320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    salvestame.
    Ohooo, kasutad irooniat coping mechanismina ?

    Enda postitused viimase pooleteist kuni kahe kuu osas ka salvestatud ikka kenasti? Näiteks need, kus mainitud, et "võidame järgmised 10 mängu ja siis kriitikutel OGSi osas suu kinni" ?

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Ohooo, kasutad irooniat coping mechanismina ?

      Enda postitused viimase pooleteist kuni kahe kuu osas ka salvestatud ikka kenasti? Näiteks need, kus mainitud, et "võidame järgmised 10 mängu ja siis kriitikutel OGSi osas suu kinni" ?
      Mis ta seal valesti ütles? Kui me oleks võitnud, olekski paljudel natukene vaiksem see asi olnud ju?

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Mis ta seal valesti ütles? Kui me oleks võitnud, olekski paljudel natukene vaiksem see asi olnud ju?
        Oleks tädil rattad, oleks omnibuss.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Oleks tädil rattad, oleks omnibuss.
          Just, seda tagantjärele targutamist on alati lihtne teha. Asjad läksid nagu läksid, meil on hooaeg alles 1/3 peal ja teha on veel palju, nüüd tuleb lihtsalt analüüsida asju ja teha õiged muudatused.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
            Muidu võiks De Gea ka olla

            kas Maguire määramise taga oligi mõte, et keegi võiks alt liine suunata ja juhendada
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Kedagi huvitab siis Carrick on ka esimese presseri pidanud koos meie kõigi lemmikkapteniga. .
              Van Der Sar saved it, United again!

              Kommentaar


                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                kas Maguire määramise taga oligi mõte, et keegi võiks alt liine suunata ja juhendada
                Selle jaoks ei pea kapten olema, et liine suunata ja juhendada.
                Kapten võiks olla ikka tugeva mentaalse poolega eeskuju teistele ja tugev isiksus.

                See on jah kurb, et Maguire hoolimata punasest kaardist liigas järgmises mängus (CLis) mängida saab. Sorry, aga ma tõesti disresptectin teda. Eelmise hooaja lõpus ennem vigastust mul tekkis lootus tema suhtes, aga nüüd...ei.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                  Kedagi huvitab siis Carrick on ka esimese presseri pidanud koos meie kõigi lemmikkapteniga. .
                  Siit jäi küll mulje, et Carrick teeb paar julgemat muudatust homseks. Kas ka päriselt jätab mäkaiveri pingile ja Ronaldo vöi De Gea kapteneerima, ikkagi väga ei usu.
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Võib-olla kuskil kihlveokontoris.

                    Aga võtke muidugi Pochettino. Siis on kindel, et te ei võida järgmise treeneriga ka mitte kunagi mitte midagi.
                    Hetkel nõustun kasutajaga Tofoa - United/Pochettino ei tundu kuidagi sobivat. Ma reeglina ei käi Inglismaa teemades "sital" ja ei soovi haava peale soola raputada aga pole kunagi mõistnud seda Pochettino haipi - võimalik et asi on minus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      Siit jäi küll mulje, et Carrick teeb paar julgemat muudatust homseks. Kas ka päriselt jätab mäkaiveri pingile ja Ronaldo vöi De Gea kapteneerima, ikkagi väga ei usu.
                      Maguire on liigas kaartidega eemal, seega CLs alustab kindlalt, ei saa riskida mõne teise mehe vigastusega.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Hetkel nõustun kasutajaga Tofoa - United/Pochettino ei tundu kuidagi sobivat. Ma reeglina ei käi Inglismaa teemades "sital" ja ei soovi haava peale soola raputada aga pole kunagi mõistnud seda Pochettino haipi - võimalik et asi on minus.
                        Noh, SAF on Pochi suur kangelane..Kui see peaks olema mingi faktor..Ma isiklikult tahaks näha, mida ta selle meeskonnaga suudab teha. Mina ehk eelistaks VÕIBOLLA Zidane'i aga Pochiga oleks rahul, annaks võimaluse hea meelega. Rodgers võtaks veidi hambaid krigistama kuna väga raske oleks silm kinni pigistada tema ajaloo suhtes...
                        Van Der Sar saved it, United again!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                          Noh, SAF on Pochi suur kangelane..Kui see peaks olema mingi faktor..Ma isiklikult tahaks näha, mida ta selle meeskonnaga suudab teha. Mina ehk eelistaks VÕIBOLLA Zidane'i aga Pochiga oleks rahul, annaks võimaluse hea meelega. Rodgers võtaks veidi hambaid krigistama kuna väga raske oleks silm kinni pigistada tema ajaloo suhtes...
                          Arusaadav, oleks tõesti huvitav jälgida, et mida ta praeguse satsiga suudaks ja mul poleks selle vastu miskit, kui ma eksiks - jalgpalliromantik minus ei soovinud ka Olele halba aga kõik näis tema vastu olevat (klubi aegunud üleminekutestrateegia, nõrgad taustajõud, kogenematus jne.)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Vaatasin nüüd MOTDi ja juba enne seda viimast klippi, kus Solskjaer läks fännide käest andestust paluma ja Bruno signaliseeris, et mängijad pole bossiga, tundus mulle, et vähemalt Bruno, Maguire ja mõni veel tegid kõik selleks, et see mäng kaotada. Bruno oksakohaga oma kasti suunas klaarimine, kellegi peaga vaheltlõige nii, et pall läks otse üles, mitte klaariks jne. Maguire teine viga oli ka selline, et kui tahet võis näha.
                            Nii vara võiks ikka pudelil korgi peal hoida.
                            Algselt postitas Plechazunga
                            Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                            Hmm, that didn't really work.

                            Kommentaar


                              Isiklikult tahaks kõige rohkem uue treenerina näha kas Pochi või ten Hagi. Tunduvad kõige asjalikumad mihklid. Ega Zinedine ka paha oleks, aga millegi pärast pole kindel kas ka tema suudaks Unitedi käima tõmmata. Ainuke lootus selleks hooajaks on, et järgmine hooaeg tahaks CLis olla. Mängijate kohta ei oskagi tutkit öelda, las uus juht hindab kui tuleb. Mõni on paras pede jah.

                              Kommentaar


                                Poch oleks täiesti vale valik. Kui tuleb loodan, et pean sõnu sööma. Aga ta on ju täielik pehmo, Olel oli vähemalt tapjainstinkt, ka peatreenerina, läks erinevalt näiteks Mourinhost igat mängu võitma ja see mulle meeldis. Ei olnud seda, et lähme Anfieldile või Emptyhadile ja mängime viigi peale nagu portugallane.
                                Mis on Pochil ette näidata? Null, mis null. Ei ühtegi tiitlit, ei suutnud isegi PSG tiitlini viia, ajuvaba. Solskjaer vähemalt viis Molde nende 100 aastase ajaloo juures esimest korda tiitlini ja suutis teisegi võita. Pochettino on ju lausa isegi seda öelnud, et tiitlid polegi olulised. Noo tere tulemast Unitedisse siis. Lisaks on mul meeles see, kuidas ta pärast Meistrite Liiga poolfinaali võidupisaraid valas, sellise suhtumisega ei saagi finaali võita.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X