
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          No keegi eesti jalka foorumis ei taha minuga Lokomotivi perspektiivide üle arutleda
                          See kurb. Aga ma muidu nõus selle iroonilise noodiga krissu osas + mõnu hardeni võrdlusega. Meeskond on rohkem kui 11 individualisti. Kindlasti on krissu oma mentaalsuse ja oskuste poolest kõige tõenäolisem 90+3 värava lööja tänase päeva jalgpallis. Iseasi, kas tiim ilma temata vajaks nii väga 90+3 väravat. Viimane kipub nendes krissu bandwagoni analüüsides tihtipeale kaduma minema.

                          Kommentaar


                            Mulle tundub, et Mänks on nii rikas tiim et suudab mitme erineva joonise jaoks samal ajal mängijaid tiimis hoida. Võib-olla muidugi jonnivad pingil aga see selleks. Mu point selles, et Ronaldo on väga hea relv mängudes kus suudetakse metsikult domineerida ja võimalusi luua. Crissu nina ja liikumine on sellists olukordades suurepärane.

                            Nüüd kui võtta mängud, kus Mänks ise on 90min parteris (Näiteks mingi City, Liverpool, Bayern vms), siis oleks sinna otstarbekam keegi teine panna. Noh sest 10kesi on ikka lihtsam pressi teha ja palli võita kui 9kesi. Aga nüüd katsu sa Ronaldole öelda et sa sellises mängus pingil istud...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              See kurb. Aga ma muidu nõus selle iroonilise noodiga krissu osas + mõnu hardeni võrdlusega. Meeskond on rohkem kui 11 individualisti. Kindlasti on krissu oma mentaalsuse ja oskuste poolest kõige tõenäolisem 90+3 värava lööja tänase päeva jalgpallis. Iseasi, kas tiim ilma temata vajaks nii väga 90+3 väravat. Viimane kipub nendes krissu bandwagoni analüüsides tihtipeale kaduma minema.
                              Ma loodan, et Telekavaataja ei solvunud nüüd, et ma max sõbralikult nokkisin (inimesed koroonastressis võtavad viimasel ajal tihti jube hinge), aga ntks hetkel sinu postitusest kumab ka läbi natukene seda, et noh tore, et lööb 90+3 mõne ja otsustab ära, aga keskendume ikkagi halbadele asjadele ehk kaotustele. Siin ju analüüsiti mingihetk ehk peale Liverpooli mängu välja reaalselt, et Manu on kõige vähem liikuvam meeskond liigas jne ning põhjused peaks leiduma seal, aga tekib see effekt, et Cristiano Ronaldo on Cristiano Ronaldo ja kuna ta on kõige parem, siis tema ka vastutab kogu meeskonna eest. See on umbes sarnane, et teatejooks 4x100 ja esimesed kaks aeglast vahetust jäävad 50m taha ja siis kõige kiirem ankrumees saab puid alla, et no miks sa nüüd ei võitnud...

                              Ja kui sa võtad Ronaldo ajaloo lahti ja vaatad kas või praegu tema füüsilist vormi, siis on kõige lihtsam tõdeda, et kui see meeskond oleks taktikaliselt ja koosluselt võimeline tiitlile võistlema, siis Ronaldo taha ei jääks mitte midagi ja tema oleks see viimistleja ka nüüd ja praegu. Manu oli ülimalt ebastabiilne ka eelmisel hooajal ja see asi ei toiminud ning natukene imelik ja naiivne ongi loota, et üks vend tuleb ja kõrvaldab/kompenseerib kõik puudused ja järsku tõstame karikaid.

                              Kolmandat viisi kui tema puudused nüüd tõesti nii räigelt mängu rikuksid tema heade omaduste kõrval, siis selliseid ajaloosi kolm korda järjest CL võite, Portugali Emi võite jne ei oleks saanud mitte mingi tõenäoususega tulla eriti veel kui ta mängis iga mäng 90 minutit lihtsalt ei oleks saanud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Ma loodan, et Telekavaataja ei solvunud nüüd, et ma max sõbralikult nokkisin (inimesed koroonastressis võtavad viimasel ajal tihti jube hinge), aga ntks hetkel sinu postitusest kumab ka läbi natukene seda, et noh tore, et lööb 90+3 mõne ja otsustab ära, aga keskendume ikkagi halbadele asjadele ehk kaotustele. Siin ju analüüsiti mingihetk ehk peale Liverpooli mängu välja reaalselt, et Manu on kõige vähem liikuvam meeskond liigas jne ning põhjused peaks leiduma seal, aga tekib see effekt, et Cristiano Ronaldo on Cristiano Ronaldo ja kuna ta on kõige parem, siis tema ka vastutab kogu meeskonna eest. See on umbes sarnane, et teatejooks 4x100 ja esimesed kaks aeglast vahetust jäävad 50m taha ja siis kõige kiirem ankrumees saab puid alla, et no miks sa nüüd ei võitnud...

                                Ja kui sa võtad Ronaldo ajaloo lahti ja vaatad kas või praegu tema füüsilist vormi, siis on kõige lihtsam tõdeda, et kui see meeskond oleks taktikaliselt ja koosluselt võimeline tiitlile võistlema, siis Ronaldo taha ei jääks mitte midagi ja tema oleks see viimistleja ka nüüd ja praegu. Manu oli ülimalt ebastabiilne ka eelmisel hooajal ja see asi ei toiminud ning natukene imelik ja naiivne ongi loota, et üks vend tuleb ja kõrvaldab/kompenseerib kõik puudused ja järsku tõstame karikaid.

                                Kolmandat viisi kui tema puudused nüüd tõesti nii räigelt mängu rikuksid tema heade omaduste kõrval, siis selliseid ajaloosi kolm korda järjest CL võite, Portugali Emi võite jne ei oleks saanud mitte mingi tõenäoususega tulla eriti veel kui ta mängis iga mäng 90 minutit lihtsalt ei oleks saanud.
                                Krissu on väga hea olnud omades tegemistes, vastupidist ei ole vast keegi väitnud. Kunagi oli Realil ka väga hea meeskond individuaalsete võimekuste baasil ja värbamisstrateegia ka , kuidas tulemused meeskonnana arvestades potentsiaali, kuidas meeskonna balansseeritus? Ma ei tea muidu, et keegi oleks siin krissut süüdistanud kehvas vormis. Aga arutelu selle üle, et ehk ka maailma parim mängija ei tee konkreetset meeskonda niivõrd palju paremaks (sest tegemist on meeskonnamänguga) on loogilisem kui mingi ebaloogiline rant, et ta ainukesena meid tassib. Vaata squid game kui ei usu - seal ka füüsiliselt nõrgem sats tegi füüsiliselt tugevamale köietõmbes ära xd

                                Kommentaar

                                Working...
                                X