320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aitäh, kuid reegleid oskan ise ka lugeda. Endiselt, üks ei puutu palli ja pole sulus, teine ei puutu palli ja on sulus, kus on vahe. Natuke liiga palju ei jää selle "kohtuniku arvates" punkti peale? Mõjutab ikka vägagi vastasvõistkonna liikme mängu ju, kui pallist poole meetri kaugusel löögi- või sööduliigutus teha. Mis sest, et palli ei taba. Passiivse suluseisu mõiste võeti nagu kunagi kasutusse pigem selle eesmärgiga, et kuskil kaugemal äärel uitav kodanik mängu seisma ei paneks, nüüd võib ka otse palli kõrval trikke teha ja loota, et äkki seekord ei tulegi vilet. Ma ei tea, minu jaoks on nagu natuke veider. Mis edasi, varsti on palli puutumata seal ümber stepoverid ka lubatud, kuni tagant teine mees järgi jõuab ja ära lööb?
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Kui aus olla siis minu arust oleks selle Terry värava suluseisuks ära lugema, sest Drogba siiski üritas palli puudutada (ning väravat enda nimele saada). See on ju pallile järgi minek või mis?
      Kui siin tsiteerida neid reegleid mis juba siia kirjutada siis:
      "Mängija rikub suluseisu reeglit siis, kui sel momendil on pall tema võistkonna
      mängija valduses või puutub tema võistkonna mängijat ja mängija on kohtuniku
      hinnangul mängus aktiivselt osalev:
      * mõjutades mängu
      * mõjutades vastasvõistkonna liikme mängu
      "

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Aitäh, kuid reegleid oskan ise ka lugeda. Endiselt, üks ei puutu palli ja pole sulus, teine ei puutu palli ja on sulus, kus on vahe. Natuke liiga palju ei jää selle "kohtuniku arvates" punkti peale? Mõjutab ikka vägagi vastasvõistkonna liikme mängu ju, kui pallist poole meetri kaugusel löögi- või sööduliigutus teha. Mis sest, et palli ei taba. Passiivse suluseisu mõiste võeti nagu kunagi kasutusse pigem selle eesmärgiga, et kuskil kaugemal äärel uitav kodanik mängu seisma ei paneks, nüüd võib ka otse palli kõrval trikke teha ja loota, et äkki seekord ei tulegi vilet. Ma ei tea, minu jaoks on nagu natuke veider. Mis edasi, varsti on palli puutumata seal ümber stepoverid ka lubatud, kuni tagant teine mees järgi jõuab ja ära lööb?
        Minule näikse tunduvat, et läheb hingusele see passiivne suluseisu reegel, vähemalt sellisel kujul. Küllaltki jaburad olukordi saab viimasel ajal näha. 16-kastis võiks vähemalt selle passiivse suluseisu reegli ära kaotada. Kui oled sulus, siis oled sulus.
        AILTON

        Kommentaar


          Mitte, et ma viitsiks kamba Unitedjuugendiga vaielda, aga igaüks võib ise otsustada.

          Üldiselt Ancelotti vastus suluseisu küsimusele näitas ära kuidas asi oli: "It's very difficult for the linesman to see because I don't know how many centimetres was it."

          Kommentaar


            Muidugi United saab nii palju üleaega kui vaja, mõnikord ka väikse penalti, seda eriti Mike Rileyga ja kohtunik vilistab alati nende kasuks, alati. Lõõpimiseks tore küll, aga tundub, et mõned kasutajad usuvad seda tõsimeeli või ei saa nad lihtsalt aru millal mõnele naljale võiks puhkust anda.
            Teemas tegelikult ei täheldanud, et mõni Unitedi pooldaja ajanuks kaotust kohtuniku kaela, aga üsna nigela partii vilistas Atkinson küll ja seda mõlema poole kahjuks. Punanina jällegi ei suuda üllatada ja kogu meeskond puhub sama vilet, midagi muud oleks naiivne oodata, lihtsalt ei sobi Fergusoni karakateriga.

            Aga Unitedi keskväli näikse küll sel hooajal üsna õnnetu, kuidagi ei näe kuskohast regulaarselt neid toitvaid läbisööte või mängutempo kontrollimist tuleks. Giggsile päris iga mäng ei passiks loota ja muud tegelased on kõik lihtsalt sellised tublid squad-playerid. Evansi krediit ja austajate hulk samas kasvas eile kindlasti, kaunis löök, keda huvitab, et kogemata, viie punkti vääriline sellegipoolest.

            Kommentaar


              kui see juugend minu kohta käis, siis esiteks aitäh komplimendi eest, aga ega ma nüüd nii noor ka pole enam.
              teiseks ei kottind ausalt öelda üldse see eilse mängu olukord, värav loeti ja that's that, oleks punkte tahtnud, oleks võinud ise mõne oma võimaluse päris jalgpallurite kombel ära lahendada. kõik. antud juhul oli vähe põhimõttelisem küsimus.

              aga see Miku poolt pakutud 16 kasti variant kõlab tegelikult täitsa viisakalt ju. s'plätteri telefoninumbrit ei ole kellelgi?
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Vot nii. Elevandi tegi tänamatu töö ära ja tegi puust ja punasest ette, et suluseis, mis suluseis. Või tegelt, arvestades Ancelotti tsitaati - nendes FIFA reeglites, mitu sentimeetrit see veamarginaal on, millal suluseisus viibimine ok on?
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  käpakil mängija enam suluseisu piirina ei loe?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                    käpakil mängija enam suluseisu piirina ei loe?
                    Mis ajast käed suluseisu piirina loevad?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      On Fergie üldse Ancelotti juhendatavat meeskonda kunagi suutnud lüüa?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        On Fergie üldse Ancelotti juhendatavat meeskonda kunagi suutnud lüüa?
                        Miks ei, Milanit kolm aastat tagasi poolfinaali kodumängus 3:2 ju võideti.

                        Ja sellest ei räägi, mis pärast sai!
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Miks ei, Milanit kolm aastat tagasi poolfinaali kodumängus 3:2 ju võideti.

                          Ja sellest ei räägi, mis pärast sai!
                          1999. CL-i poolfinaalis polnud Ancelotti pukis?
                          Little things worry little minds.

                          Carlo Ancelotti, 2009

                          Kommentaar


                            Jah, oli küll ja seisud jäid vastavalt kodus 1-1 ja võõrsil 3-2, kusjuures tuldi välja kaheväravalisest kaotusseisust , kui mu mälu nüüd mind alt ei vea
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Mis ajast käed suluseisu piirina loevad?
                              vaata seda pilti nüüd uuesti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas hos7age Vaata postitust
                                Jah, oli küll ja seisud jäid vastavalt kodus 1-1 ja võõrsil 3-2, kusjuures tuldi välja kaheväravalisest kaotusseisust , kui mu mälu nüüd mind alt ei vea
                                Kolmeväravalisest tuldi välja, poolaeg lõppes 2-2.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X